czwartek, 26 marca 2015

Niezrozumiany Tomasz Sidor.

   Targnięty patriotycznym obowiązkiem pieniacza, Tomasz Sidor jako Gall Anonim próbował puszczać pioruny sprawiedliwości dziejowej na Darka Kwietnia. Jakoś nie odważył się wystąpić jako prestissimolive.
   Takie same komentarze wstawił pod kilka materiałów. Dziwnym zbiegiem okoliczności (może chodzić tu o legendarnych kosmitów) apele Tomasza Sidora zostały usunięte. Ocalała jednak cudem wymiana komentarzy, gdzie Tomasz Sidor chyba nie zaprezentował swojej osoby i batalii w dobrym świetle...

   Jakoś ateistyczny patriotyzm Tomasza Sidora nie uzyskał poklasku...

20 komentarzy:

 1. Slepy, zadufany pieniacz. Nieomylny "tfffórca," odkrywca i"mundrala".
  Jego językiem zjepany idiota. Krytykuje a sam nie potrafi NIC. Nawet krytykować.
  Prosisz o radę ? Lecz się . Zacznij od Monaru !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe czy Sidor już znalazł gardzącego jak on wszelakimi wartościami narodowymi Żołnierza Wyklętego. Sidor powinien założyć partię prawicowo-lewicową. Ma dwie łapki, którymi klika i siebie pomiędzy. To już trzech.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście tyczy się to psiego wora co to na wszystkim się zna. Uczy na gitarze a sam rzępoli nie mając słuchu. Tak knurze każdy nawet pół zawodowy muzyk ci to powie. Gówno wiesz, gówno piszesz, i gowno jesteś. Zobacz sobie 8:10
  https://www.youtube.com/watch?v=bj2i0d-uYbk&list=PLvcw3tgM3-HWsF57MnrYLU4D9rehFM71e&index=1
  jak jeździ się na koniach i jak DK trzyma buty w strzemionach. Gówno się znasz na jeździectwie . Celowo Cejrowski bo wiem, że oglądasz TRWAM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor zna się na jeździectwie. Jest wiele zdjęć, na których prezentuje się w jajopodach i obuwiu ze szpicem. Tomuś nazywa to stylem motocyklistów. W końcu pewnie sam nie wie kiedy zdarzy mu się dosiąść "konia". Jak to opisał u siebie:
   "Kolejna sprawa to spodnie. W luźnych spodniach ślizgasz się w siodle i masz poobcierane uda nie mówiąc o szwach w takich spodniach, które uwierają i też obcierają."
   Widać że Sidor myśli o wszystkim:)

   Usuń
  2. Na Pinokiu się dzieje. Znawca wszystkiego wie wszystko. Jest nawet weterynarzem Koń to Koń, troche do muła ( bez urazy dla islamu ) podobny, a że osioł się wypowiada, Koń to Koń - z tą wiedzą to Gender ten Koń. Co do reszty się nie wypowiem, tylko żeby znawca nie pomylił popręgu z wędzidłem i wodzy z lejcami :) hejta wiśta wio :)

   Usuń
 4. " Oddam swój AMERYKAŃSKI samochód" marki 3000M. Za rozwiązanie zagadki:
  Na czym nie zna się Psidor ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekać teraz na Sidora film instruktażowy, jaki ma być strój i jak siodłać cokolwiek...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak można krytykować tak wspaniałego człowieka jakim jest Tomek. I to za co? Że chce wszystkim pomóc? Wstyd!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba potrafisz czytać co tu jest napisane.

   Usuń
 7. Czytam sidoraka i oczom nie wierzę. Nawet koniowi nie odpuścił. Zgodnie z ideologią sidoryzmu-masochizmu "kuń" powinien był odrazu wyczuć kto zacz i zrzucić Kwietnia, a najlepiej wziąć pod kopyta. W przeciwnym razie to nie jest koń a jakaś antypolska chabeta z pejsami przerobionymi na grzywę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Sidor powinien teraz tego konia wpisać na swoją czarną listę, albo napisać do niego lub zadzwonić żeby się "Qń" opamiętał.

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie .daj linki o krytyce

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Linki są kazmirz zaczepione do lalek gumowych Sidora. Jego gumowe ulubienice są jego natchnieniem i dlatego się tu nie udziela.

   Usuń
 10. Lepiej muzyczkę sobie fajną posłuchajcie gejofoby
  https://www.youtube.com/watch?v=Kee9Et2j7DA

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeginasz. Wiadomo jest że Sidor chce być wolnym. Pewnie dlatego jest singlem który wszędzie widzi krzywdę dzieci.

   Usuń
 11. https://www.youtube.com/watch?v=cTnt26ur2R4
  niech słowa tej piosęki posłużą za odpowiedź. Paa dzidziu Dziubaski !

  OdpowiedzUsuń
 12. Mi on wygląda na zakompleksionego homoseksualistę, ale to co mnie przeraża, to to, że wygląda jak książkowy przykład pedofila i warto za min pochodzić w ramach troski o bezpieczeństwo najmłodszych !

  OdpowiedzUsuń
 13. O i tutaj masz racje .Swietne obserwacje.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 15. Mnie jakoś zbyt mocno ten ktoś z gęby przypomina mimichnikka bym mu ufał a jego wypocin nie znam bo wolę spędzać czas na poznawanie faktów z przeszłości podanych przez ludzi jak Darek Kwiecień - bez przekonywania do swoich interpretacji i szacun Mu za to.Zawsze twierdzi że każdy ma sam dochodzić prawdy i że jest otwarty na cudze uwagi i wiedzę.

  OdpowiedzUsuń