piątek, 20 marca 2015

Setny post ku czci Tomasza Sidora.

   Z okazji setnej rocznicy pragnę złożyć szczere gratulacje Tomaszowi Sidorowi w związku z przyjęciem go do grona VIP.
   Tomuś napisał podziękowania w liczbie mnogiej, dalej nie rozumiejąc że widać jak na dłoni że jest sam jak palec. 

   Po zajrzeniu do podanego linka zauważyłem że Tomasz Sidor mieszka w Krakowie. W sumie nic dziwnego, bowiem Sadowski Sidor mieszka w Bydgoszczy, inny Sidor w Łodzi z wiosłami, a jest też Sidor z Riese:)
   Dalsze komentarze Sidora aż cieknął samozachwytem, że w końcu został dostrzeżony, i że on (oni) są normalni.
   Po lekkim przejrzeniu podanej strony internetowej zauważalny jest fakt że podana strona internetowa jest jakaś skromna.

   Tomasz Sidor może być szczęśliwym człowiekiem stając się trzecim znajomym BW. Gratulacje, sam szczyt. Pewnie się tego nie spodziewał, taki sukces. Powinien czekać teraz na kolejne zaproszenia:
   Tak przy okazji przypominam Tomaszowi Sidorowi że dziś jest pierwszy dzień wiosny. Obiecywał że pokaże dowody że ludzie to kosmici.

16 komentarzy:

 1. Taki "Boguś" jaki Psidor. W "grupach" ma profil pt.: "polub nas polubimy Ciebie".
  No faktycznie strasznie się musi starać ten Pan Bogusław o polubienia. Oszustwem aż zionie !
  I taki sukces ! Psidor go polubił. A na ufo-sraczkach euforia :
  "Patrzac na aktywnosc BW na jego stronie i stronie internetowej, jestem w 99% pewny ze on samodzielnie prowadzi swoj profil bo nie ma tam takiego cisnienia i urwania glowy zeby wynajmowac do tego osobe, jest na spokojnie."

  "Mysle ze BW nie bedzie komentowal rojen osoby chorej umyslowo, choc kto wie bo ostrzeganie przed oszustem to raczej sprawa natury moralnej."
  "Zawsze mozna mu wyslac emaila z zapytaniem czy odniesie sie do problemu, niech wypowie sie w temacie oszustow ..."
  Tak poproście aby nie wasz "Boguś" ale Pan Wołoszański skomentował sprawę "rojen osoby chorej umyslowo" . I koniecznie niech wypowie się w temacie oszustów. I kto tu robi z ludzi idiotów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie widać u Sidora jak przeprowadza dedukcję tematu BW. Euforia, analiza, wnioski. Szkoda że jest zmuszony robić to ze sobą, a efekty zamieszczać w anonimowych komentarzach.

   Usuń
 2. sidor zrobił się może bogusiem

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dzięki kazmirz, ale linka nie dam. Wiesz gdzie dają...Gdzie linków sześć, tam jeden Sidor.

   Usuń
 4. Linki odpuszcze jak mi sidor da Chryslera. Zagazowany on?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno wydech ma dziurawy, bo jak się przejedzie to potem sam sobie komentarze pisze. Sam nie zdecydowałbym się na ten konkretny model. Pomyśleć że później miałbym sam ze sobą gadać, to wolę spacer.

   Usuń
 5. A kracka jego pan za linki do budy przywiązał coby tu nie przylazł i buraka z siebie nie robił

  OdpowiedzUsuń
 6. Kombinuje cos ze swoim wodzem pewno

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale sobie w trójkę dworujecie, ąż miło poczytać. A do wędkowania patrz cietrzewiu miałeś rację nie Ty ale twój ziomuś po fachu to napisał
  "Wladyslaw Matraszak6 marca 2015 23:00

  Facio jest ciepły. U nas tak się na gejów mówi. Fakty: kolekcjonuje typowo meskie atrybuty: motory, samochody. Typowo męskie zajęcia: wędkowanie, obserwacja UFO. W Sieci istnieje juz kilka lat. NIKT nie widział jego zdjęcia z KOBIETĄ! Zawsze SAM lub na rybach...

  Ponadto: demonstracyjna pogarda dla "dałnów" (Sęka), upośledzonych, słabych, idiotów.

  Fakty 2: wiek posunięty pod piątą dekadę. Forma fizyczna marna. ostatnie dwa lata to ok. 10 kg nadwagi. Nieatrakcyjny dla kobiet. Intelektualnie niestety miernie. Brak sukcsów zawodowych i osobistych. Ubogie życie erotyczne (geje zwracają uwagę na atrybuty fizyczne - bardzo, Ssijdor odstaje od minimum średniej). Efekt: sublimacja emocjonalna, skupienie na wyimaginowanym wrogu (kwietniu). Nasilone epizody paranoidalne. Mania. Nerica natręctw."
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/wojeryzm-tomasza-sidora.html#comment-form

  Eureka. Ciekaw jestem co te wasze mózgi z procesorami IBM napiszą teraz. Kracy ty buraku mówiłem, że miałem rację . Pozniej koniczyna pewnie zacytuje jakas bajke " nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka " I tak w nieskonczonosc.

  OdpowiedzUsuń
 8. A i bym był zapomniał. To już mój ostatni wpis tutaj. Bo jak to zacny poeta napisał " gadaj z dupą to cie osra" I ja także nie gadam z downami bo nie ma sensu. Wiem, że teraz pomyje będą lecieć ale ma to w ch... Do zobaczenia dzieciaki z wiki i lubujący się w bajkach i frazach z różnych poezji filozofii których sami nie ogarniacie. Nara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A kto ciebie tu chce. Nie pasuje, to po co się udzielasz?

   Usuń
  2. Ziomal Daj linki do tego jak ten poeta to powiedzial

   Usuń
 9. Sidor obchodził ostatnio święto wędkarza i teraz obrabia ryby.

  OdpowiedzUsuń
 10. Przyłazisz , obrażasz bo przeoczyłeś co sam napisałeś. Wmawiasz że coś powiedziałem potem prostujesz , że to nie ja ("A orientacji to Ty wymyśliłes i nie odwracaj kota ogonem." ) i kto tu jest dupa co sra gdzie się pojawi ? Kto tu się ma ogarnąć. Nie widzisz jak dziecinne są twoje wpadki ?
  I na prawdę nie obchodzi mnie co ty masz w "ch..." A, że pomyje w nim masz to mnie nie dziwi.

  OdpowiedzUsuń