sobota, 28 marca 2015

Zbawca ludzkości Tomasz Sidor.


   Tomasz Sidor odniósł się do poprzedniego wpisu o strzykawkach...
Skonfrontujmy wersję zdarzeń Tomasza Sidora z wiadomościami Urzędu Patentowego...
   Jak widać umorzenie i odmowa. Wnioski do wyciągnięcia...

10 komentarzy:

 1. Manie wielkości ma chyba. Tomaszu daj linki jak możesz do tych firm które kupiły od ciebie te patenty. I chociaż z jeden link do uratowanego człowieka. Swoja droga fajnie tam sobie kadzicie. Szkoda ze ocenzurowane bo by pewnie ktokolwiek cos odpowiedzial

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś kazmirz nieobiektywny. Jest co najmniej jedna, w pełni udokumentowana relacja. Sidor w tej relacji tylko dzięki swej wiedzy, opanowaniu i zimnej krwi nie dopuścił do tragedii. Można mu to zapisać na konto "uratowanych dzięki Sidorowi". http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/apel-nie-draznijcie-tomasza-sidora-bo.html

   Usuń
  2. "Jeżeli uprawniony podniesie zarzut, że sprzeciw jest bezzasadny, sprawa będzie podlegała rozstrzygnięciu w postępowaniu spornym.W przeciwnym przypadku Urząd Patentowy wydaje decyzję uchylającą decyzję o udzieleniu patentu lub prawa ochronnego, umarzając jednocześnie postępowanie....."
   Psidor umiesz czytać ? Twoje wnioski o patenty zostały odrzucone !
   Postępowanie zostało umorzone ! Ty nie masz patentów. Nie masz prawa do wyłączności. Kolejne urojenie lub świadome kłamstwo dla twoich urojonych wielbicieli. Ciekawe , że oni też są dla ciebie idiotami .
   Jeśli ci wierzą to kim są ?
   http://www.uprp.pl/

   Usuń
  3. A tymczasem na" Riese-zakłamana rzeczywistość"....
   Żenujący na poziomie zawodówki poziom odstręcza nawet średnio inteligentnego czytelnika. Podstarzały "mundrala" bryluje wśród zidiociałej młodzieży. Młodzież przekonana o wielkości swego guru wtóruje jego idiotyzmom. Brawo wznosisz się nad poziomy !
   Porażająca jest szczerość autora blogu. Sam pisze, że jest "zakłamany". Wszyscy idioci tak mają czy tylko ty w tym względzie jesteś szczególny Tomeczku ?

   Usuń
  4. Wklejasz, przeklejasz a to właśnie ciebie się tyczy psiworze. Co dałeś się złapać dzieciaku ?

   Usuń
  5. I o to chodzi Sidorowi. Namieszać i myśleć że świat się kręci wokół niego.

   Usuń
 2. Jak da ktoś linki to oddam swój samochód

  OdpowiedzUsuń
 3. Prostamol ty nie jesteś głupi. Ty po prostu jesteś IDIOTĄ !

  OdpowiedzUsuń