poniedziałek, 23 marca 2015

Rzecz nieosiągalna dla Tomasza Sidora.

   Znalazłem w sieci wspomnienie wycieczki z Dariuszem Kwietniem. Tomaszowi Sidorowi zostało już tylko samotne kręcenie swoich filmów i pisanie do samego siebie...
http://autoprzewodnik.blogspot.com/2013/10/gory-sowie-dariusz-kwiecien-o-co-chodzi.html


Pozdrawiam autora...


5 komentarzy:

 1. "Dariusz Kwiecień podkreśla, że nie chodzi o to by się z nim zgadzać ale by poszerzając wiedzę na temat Gór Sowich budować swój własny pogląd na wojenne tajemnice" . Ale nasz Tomuś zakończył poszerzanie swej wiedzy na przeszukaniu wszystkich szamb po drodze do budowania własnego poglądu. To takie trochę szukanie samego siebie no nie Tomaszku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieważne dla Sidora jest źródło informacji żeby jako pierwszy na świecie pokazać światu kosmitów. Dla niego takim źródłem jest i szambo w którym się na własne życzenie znalazł.

   Usuń
  2. Jednak można coś zobaczyć z D. Kwietniem. Czego nie ma w oficjalnych przewodnikach. Czego nie pokaże komercyjna sitwa.

   Usuń
  3. Sidor i tak widzi więcej. A jak trzeba to powiększy materiał do granic wytrzymałości aparatury i zrobi z kropki bobki. Nie ruszając się z miejsca ogłosi światu nowinę i rozwiąże kolejny światowy problem. Przykładów było wiele.

   Usuń
  4. Pokazałbym zdjęcia z miejsc gdzie byłem z DK, ale admin nie przewidział opcji dodawania zdjęć. Z drugiej strony to dobrze, bo kracy mógłby je zaznaczyć cieńką stróżką i tyle byłoby z tajemnic "Riese"

   Usuń