sobota, 21 marca 2015

Dariusz Kwiecień jest wdzięczny Tomaszowi Sidorowi za darmową reklamę spotkania w Ośrodku wypoczynkowym Rzeczka:)

21 komentarzy:

 1. Co to PAN kracy dziś chyba zaniemógł

  OdpowiedzUsuń
 2. Wczoraj strzelił focha i teraz płacze:) Brakuje ci go, bo mi nie. Cisza i spokój.

  OdpowiedzUsuń
 3. Opłakuje pieskracego. Szarpał się szarpał aż udusił na linkach. Psidor zakopał go pod budą. Cze jego pamięci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bierzesz Gucio pod uwagę faktu że pacynka podniesie się jak Feniks z popiołów i pokarze wszystkim kto tu rządzi. Ciesz się spokojem jak ja. A jak się pokarze to mam taką moc, że pacynka zniknie za jednym naciśnięciem klawisza.

   Usuń
 4. Miałem nie pisać ale widze te wasze głupoty to boze głowa boli. I kto tu mruku kogo obraza? I podstawowe pytanie czemu zniknely komentarze wczorajsze na you tube z tego filmiku https://www.youtube.com/watch?v=ZyAHo07h_QU#t=1910 co sobie pisaliśmy co bola teksty dariusza. Co prawda boli. Cenzuryści. Wstyd. Umiecie u siebie na blogu pisać, ale co sie pokazuje na ogólnym youtubie to juz kasacja. Bo wstyd co?? I dobrze niech ludzie widzą tą waszą głupotę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I co tu kracku z tobą zrobić... Nikt cię tu nie chce a się pchasz. Nie masz innych do których mógłbyś cokolwiek pisać?

   Usuń
  2. Dziękujemy, że doceniłeś nasze umiejętności.
   " co sobie pisaliśmy " -sobie popisać to możesz na ufo-sraczkach choć chyba nie, bo tam tylko jako anonim. Boisz się linek czy pan nie pozwala?
   Cenzurka ,że nie możesz podpisać się kracy ?
   Boli jak ślepy drogę pokazuje. Nakłamie a potem pretensje ma, że wykasowali. Gupi jaki cy co ?

   Usuń
  3. Kracek pewnie podkulił wyleniały ze starości ogonek i schował się do zapchlonej Ufo-budy.

   Usuń
  4. Kracek to już trzecie twoje kłamstwo które ci udowodniłem. Nie nudzi ci się tak wciąż obrywać ? Pomylić się rzecz ludzka. Powtarzać błąd natura głupca.

   Usuń
 5. A może samego Wielkiego Presti-EGO w końcu zagościmy. Zjawi się i pomści kracego. Ech dreams...

  OdpowiedzUsuń
 6. Bo jak zarzucasz że coś jest zawirusowane a jest to kłamstwo które krzywdzi interes moderatora to musiał by być chyba tobą

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałeś Gucio nowego pościka, którego wypocił Sidor? Jak go czytałem, to odniosłem wrażenie że musiał go pisać przed lustrem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę jak w celi, kiedy stary recydywa skazany za gwałt i morderstwo powiedział rowerzyście piwoszowi : " ty pijaku, elemencie społeczny idź się lecz. Będę się za Ciebie modlił." Pomyślał przy tym : " jakbym wiedział z kim mi przyjdzie siedzieć to bym nie zgwałcił i nie zabił."

   Usuń
 8. A czego tu komentarz sie pojawia od razu a u sidora trzeba czekać na jakieś morderacje czy cos? Komunistyczna cenzura czy ki fils. PAN kracy co je grane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Sidora ateizm, cenzura, nauczyli go tych wartości za młodego w ZHP i tak zostało. Nie dziw się Kazmirz, wielu próbowało u niego coś napisać. Nie ty jeden w takiej sytuacji.

   Usuń
  2. Nie bądź negatywnie nastawiony . wydukalem tam posta i dopiero ³ godziny czekam . to nie jest prosta sprawa dopuścić posta. Pewno PAN kracego sszuka zęby pomógł. Mój Zion na pewno dopuści do tego ze komentarz zostanie opublikowany.

   Usuń
  3. Dobrze kazmirz prawisz, ale popraw pisownie bo ktoś cię może nie zrozumieć.

   Usuń
  4. Przesadziles. Byłem pol na pol. Kwietniowe zasady koniczynki.byle się przyczepic.AAA jak tak gadamy to proszę o linki gdzie pisalem nie składnię. No daj linki? Ja nie jestem polonista a ty masz jakieś problemy chyba.

   Usuń
  5. O linki poproś Sidora, pod warunkiem że się "przebijesz" przez jego moderację.

   Usuń
  6. Daj ty linki wpierew. Między bogiem a prawda

   Usuń
 9. Fiks miało być nie fils. Przepraszam za bkledy ortgraficne

  OdpowiedzUsuń