niedziela, 29 marca 2015

Jak widzisz Tomaszu Sidorze, Darkowe psy mają się lepiej od ciebie.


6 komentarzy:

 1. Jak widać natura pieniacza i donosiciela u Sidora, tak jak wiosna w pełni:
  "Gall Anonim niedziela, 29 marca 2015 14:52:00 CEST

  Zgłoszenie zostało zrobione na komendę w Głuszycy drogą telefoniczną. CDN"

  Moim skromnym zdaniem jest to ze strony Tomasza Sidora ściema, nastawiona na zwrócenie uwagi na siebie. Coś w stylu:" Jeszcze żyje, jeszcze działam, nie poddaje się":)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy będzie interwencja ?Czy potraktują TS jak urząd patentowy ? Tyle zgłoszeń, a nic z tego nie wynika - ZGŁOSZENIE ODRZUCONE !

   Usuń
  2. Ciekawe kiedy Sidor pobije rekord zgłoszeń za jednym razem. Niecały rok wstecz było ich sześć. Wynik jego działań jest wiadomy, ale lubi z siebie robić głupka. Jedna z definicji głupka mówi nam że Głupek – osoba obdarzona przez naturę umiejętnością tzw. myślenia alternatywnego, często posiadająca talent liczenia inaczej i umiejętność wyciągania bardzo niesztampowych i niebanalnych wniosków. Tego typu wnioski można przeczytać w czasie rzeczywistym na Sidora blogu. http://klamstwa-riese.blogspot.com/

   Usuń
 2. Chyba piesuś na pierwszym planie wiedział, że fotka robiona jest z dedykacją dla Prostamola. Pomyślał pewnie : " powiesi sobie nad łóżkiem i będzie całował co rano"

  OdpowiedzUsuń
 3. Sidor nie powiesi, bo woli koty.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomasz Sidor ul Lipska 10 Warszawa , donosi i szpicluje , kapuś , konfident zadzwonił na policje do Głuszycy , Głuszyca , rada Miasta Głuszyca , tylko miał pecha fani właśnie obejrzeli film , a do tego na spotkaniu byli także policjanci , - Jedno słowo wszyscy wypowiadają o Tomasz Sidor = DEBIL . Tomasz Sidor pogrążył Karol Sawiak = Tomasz Sidor , a Karol Sawiak pogrążył Joanna Lamparska = Tomasz Sidor

  OdpowiedzUsuń