piątek, 23 stycznia 2015

Psujący się skuter Tomasza Idioty Sidora.

   Poniżej zamieszczam materiał jak to Tomasz Idiota Sidor, jako Robert Idiota Sadowski, rzekomo mieszkający w Bydgoszczy, daje opinię dla zakładu mechanicznego w Warszawie, naprawiającego między innymi skutery.


19 komentarzy:

 1. Widzę, że bardzo lubisz się interesować cudzym życiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj jak tu smierdzi tomaszem idioto Sisidorem

   Usuń
 2. Tępy tłuku, a może Tomasz i Robert się znają i Robert przyjechał swym motorem do warszawy do Tomasza gdzie oddał tam swój do naprawy i mu spierdolili więc napisał jak wrócił co myśli o tym warsztacie?
  Ty lepiej przeczytaj dodatek 5 http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html?showComment=1422032461844

  i odpowiedz na zadawane ci pytania w poprzednim nasranym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty facet co ty odstawiasz tu za manianę? Jego profil nie wygląda tak jak pokazujesz na zdjęciach. Poprzeklejałeś jakąś opinię kogoś nie wiadomo kogo do profilu z google+ jakiegoś Roberta Sadowskiego pewnie innego i pierdolisz, że to Sidor z Warszawy. oszuście jeden kto Ci uwierzy w te manipulację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zmontować takie coś każdy głupi może. Koniczyna czego to się nie robi by wmówić ludziom, ze pod każdym nikiem kryje się Sidor. A ty ile masz ników na google+? Bo każdy wpis typu "darek świetna robota" to pewnie Twój.

   Usuń
  2. sidor ty w ointernecie smierdzisz

   Usuń
 4. No proszę, Tomasz Idiota Sidor zablokował kanał Roberta Idioty Sadowskiego, wykasował opinię tam wystawioną i teraz płacze że to manipulacja. Widzę że robi porządki po sobie, i dużo kasuje komentarzy, tak jakby się czegoś bał...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No proszę, Dariusz Idiota jastrząb vel koniczyna zmontował kanał Roberta Sadowskiego, wstawił jakąś zmanipulowaną opinię i teraz płacze że to manipulacja Roberta Sadowskiego, który jest Tomaszem Sidorem. Widzę że Dariusz jastrząb vel koniczyna robi machlojki byle oczernić Tomasza Sidora tak jakby się czegoś bał...z jego strony.

   Usuń
 5. Odpowiedz na pytania konczynko z poprzedniego posta. A nie oczy mydlisz chorymi tematami. Nie odpowiesz bo sie boisz.

  OdpowiedzUsuń
 6. sidor tepaku ja ci odpowiadam Dariusz Jastrząb I Dariusz Kwiecień to dla cieBIE iDIOTO tOMASZU pSIWORZE KRATY I TO GRUBE

  OdpowiedzUsuń
 7. tomasz idiote sidor usuwa najbardziej go obciążające wpisy dotyczace Dariuasza Kwietnia co idioto dostałeś pismo z sadu , i tu beda brylowali Rogala i sawiak

  OdpowiedzUsuń
 8. Darus podobno nie reagujesz na zaczepki i szerzysz dobro które do ciebie wraca a tu prosze jakie teksty. Zapewne na kacu lub w trakcie picia. Ciekawe kiedy je usuniesz? Zaczynamy odliczać.

  OdpowiedzUsuń
 9. No panie Darku pan to potrafi dowalić komuś! Gratuluję sprawności intelektualnej i bogactwa wyrażanych myśli zawartych w jakże skondensowanej formie. Inni by wyrazić swe zdanie o panu muszą posiłkować się rozwlekłymi tekstami opatrzonymi dziesiątkami argumentów, a pan szast prask za pomocą kilku wyrafinowanych słów wyraża głębię swych myśli:

  /smierdzi tomaszem idioto Sisidorem, sidor tepy jajo pocie, sidor ty w ointernecie smierdzisz, sidor tepaku, tOMASZU pSIWORZE, tomasz idiote sidor/

  Panie Darku od dawna raczy nas pan tak skondensowaną formą wyrażania myśli i muszę przyznać, że jest pan w tym mistrzem, niepowtarzalnym i niedoścignionym erudytą. Trochę się panu dziwię, że chce się panu za każdym razem wkładać tyle wysiłku intelektualnego w takie teksty, to przecież musi bardzo obciążać szare komórki. Czy nie lepiej było by pójść o krok dalej i zamiast wysilać intelekt wyrazić swe myśli w małpich minach i gestach? Przecież te tumany tak sprecyzowanych słów nie zrozumieją, ale jak nakręci pan audycję w, której będzie pan stroił miny, pierdział ustami, wywalał jęzor, drapał się jak małpa po głowie, puszczał bąki, a na koniec jak pan rzygnie na blat to z całą pewnością wszyscy pana widzowie przekaz zrozumieją jeszcze bardziej. Wtedy zakasujesz pan tego sidora na amen! A sawiak i reszta z rogala na czele na pewno popuszczą w gacie!
  Bo przecież panu zależy by na pana widok szczali po nogach no nie?
  Więc do dzieła panie Darku. Jutro niedziela jest okazja im dowalić.

  PS
  A za tego Łupaszkę to nie wiem kogo bardziej się bać. Polskich Narodowców czy Ukraińskich nacjonalistów/.../

  OdpowiedzUsuń
 10. Kwiecień kompletnie ci już odbiło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na tyle cie stac Kwietniu koniczyno jestescie zalosni. Ten twoj blog wola o pomste do nieba. Odpowiedz na pytania czemu usunales wpisy w poprzednich postach. Ktore to pytanie i zero odp. Jestes zerem i lamusem pało. A ten twoj blog to aaajjj jak ten z przed roku antyhejter nikt nie czyta i umiera smiercia naturalna. Nawet nie odpowiadaj lamo.

   Usuń
  2. Jak widzisz nikt tutaj do ciebie nic nie ma. Żadnego komentarza przeciw tobie.

   Usuń
  3. Ty dzidek Ty juz sie pogubiłeś z jakiego konta i do kogo piszesz. Koncz bo kurwa masz urojenia wyszło w koncu szydlo z worka. Pała to pała raczej raczej.

   Usuń
  4. Wiesz Tomku doskonale że u siebie na podwórku to raczej się nie zgubię jak ty na Pradze.

   Usuń