czwartek, 22 stycznia 2015

Mija rok dla Tomasza Idioty Sidora.

   Na Ufo-relację znalazłem pierwszą odpowiedź Tomasza Idioty Sidora na mój komentarz. Jak widać po stylu odpowiedzi, od razu poczuł się pokrzywdzony i niezrozumiany.

http://ufo-relacje.pl/viewtopic.php?t=608&start=420

   Był to z mojej strony pierwszy wściekły, agresywny atak na miłującego pokój, dobre obyczaje, kulturę osobistą, postać Tomasza Idioty Sidora, który swojego czasu nazywał siebie "starym hipisem".

   Czas zdmuchnąć pierwszą świeczkę:)

8 komentarzy:

 1. Coś dzisiaj pacynki Tomasza Idioty Sidora niemrawe. Pewnie świętują pierwszą rocznicę... Ze swojej strony, to mogę podzielić się tortem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Czemu wykasowałeś z poprzedniego posta komentarze? Pacynko Kwietnia. Coś widzę,że tak samo jak na antyhejterze pisałeś tylko z Patrykiem tak i tu piszesz sam no i jakiś tam ludzik raz coś napisze i to wszystko. Coś ten blog nie cieszy się wielkim zainteresowaniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. skoda to sedno piękna motoryzacji, już lada dzień koncern Skoda wykupuje manufakturę fiat, pozostałości tamtej firmy to jej produkty z nowym logo. Skoda grande punto, Skoda 500, Skoda brera lub 159. To będą takie wersje skody dla ubogich. Gdyby nie diesle skody tdi, alfa romeo dawno by padła z tymi swoimi jtd które nie wytrzymywały 100 tyś km. Kolejnym dowodem na to że Skoda to najlepsza marka jest udział w scenach pościgowych w nowym filmie o 007. Sam posiadam skodę fabie sedan 1 generacji 3.2 benzyna, srebrny metalic na niskopro filowanych alusach. Majstersztyk stylistyczny. Na widok mojej bryki zawsze kobieta nie przejdzie obojętnie, wulgarnie ujmując każda ma kisiel w majtkach. Tylko Skoda, Skoda king- skoda forever.

  skoda to sedno piękna motoryzacji, już lada dzień koncern Skoda wykupuje manufakturę fiat, pozostałości tamtej firmy to jej produkty z nowym logo. Skoda grande punto, Skoda 500, Skoda brera lub 159. To będą takie wersje skody dla ubogich. Gdyby nie diesle skody tdi, alfa romeo dawno by padła z tymi swoimi jtd które nie wytrzymywały 100 tyś km. Kolejnym dowodem na to że Skoda to najlepsza marka jest udział w scenach pościgowych w nowym filmie o 007. Sam posiadam skodę fabie sedan 1 generacji 3.2 benzyna, srebrny metalic na niskopro filowanych alusach. Majstersztyk stylistyczny. Na widok mojej bryki zawsze kobieta nie przejdzie obojętnie, wulgarnie ujmując każda ma kisiel w majtkach. Tylko Skoda, Skoda king- skoda forever.

  OdpowiedzUsuń
 4. panie Szwarc- Koniczyna. W związku że pan jest naczelnym hakerem w okolicy, województwie a nawet w całej Europie i Ameryce południowej gdzie niejaki kwiecień ma swoich informatorów proszę o następującą odpowiedź: czy na facebooku oprócz opcji POLUB jest możliwość użyć opcji ZNIENAWIDŹ? Z góry chciałbym panu podziękować za pomocną odpowiedź.
  z wyrazami zadowilenia: king wszystkich kingów
  p.s. pozdrawiam też pana kolegę i przewodnika duchowego który wie gdzie boruta mówi good morning.

  OdpowiedzUsuń
 5. Proszę mi wyjaśnić, dlaczego komentarze w poprzednim poście zostały usunięte.Jeśli jesteś osobą kompetentną, to liczę na odpowiedź z twojej strony.

  OdpowiedzUsuń
 6. kompetentnie to koniczyna i kwiecień robią z siebie idiotów. Ten blog i kwietnia szambo są tego dowodem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panie koniczyna niech pan wyjaśni jedną kwestię. Skoro nie jest pan Dariuszem Jastrzębiem, a tylko jego klientem korzystającym z usług firny Krosoft, którą pan Dariusz Jastrząb prowadzi to dla czego przyczynia się pan tym blogiem do reklamowania treści na blogu kłamstwa riese o własnym dostawcy internetu i być może własnym koledze po kiju hokejowym? Sam się pan przyznał do trenowania hokeja i pochodzenia z Krosna więc musicie się znać z Dariuszem Jastrzębiem, który też jest zapalonym hokeistą. To się kupy nie trzyma co pan robi. Pan swojemu koledze Dariuszowi Jastrzębiowi robi niedźwiedzią przysługę skoro sam nim nie jest. Niech pan odpowie na te pytania bo na razie w tej kwestii wszystko wskazuje, że to pan jest DJ i prowadzi głupia grę nie wiadomo na co obliczoną. I pytanie dodatkowe dla czego w ogóle doczepił się pan do Tomasza Sidora? Przecież on prowadzi bloga przeciwko Kwietniowi i jego zakłamywaniu historii, a nie o panu. Co więc sprawiło, że uwziął się pan tak na Tomasza? jakieś antypatie czy konkretne powody?

  OdpowiedzUsuń
 8. koniczyna, a mówi ci coś nazwa TOMSLI? Ja też jestem z Krosna i cie znam i wiem, że ty jesteś tym dariuszem jastrzębiem.

  OdpowiedzUsuń