piątek, 27 marca 2015

Świat będzie żałował że nie docenił Tomasza Sidora.


   Tomasz Sidor nie od wczoraj stara się naprawiać świat. Zaczynał skromnie, kończąc na kosmitach z wiadomym skutkiem. Dzięki takim ludziom jak Tomasz Sidor świat miałby szansę rozwoju...    Ciekawe po co mu było tyle igieł i strzykawek...

7 komentarzy:

 1. Mam nieukrywaną nadzieje że Tomek jeszcze będzie tworzył, bo trzeba opisywać jego "sukcesy" dla potomnych ku przestrodze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Strzykawkami interesują się pielęgniarki i ćpuny. Tomaszek na pielęgniarkę mi nie wygląda. Skąd więc takie zinteresowania ?
  Wybaczcie jednak dziś nie mam głowy do chorób Psidora. Oglądam świetny materiał P Darka. https://www.youtube.com/watch?t=1110&v=UuU4KS6EE9U
  Psidor masz TAKIE dowody na swoje brednie które piszesz na swoim szambie ?
  Właśnie "piszesz" a nie znajdujesz w terenie. Nawet Wiki jest ci obca bo do tej pory nie dotarłeś do hasła "paranoja". Lecz się. Może jeszcze nie jest za późno. Choć wątpię...

  OdpowiedzUsuń
 3. Psidor jesteś obłudnym kłamcą !" Uszkadzające się igły i strzykawki uratowały bardzo wiele istnień ludzkich." Pokaż te "twoje" strzykawki. Chociaż jedną. I patent, że to twoje.
  "Mój wynalazek odczepiacza dał milionom ludzi na całym świecie ogromne oszczędności." a zapłaciłeś podatek od tych "milionów" ?
  "Jestem z siebie dumny, że pozostawiłem światu coś co zawsze będzie dawało ludziom same korzyści. Nie tylko ludziom bo i zwierzętom i całemu środowisku."
  To dlaczego chciałeś te korzyści opatentować a nie udstępnić światu ? Korzyści to chciałeś naiwniaku z tego ciągnąć. KAŻDY z twoich wniosków został odrzucony. To tak jakby złożyć wniosek o opatentowanie koła a potem twierdzić, że się go wynalazło. Patent na odczepiacz free ma ktoś inny. Wykonujesz go inaczej. Podbierasz pomysł ogłaszając jako własny. Identyczny znany jest już od dawna "mundralo". "Zostawiłem ludzkości" to więc kłamstwo i bufonada.
  W takie brednie o ratowaniu "milionów istnień ludzkich i środowiska" mogą wierzyć tylko tacy chorzy jak ty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja chyba opatentuje igłę do strzykawki zgięta o kont 90 stopni. Bardzo przydatne byłoby moc robić zastrzyk z za winkla. Ocale parę istnień

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie musicie mi dziękować. Życie każdego z was stanie się lepsze.

  OdpowiedzUsuń