poniedziałek, 30 marca 2015

Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa , donosi i szpicluje , kapuś , konfident zadzwonił na policje do Głuszycy , Głuszyca , rada Miasta Głuszyca , tylko miał pecha fani właśnie obejrzeli film , a do tego na spotkaniu byli także policjanci , - Jedno słowo wszyscy wypowiadają o Tomasz Sidor = DEBIL . Tomasz Sidor pogrążył Karol Sawiak = Tomasz Sidor , a Karol Sawiak pogrążył Joanna Lamparska = Tomasz Sidor

28 komentarzy:

 1. To chyba tagi tak się szuka Joanna Lamparska = Tomasz Sidor ale jazda , nowe listy Von SHREKA , ale jazda

  OdpowiedzUsuń
 2. ale jazda :) kwiecień w akcji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dla ciebie to Pan Kwiecień. Dzięki niemu istniejesz. Doceń to.

   Usuń
  2. Jak juz tu się pojawiles tomaszu to daj mi linki do tych uratowanych osób i do firm które kupiły te patenty od strzykawek. Ja Lubie w zyle dac a tych strzykawek za ch... Kupić nie idzie. A ten odczepiacz to mi bardzo się podoba.

   Usuń
 3. Ponawiam konkurs na mój samochód. Uwaga nie będę jak inni i go oddam. Niech zgłosi się osoba która uratowały patenty Tomasza..

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak by taka strzykawek co gówno pcha do d... . Tomek mysie ze nikt tego nie wymyślił opatentuj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor jest teraz zaangażowany w akcję ratowania całych populacji przed Darkiem Kwietniem. Na wymyślanie nowych patentów będzie miał czas w przytulnym, miękkim pokoiku. Cierpliwości kazmirz.

   Usuń
 5. TOMASZ SIDOR zarzuca P Darkowi, że pokazuje eksponaty a sam chwali się światu jak to wyżywa się na strzelnicy.
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-jako-jednostka.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy szanowny Pan TS zwrócił uwagę że Pan DK z każdej sztuki wyciąga magazynek i celując tylko w ziemie prezentuje "eksponaty". Co dowodzi tylko tego że Chłop potrafi obchodzić się z "eksponatami" jak i tego, że pokazuje wzorowe obchodzenie się z bronią. Czyli eksponuje poprawne nawyki nabyte w wojsku lub innej organizacji "terrorystycznej". Ucz się Panie Tomaszu, bo do Warszawy bliżej z Ukrainy niż do Rzeczki i sztolni, które tam są.

   Usuń
  2. Czytam "PINOKIA" napisał bym tam, ale nie przejde cenzury. Tutaj mogę się wypowiedzieć, bo Admin nie cenzuruje tylko publikuje - Szacun z odwage. To że wszyscy uczestnicy mogli dotknąć i pobawić się "eksponatami", Tego nie ma na filmach. Wszyscy byli zadowoleni. Jak zadrościsz to se zarezerwuj miejsce i też się pobawisz - a Ty nie możesz spaprałeś sprawe, było obserwować UFO nad Sejmem, a nie krytykować. Nie wiem, czy czekasz na porwanie i badania "odbytnicze" ponoć porwni nie pamiętają. Jednak wydają się zadowoleni. Jak jest Panie TS.

   Usuń
 6. Tomasz Sidor powoli przestaje się udzielać, ponieważ pewnie się dowiaduje, że nie tylko Darek mówi o pewnych rzeczach - np. otwieraniu wrót. Na ten temat mówi m. in. też pewien szejk: https://www.youtube.com/watch?v=DKNpC0-ixyw
  Nikt chyba nie zaprzeczy, że to naprawdę ma miejsce...

  OdpowiedzUsuń
 7. No i co po V-Free jak ruski granatem łowi. Toż to Pan nie zarobisz - no chyba że granat na żyłce, a ruski zawleczki zapomni wyjąć.
  Jednak to tylko w Salingradzie granaty z kotwicmi rzucano. A czemu to trzeba doczytać i nie na internecie. Tam też przydał się sprzęt wędkarski.

  OdpowiedzUsuń

 8. Odnoszę wrażenie, że Sidor zachowuje się ostatnio tak jak człowiek któremu zaczyna brakować czasu. Dzwoni po policjach, antyterrorystach, widać w poczynaniach desperację. Porównuje do psychopaty ze Skandynawii Darka, a dane wskazują na kolejną projekcję Sidora. Kogo bardziej się można obawiać Darka co sobie jakoś radzi, czy Sidora co sobie z niczym nie radzi?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nuda. Nie ma, Dżonego ani jego psa Kracego. Jednak najbardziej brak mi farmaceuty od tego "presstiitimolive". Tęsknie ....?! Nie wiem co to za środek ale chętnie bym kupił, bo takiej fazy to po śniegu nie mam (bez względu czy lewej nart czy prawej ) snowborbu nie prubuje, bo to hardcor, a Konan to nie Hercules.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. A Mi się strasznie podoba Tomuś z tym karabinem.
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/tomasz-sidor-jako-jednostka.html
  Taki seksi jest. Wyobrażam sobie jak swoim karabinkiem robi mi tratattaattataa.
  https://www.youtube.com/watch?v=s0FKUrupezU&oref=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Ds0FKUrupezU&has_verified=1

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale pojechałem łooooł. Szczykafki tylko jednorazoowe. Tomek weź mnie zacytuj na pinokio a zrobię Ci wiesz co, to co lubisz.

   Usuń
  2. jednosta bojowa TS, patrz na powyższe komentarze. Chcesz takiego wojska ?! Wstąp do ZHP takiej fali nie doświadczysz.

   Usuń
 15. Weź się chłopcze umów z kochanym na Live a nie rób tu pedo-burdlu jak na pinokio.
  Lipska 10 .

  OdpowiedzUsuń
 16. Hola hola, bo na jerku troche opowiem o machinacjach i UFO vs. pontoniarz i jego kotwica. To czar pryśnie wioślarza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gadaj Konan zdrów, oby szybko, Sidor ma mało w czasie, i nie lubi jak kto mu ten czas marnuje. Zaprawdę powiadam wam (oczywiście jak Sidor), koniec Kwietnia już bliski...

   Usuń
  2. Ok Koniczyna. Jak pisałem wcześniej Brom odstawiłem to nerwowy jestem i mnie ponosi i jak sie zirytuje to cugle puszczają. Lekarz kazał się wyciszyć ale jak tu zaglądam to białej dostaje. Na rybach też mnie trzepie jak przynęta się zerwie, a nie kupie V-FREE bo jak nie zadziała to w psychiatryku skończe.

   Usuń
 17. Tak, żeby Sidor się nie nudził:)
  http://porozmawiajmy.tv/kronika-ludwikowic-i-lozeczko-lebensborn-dariusz-kwiecien/

  OdpowiedzUsuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń