niedziela, 22 marca 2015

Późny wieczór Tomasza Sidora.

   Dla zainteresowanych. Wyjaśnienie wczorajszej zagadki zniknięcia zapchlonego ogonka.14 komentarzy:

 1. Kapitan Prostamol na tropie. Nie śpi, nie je, tylko strzeże nas przed podłymi kreaturami z kosmosu i innymi masonami. Prawdziwy superbohater. Człowiek od razu czuje się bezpieczniej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W końcu Sidor całe lata spędza na obronie wszystkich przed wszystkim, żeby zostali na świecie jemu podobni, a najlepiej on sam.

   Usuń
  2. Pod warunkiem, że wszystkie jednostki sidoropodobne będą mieć dokładnie takie same poglądy, inaczej się pozabijają. A jak zostanie sam to pewnie zacznie walczyć sam ze sobą z tej rozpaczy.

   Usuń
  3. Opcja samotności dla Sidora nie byłaby wcale zła. Mógłby w końcu mówić do siebie "Ja jako jedyny na świecie...coś tam, coś tam..." I nikt by mu nie podskoczył.

   Usuń
 2. Miejsce osamotnienia już na niego czeka. Tylko tak strasznie to znowu samotny tam nie bęęędzie. Przyślemy ci kotku kosmetycznej wiaderko. Szykuj przedziałek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam Wszstkich, powróciłem z Podróży z Dariuszem Kwietniem - Jestem zadowolony z tras jakie przeszliśmy co zobaczyliśmy to Nasze. Gratuluje setnego posta Administratorowi. Osobą które nie wiedzą, o co oskarżają w/w DK gratuluje spapranego weekendu przed monitorem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Konan za gratulacje, ale prawdziwe gratulacje powinny być skierowane do osoby dla której ten blog powstał. Bez niej nie byłoby o czym tu pisać. Nie raz pisałem że Sidor jest wielki jak jego monitor:)

   Usuń
  2. Masz racje nikt nie docenił działań Pana Tomasza S. W tym momęcie chciałbym podziękować Panu Tomaszowi z darmowe propagowanie działalności "grupy przestępczej Dariusza K." gdyby jego nie oceniony wkład ta działalność nie miałaby szansy się utrzymać.
   Chciałbym mu złożyć - spóźnione życzenia z okazji dnia wędkarza (19 marca) Wszystkiego najlepszego. Myślę że na tym polu również należy mu się szacun za wkład z jego strony dla ogólnopolskiego PZW (Polski Związek Wędkarzy).

   Usuń
  3. Obserwuję w czasie rzeczywistym bloga Sidora http://klamstwa-riese.blogspot.com/ i jedno trzeba mu przyznać że takiego lamentu to już dawno nie było. Tomek trzymaj się, koniec Kwietnia już bliski!

   Usuń
 4. To nie jest lament tylko skamlanie o włącznie na liste płac,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka praca, taka płaca. Sidor jest sprytny, czego się nie imał. Próbował strzyc mózgi na internecie, nie wyszło. Pewnie też jest dobry w strzyżeniu trawników przed zakładem dla "Pierwszych na świecie..."

   Usuń
 5. Wstyd ! Tomasz robisz wstyd swojej Mamie i rodzinie. A to jest taka porządna żydowska rodzina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tomku ! Wróć ! Nie pomyślałeś kiedyś, że nie masz racji ? Chociaż powiedz jak się sprawy mają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Administrator daj linki do komentarz i białej listy PINOKIA. Sugeruje nowy post. Pokażmy sukcesy Tomasza. On nie traci czasu.

  OdpowiedzUsuń