niedziela, 15 marca 2015

Tomasz Sidor i jego zwolennicy.

   ...i cisza... Podobno jest ich kilkunastu... Co łączy konektora z łapkami na myszy? Papa Tomasz Sidor? 
   A może są to tajemnicze łapki w górę Tomasza Sidora?

8 komentarzy:

 1. A Sidor pewnie teraz dzwoni po Poznaniu i po Rzeczkach:) Siedząc za kompem zostaje mu tylko pieniactwo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapomniałeś, że ma jeszcze gumowe koleżanki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koleżanki gumowe pewnie wysłał na patrol moralności po Warszawie. Zostaje mu tylko telefon.

   Usuń
 3. Trzy lata kłamstw , matactw , donosów , hyclowania , pieniactwa , fałszywych donosów na Dariusza Kwietnia zaowocowały tym , iż zamiast zdyskredytować Dariusza Kwietnia przysparza mu każdego dnia nowych zwolenników . Kompletna kompromitacja Tomasza Sidora w Poznaniu - sprawa o oczernianie , groźby karalne , wymuszanie po przez szantaż niepochlebnych informacji na temat Dariusza Kwietnia . No i sprawa Dariusza Jastrzębia , któremu Tomasz Sidor zrujnował życie to będzie proces .

  OdpowiedzUsuń
 4. Bym zapomniał Tomasz Sidor pogrąża podczas zeznań redakcję - Pinokia- sypie wszystkich związanych z tym szambem , wszystko to nie Tomasz Sidor on jest nie winny to Oni- zarzuty jawne i płatne podżeganie do przemocy wobec Dariusza Kwietnia , tu też się szykuje niezła jazda . Kapuś pogrąży wszystkich przecież On w nic i nikogo nie wierzy no chyba kilka osób ma poważne problemy .

  OdpowiedzUsuń
 5. Pomijając to,że "Oni" na szambie Riese-zakłamana.. to w większości on sam nie zmienia to faktu jak umieszczne są tam komentarze.
  Nie da się tam jak tutaj po prostu napisać i opublikować.
  Wszystkie komentarze muszą być tam przed publikacją przeczytane , zweryfikowane i dopiero są umieszczane przez Psidora. Nie muszę chyba dodawać, że są to TYLKO I WYłĄCZNIE ekstrementa wylewane na PDarka.
  Nawet za komuny nie było takiej cenzury. Na Pinokio albo rzygasz i obsrywasz albo jesteś "zaj...ym idiotą" cyt. z w/w.
  Jeśli facet nie ma (jeszcze?) " żołtych papierów" to świetnie. Znaczy to , że chłopakom w areszcie da wiele zadowolenia...

  OdpowiedzUsuń
 6. Dlaczego odpadł Robert Sadowski bo to Tomasz Sidor , dlaczego nie ma Pana Kracego proste Tomasz Sidor , i dla czego tu nie ma anonimów proste bo każdy z nich to Tomasz Sidor , a by innym nie było gładko Karolu Sawiaku Tomasz Sidor ciągnie ciebie i Izze Kozziełło na dno

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak chłopak se pogra, pokomponuje. Na rybkach posiedzi wyżyje, wyciszy. To może i najdą go refleksje co spatrolił co zaprzepaścił i zamiast innych dołować podejmie jakieś trafne działanie :), a nie heytować innych będzie.
  p.s. Depresja mnie dopada, a tu ni drzewa ni postronka. :)
  ŻEGNAJCIE

  OdpowiedzUsuń