wtorek, 27 stycznia 2015

Patriotyzm Tomasza Idioty Sidora.

    Tomasz Idiota Sidor uważa siebie za przykład wielkiego patrioty. Zapominał biedak o podstawowych zasadach zawartych w definicji słowa patriotyzm:

Patriotyzm (łac. patria,-ae = ojczyzna, gr. patriotes) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili. Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia. Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury czy języka. Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością.

    Podstawa szacunku, umiłowania, i oddania własnej ojczyźnie. A jaka jest definicja ojczyzny?

Ojczyzna – termin o dwojakim znaczeniu, odnoszącym się do przestrzeni istotnej dla pojedynczego człowieka (jednostki) bądź zbiorowości (narodu), wyznaczone zwłaszcza miejscem urodzenia tych osób, ich zamieszkiwaniem przez istotną część życia, czy miejscem pochodzenia ich przodków bądź rodziny.

    Poznaliśmy Tomasza Idiotę Sidora już na tyle, żeby zauważyć że najbardziej szanuje siebie i ojczyznę w postaci zamieszkiwanej chałupy z dostępem do internetu.
   Dalsza część zdania brzmi: (...) oraz chęć ponoszenia za nią ofiar; pełna gotowość do jej obrony, w każdej chwili(...). 
   Przypomina mi się historia ze wzywaniem policji i ochroniarzy, czyli kolejna hipokryzja...

    (...)Charakteryzuje się też przedkładaniem celów ważnych dla ojczyzny nad osobiste, a także gotowością do pracy dla jej dobra i w razie potrzeby poświęcenia dla niej własnego zdrowia lub życia (...).
    Czyli chęć objawienia światu, że kosmici są wśród nas, licząc się nawet z wypadnięciem z łódki do wody...

  (...)Patriotyzm to również umiłowanie i pielęgnowanie narodowej tradycji, kultury, czy języka(...).
   Fryzjerstwo ma długą tradycję, a kultury i języka Tomasz Idiota Sidor to raczej już się nie nauczy...

(...) Patriotyzm oparty jest na poczuciu więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności z własnym narodem i społecznością(...).
   Wiadomo już powszechnie że Tomasz Idiota Sidor stworzył własną społeczność, której dominuje jako papa, ma z nią nierozerwalną więź. Niestety nie chce się do niej przyznać, tak jakby się czegoś wstydził...Ciekawe czego? Może prawdy o sobie?

ps. Co do "Łupaszki", to jest takie powiedzenie, że każdy widzi to co chce widzieć. Można dojść do dwóch wniosków, że albo Darek się przejęzyczył, albo specjalnie powiedział "Łupaszko" ażeby sprowokować dyskusję na ten temat. Stawiam na drugą możliwość, bowiem interesując się też tematem "Żołnierzy Wyklętych", można zauważyć rozbieżności w ocenie postaci, i to nie historyków, bowiem oni kierują się poprawnością polityczną, tylko zwykłych ludzi, którzy mięli zaszczyt, albo pecha być w centrum wydarzeń. A temat jest arcyciekawy... 
 

32 komentarze:

 1. Reksio - dostawca czekolady białej i czarnej, czasem i brązowej w zależności od pokarmu jakie dostarczy mu April lub jego lala. Suszone idealnie nadaje się na cygaro , co prawda nie dorównuje cygańskim ale ma polot niesamowity lepszy marihuana Santa Maria - jakość reklamuje sam April kiedy jest na bani.

  OdpowiedzUsuń
 2. Darek !

  Psiwór atakuje, chce zniszczyć otwarcie wrót. Wielkie misterium się nie odbędzie,
  szykuj pałatkę z tego muflona coś ostatnio oskubał, bierz gwiezdny miecz, Reksia, swoją lale, 2 jabole i dawaj do głuszycy.....

  OdpowiedzUsuń
 3. LITWO, OJCZYZNO MOJA!

  Litwo, Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie;
  Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie,
  Kto cię stracił. Dziś piękność twą w całej ozdobie
  Widzę i opisuję, bo tęsknię po tobie.

  Panno święta, co Jasnej bronisz Częstochowy
  I w Ostrej świecisz Bramie! Ty, co gród zamkowy
  Nowogródzki ochraniasz z jego wiernym ludem!

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałem, że pan Darek ma kłopoty ze zdrowiem, obecnie jest w szpitalu psychiatrycznym, czy na jakichś manewrach wojskowych i spotkanie w Poznaniu zostało odwołane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor, zazdrościsz i głupoty piszecie, nie widziałeś nawet jak Daro macha munczakiem cieniasie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Już wkrutce:

  1.... temat rzeczka, nagrania z wlascicielem o aprilu
  2... rozwiązanie konkursu na najbardziej kompromitującą rzecz o Aprilu
  3... temat reksia i innych psuw, zgloszenie do strazy dla zwierzat
  4... historie z gluszycy nagrania ukryta kamera ze sklepu w gluszycy oraz od ludzi
  pamietajacych Aprila, jego brata, jego syna, jego ojca
  kompedium wiedzy jak April doszedl do szalenstwa
  5. dlaczego nie odbędą się wyprawy na kładach w gorach sowich, koniec biznesu niszczacego srodowisko i finansujacego kwietnia
  6. cala prawda o studni do ktorej rzekomo wpadl april
  7. dlaczego april nie ma wstepu do walimia

  w trakcie opracowania

  1. sprawy karne i sądowe wyznawcy wielkiego misterium
  2. katowanie syna przez ojca, studium psychozy

  OdpowiedzUsuń
 7. Kiedyś Wołoszański pienietrował tunele specjalnem robotem i odkrył tam hitlerowskiego radioaktywnego szczura wielgi mocy ze świeconcymi oczamy. Zaraz tesz rejon eksploracji otoczyły siły specjalne. Ekipe rozszczelano, a Wołoszańskiemu zakazano mówić o znalezisku pod karom śmierci, zaś szczura wielki mocy wywiezła w nieznanem kierunku ekipa tajnego ośrodka badawczego na którym czyma łape rosyski wywiad.

  OdpowiedzUsuń
 8. Daro mówił o Łupaszce że był podwójnym agentem, są na to dowody w starych Przeglądach Technicznych, Madzia je widziała, więc to musi być prawda.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy prawiłem nie do rzeczy o pogodzie
  Kilkadziesiąt mejli ze USA , tam jestem guru , dzisiaj mają mały armagedon Nowy Jork pod śniegiem ....
  I to bardzo dobrze tak jest gdy równa się bogu - USA+Bóg = zagłada najbardziej zakłamanego państwa na świecie + jego satelity czyli Polska też ... Byliśmy satelitom ZSSR , a teraz USA , nadal nie ma Viz dla Polaków , ale Amerykanie ochoczo pija naszą krew , Polską krew na polach wszystkich swych śmierdzących wojen ...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ziew... Atak klonów :)
  Może się chłopaki zajmijta fizką by Sidor? Ciekawsze. Otóż ów wszechstronnie wykształcony jegomość jest uprzejmy (miedzy innymi) twierdzić iż:
  Einstein był idiotą i powinno mu się nobla odebrać.
  Podważa albo nie ma pojęcia o dokonaniach niejakiego Newtona - zastanawia się co to jest grawitacja i autorytarnie twierdzi, iż nie ma ona nic wspólnego z masą (wg niego "wagą").
  Jego poplecznicy/alter ego (trudne słowo) uważają, że atom nie ma masy a jest energią. Argumenty padają typu: "zdzisek, a widział ty kiedy atom? Nie? No właśnie."
  Argumentem na brak związku między masą i grawitacją jest dla niego fakt, iż satelity nie spadają. (poczytaj o prędkościach kosmicznych, matołku)
  Ma żal do kosmonautów, że nie wzięli ze sobą słoika z barwnikiem coby go na księżycu otworzyć. BO NIE WIADOMO, CZY NA KSIĘŻYCU JEST NISKIE CZY WYSOKIE CIŚNIENIE I NIKT TEGO NIE UDOWODNIŁ.
  I takich przykładów można przytoczyć setki. Wszystko do przeczytania na jego forum, temat bodaj 22 o chwytliwej nazwi "GRAWITACJA WYJAŚNIONA GRAWITACJA WYJAŚNIONA GRAWITACJA WYJAŚNIONA", gdzie jebie jedynego poczytalnego kolesia który zapamiętał conieco z podstawówki, bo ma czelność mieć inne, racjonalne ;-) zdanie.
  Kurwa, wasz Guru ma wykształcenie na poziomie przeciętnej szczeżui (trudne słowo), kończył może zawodówkę fryzjerską w Dzierżążni albo innych Mścibągach a staje w szranki z kolesiami typu Newton czy Einstein. Niedługo MIT (uczelnia taka, głąby) doktorat mu da albo chociaż pozmywać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest tam też herbatnik, który poparł Sidora w dziedzinie grawitacji bo jak podnosi dzieciaka w powietrzu to on waży 15 kg, natomiast jak w basenie to odczuwalnie mniej. Woda wg pana "owsiane" jest izolatorem grawitacji :). Archimedes się w grobie przewrócił a Newton zadławił jabłkiem. Ot, kurwa, elity i wzór do naśladowania...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uważaj, bo Tomasz Idiota Sidor rozdzieli masę od rzeczywistości, namierzy cię modulatorem cząstek wirtualnych i będziesz miał kłopoty:)

   Usuń
 12. Od rzeczywistości to on już dawno wszystko oddzielił... :) Niech namierza, obawiam się, ze przerastam go w każdej dziedzinie. No, prawie. Z myciem innym facetom włosów miałbym problem. Tak serio to poczytaj ten temat u niego - popłakałem się :) Cóż, pojmowanie rzeczywistości przerasta absolwenta Wyższej Szkoły Obróbki Skrawaniem i Fryzjerstwa w Dzbądzu. :)

  OdpowiedzUsuń
 13. koniczyna wiemy musisz odreagować strach przed konsekwencjami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem że wiecie Tomaszu Idioto Sidorze:) Dbaj o serce, bo o głowę za późno:)

   Usuń
  2. Masz pomysł, jak tych cymbałów przekonać, że ja to ja? :)

   Usuń
  3. Znowu wszystkich obrażasz, trzeba więcej?

   Usuń
  4. Wiesz, wolałbym ich obrażać w swoim imieniu, a nie na Twoje konto. A bęcwały cały czas swoje, że ja to Ty. Przykro mi się robi ;-)

   Usuń
  5. No i będzie lepiej. Tomasz, odniesiesz się do Twojej fizyki? Jak to jest z tym Newtonem? Miał rację?

   Twój Ptyś :)

   Usuń
 14. A ci swoje. Zresztą czego się spodziewać po wyznawcach pogromcy Newtona :) Zrozumiałeś cokolwiek z tego co napisałem, Matołku? Dalej Twój guru taki piękny i mądry? :) Buziaki, Ptysiu :*

  OdpowiedzUsuń
 15. Daruś sie nie wypowiada, został powołany do wojska ( czytaj szpitala psychiatrycznego ) ? czy lekki się skończyły i mu Magda wyłączyła neta bo wie co może na bani bez leków w internecie wyprawiać ?

  Daruś znawco tematów o psiworach, mamy relację jednego z pacjentów z Lubiąża ze Szpitala Psychiatrycznego który opowiadał o koledze udającego nazistę który gloryfikował himmlera i mówił coś o wielki otwarciu wrót...

  OdpowiedzUsuń
 16. skąd u Darka taka chętka na psiwory ? sprawa należy zbadać pod kątem dobra zwierząt - psów, dla mnie to chore jest. co jakiś czas kręcą się wokół niego jakieś bezpańskie psy. i ciągle o tych psich worach opowiada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i znów atak klonów :)

   Usuń
  2. MASZ TU ANTYPOLSKA ŚWINIO DODATEK 6
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

   Usuń
  3. Oj Tomcio, a nie odniesiesz się do moich wypocin o Twoim pojmowaniu fizyki? Liczyłem na to. Możemy podyskutować o dowodach :)
   Zgadzam się na wyzwiska w przypadku braku argumentów, mój Ty Faradaju :)

   Usuń
 17. Ptys klonie koniczyny, czy byłeś już na badaniach psychiatrycznych czy trzeba ciebie zapisać razem z Aprilem ?

  OdpowiedzUsuń
 18. Haha, z tego co tu widze mial być to blog szkalujący Tomasza, a jest całkowicie odwrotnie, dzięki temu blogowi osmiesza się April i Kończyna. Tak dalej chłopaki !! Nie zapomnijcie zażyć tylko tabletek na noc !!

  OdpowiedzUsuń
 19. Mnie? No bez jaj, zapisz tego, co z Newtonem walczy na argumenty :) Ale on się już (nomen-omen) brzytwy czepia. Mam nadzieje, że dużo ludzi przeczyta temat 22 na jego forum i wyrobi sobie właściwe stanowisko. Pewnie go zresztą zaraz usunie, ale daję głowę, że za chwilę walnie coś jeszcze głupszego...
  Oczywiście zostanie z dwóch mniej poczytalnych, ale oni są niegroźni albo śmieszni.
  Buziaki, Ptysiu :)

  OdpowiedzUsuń
 20. http://klamstwa-riese.blogspot.com/ - wanna pełna gnojówki w którym pływa trójca z jednego:dżon rambo bambo, gall którego nima i prosty mol zwany zwol .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brawo Darek, ale blyskasz intelektem!
   Zajebista robota Panie Darku!
   Czekamy na wiecej Panie Darku!
   Ale mu dowaliles, sila argumentow, merytorycznie, bez wulgaryzmow , bez atakow ad personam.

   Super robata Panie Darku!!!

   Usuń
 21. Spotkajcie się wszyscy,wypijcie po flaszce na łepka,dajcie sobie po mordzie!
  Zaśmiecacie Internet,przynosicie wstyd eksploratorom,jesteście jak żywe trupy!
  www.youtube.com/watch?v=287kBg-qEVU

  OdpowiedzUsuń