niedziela, 25 stycznia 2015

Maliny Tomasza Idioty Sidora.

   Tomasz Idiota Sidor przeprowadził dochodzenie i wydedukował poniższe wnioski:
   Pierwszy, lepszy artykuł o anonimowości w sieci:
http://www.pcworld.pl/news/356993/Anonimowosc.w.Sieci.html

   Tomasz Idiota Sidor wymyślił jako pierwszy na świecie teorię:


   A prawda jest taka że:

   Tomaszu Idioto Sidorze. Żeby się przekonać kto ma rację, to zablokuj IP operatora firmy Krosoft, tak jak to zrobiłeś dawniej. Przekonasz się wtedy że zablokujesz cały region, łącznie z siecią komórkową. 

   Dałeś się Tomaszu Idioto Sidorze wpuścić w maliny...


46 komentarzy:

 1. Po pierwsze jak dajesz skriny z bloga kłamstwa Riese to DAWAJ do nich linki i tematu skąd żeś je wziął. Brak linków oznacza brak wiarygodności i jest dowodem obawy przed ośmieszeniem Cię jako Dariusz Jastrząb. Wziąłeś te linki stąd:
  klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

  A teraz do rzeczy.
  Jesteś posiadaczem skrzynki koniczyna_kon@o2.pl
  Jesteś posiadaczem konta w google+ https://plus.google.com/107865243555261621990/posts
  Jesteś posiadaczem bloga http://koniczynablog.blogspot.com/
  Jesteś posiadaczem bloga http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com
  Jesteś posiadaczem konta na FB
  Jesteś posiadaczem konta na YT https://www.youtube.com/channel/UCmNuiheg-xmA4In085mQNYw

  We wszystkich tych miejscach logowałeś się z własnych urządzeń pozostawiających nie tylko IP jak mówisz wspólny dla wielu użytkowników sieci Krosoft, ale wszędzie tam pozostawiłeś ślad tych urządzeń w postaci numerów tych urządzeń MAC
  Z tych samych urządzeń zapewne łaczyłeś się z innymi stronami w sieci i ustalenie po tym kim jesteś nie będzie stanowiło problemu.
  Dariusz Jastrząb również ma ten sam problem. Korzystając z własnych urządzeń i nawet z innego IP, albo i tego samego też pozostawił ślad po sobie w wielu miejscach.
  W toku sledztwa nie będzie żadnego problemu ustalenie czy Dariusz Jastrząb to inna osoba niż Ty czy może ta sama. Jeśli gdziekolwiek z tych miejsc śledczy znajdzie MAC urządzeń należących do ciebie i Dariusza Jastrzębia będzie to oznaczało, że koniczyna i Dariusz Jastrząb to jedna i ta sama osoba.
  Jeśli choc raz zalogowałeś się na wyżej wymienione serwisy z własnego telefony, lub komputerów stałych, a okaże się, że te urządzenia maja MAC urządzeń z jakich też korzystał Dariusz Jastrząb to jesteś umoczony i oznacza to, że nim jesteś. Jeśli zaś nie, to Dariusz Jastrząb będzie musiał wskazać policji wszystkie Twoje logowania i Ciebie samego jako osobę.
  Jesteś tak głupi i naiwny, że do tego się nie dojdzie, że grasz na zwłokę i mniemasz, że to się nie uda. Zmartwię Cie to już dawno jest zrobione drogą nieoficjalną jako dowody, że jesteś Dariuszem Jastrzębiem. Teraz tylko czekamy na oficjalne dochodzenie.
  Dariusz Jastrząb pozostawił w sieci setki jak nie tysiące śladów swych urządzeń poza własną siecią, co będzie sprawdzone. Jeśli te ślady zgodzą się z MAC urządzeń z, których Ty pisałeś na powyższych serwisach to leżysz i kwiczysz Dariuszu Jastrzębiu.
  Dariusz Jastrząb ma konto na FB prywatne https://www.facebook.com/dariusz.jastrzab.7?ref=ts&fref=ts
  oraz firmowe https://www.facebook.com/pages/Krosoft/141354186043534
  Ma też stronę internetową http://www.krosoft.pl/
  Tam też są ślady jakie po sobie zostawiał. Wystarczy je porównać ze śladami jakie Ty pozostawiłeś i sprawa będzie jasna. Módl się by te ślady się nie pokryły ze śladami jakie pozostawiasz po sobie jako koniczyna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Debilu Tomaszu Psi Worze jajo poty ci zaciekły i wali Psim worem , może raczej Tomaszem Sidorem ul . Lipska 10 . Warszawa ....

   Usuń
  2. Sidor jaki ty jesteś gupi , przecież ja mieszkam od 2 lat nad Soliną , Darek Jastrząb Cie ulokuje tam gdzie twoje miejsce czyli w Tworkach u twojego wujka

   Usuń
  3. Widać zakumplowałeś się z Dariuszem Jastrzębiem. Może znajdziesz u niego kolejny przyczółek na noclegi bezdomny kundlu. Na Twoim miejscu liczył bym dni na wolności bo to, że prędzej czy później znów trafisz do pierdla to więcej jak pewne.

   Usuń
  4. Czyli uzywasz Kwietniowego loginu z ktorego dokonano przestepstwa.
   Razem bedziecie sobie myc plecy w pierdlu, bo wdepliscie po same uszy.

   Widac jeszcze nei dostales pozwu, ale spokojnie-prokuratura w Polsce dziala wolno ale co sie odwlecze to nie uciecze, do czasu skazania bedziesz mial jeszcze jeden lub dwa pozwy wiec bedzie recywywa i nawet jesli dostaniesz sanki to nich wjedziesz do paki, kolezko.


   Rozumiem ten paniczy strach, fikalo sie az nie przyszedl silniejszy, tez sralbym ze strachu wiedzac ze w nieokreslonym czasie bede skazany i przeciagniety po prokuraturze i sadach.
   Przykra sprawa.

   Usuń
  5. sidor debilu grube kraty gwarantuje ci Dariusz Jastrząb

   Usuń
 2. "" Tomaszu Idioto Sidorze. Żeby się przekonać kto ma rację, to zablokuj IP operatora firmy Krosoft, tak jak to zrobiłeś dawniej. Przekonasz się wtedy że zablokujesz cały region, łącznie z siecią komórkową.""

  Co ty za kit wciskasz kretynie? Żadna firma świadcząca usługi providerskie w Krośnieńskim nie daje jednego IP swym klientom. Każdy ma inny i każdy jest widoczny w sieci jako osobny IP. Takie kity to ty se możesz wciskać debilu takim samym debilom jak ty. Powody dla czego tak się nie robi masz jak wół napisane w dodatku nr 6 tu matole http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html?showComment=1422192446003
  Nikt nie chciał by korzystać z usług internetowych narażając się na brak dostępu do jakiegoś serwisu w przypadku gdy ktoś o tym samym IP nabroił by gdzieś i został by zbanowany jełopie. Ja korzystam też z radiówki i mam własne stałe IP widoczne w sieci, a nie jakieś wspólne. Z resztą masz na stronie Krosoftu jak wół napisane, że do każdego pakietu przydzielony jest adres IP z puli publicznej oraz indywidualna nazwa domenowa http://www.krosoft.pl/index.php/internet/cenniki

  Po co te matactwa koniczyna skoro i tak widać, że się miotasz i liczysz, że ludzie są tak jak ty tępi i nie zrozumieją zasad świadczenia usług providerskich.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja to się dziwie koniczyna, że targasz się z tym idiotą na argumenty...
  a wystarczy zajrzeć na jego ufo relacje i zobaczyć wątki w których fryzjer pokazuje swoją prawdziwą naturę. niektóre z nich zieją nienawiścią do żydów są mega antysemickie mało tego obrażają publiczne osoby. poziom tego wszystkiego pozwala jednym kliknięciem skierować uwagę odpowiednich służb państwowych na tego gościa... i wtedy długo nie popisze w necie, gwarantuję

  OdpowiedzUsuń
 4. sidor tomaszu debilu kraty ci zapewnia Dariusz Jstrząb niewinnie przez ciebie pomazany

  OdpowiedzUsuń
 5. To mozna bardzo latwo udowodnic:
  Niech prestissimo zadzwoni do koniczyny na nr. Krosoftu, nagra rozmowe i opublikuje.
  Nastepnie niech koniczyna zadzwoni do prestiego na nr. prywatne a ten go nagra i wrzuci na strone co rowniez moze zrobic koniczyna.

  Skoncza sie szczeniackie przepychanki i bedzie jesne jak na dloni kto jest kim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. odpowiedź Tomasza tu
   http://klamstwa-riese.blogspot.com/2015/01/kwiecien-zjad-muflona-ze-skory-zrobi.html?showComment=1422212706923#c7463978689445114937

   Usuń
 6. Co za kocopoły :) Wypadałoby się dokształcić w IT przed autobłazenadą wypowiadaną autorytatywnym tonem :)
  Po pierwsze - skontaktuj się z ripe/naskiem/whateverem i poproś ich o 1000 publicznych adresów, a później wróć i napisz co odpowiedzieli :) Adresów ipv4 jest koło 4 miliardów - nieco za mało dla wszystkich ziemian, instytucji, stron, mxów itd. Tym bardziej, że jeden adres na jeden komputer to ciut przymało :)
  Po drugie - mac mozesz sobie ustawiać wedle życzenia. Co pięć minut możesz mieć inny ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I CO Z TEGOOOO???
   Nie zmienia to postaci rzeczy, że ustalenie numerów MAC urządzeń jakimi posługiwał się Dariusz Jastrząb i koniczyna w zeszłym roku i DUŻO WCZEŚNIEJ jest dziecinnie proste NAWET JEŚLI JE SOBIE TERAZ POZMIENIAJĄ. DOTARŁO? Koniczyna już rok wstecz wypisywał do Tomasza emeile z jakiegoś tam urządzenia i wtedy nie miał pojęcia, że sprawa zajdzie tak daleko. Logika wskazuje, że używał tego samego do logowania się na te serwisy:
   koniczyna_kon@o2.pl
   google+ https://plus.google.com/107865243555261621990/posts
   http://koniczynablog.blogspot.com/
   bloga http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com
   YT https://www.youtube.com/channel/UCmNuiheg-xmA4In085mQNYw

   Nawet jeśli se ten MAC teraz zmieni to i tak MAC z emaili pisanych przez niego do Tomasza jest do porównania.
   Ti samo tyczy się stron internetowych na, które wchodził Dariusz Jastrząb ze swych urządzeń. Te również pozostawiły ślad dużo wcześniej niż nastąpiła korespondencja między Tomaszem i koniczyną.
   Nawet jeśli Dariusz Jastrząb też pozmienia MAC na swych urządzeniach to po pierwsze będzie to można ustalić czy była dokonana zmiana, a po drugie też będzie można ustalić MAC urządzeń jakimi posługiwał się dawniej i porównać je do tych jakie są przypisane logowaniom na powyższe serwisy.

   Ludzie myślcie to nie jest takie proste pozacierać za sobą wszelkie ślady by nie można było dojść kto jest kto. Gdyby to było takie proste to byle psychol ciągle z jednej i tej samej komórki czy laptopa wysyłał by pogróżki do polityków lub dokonywał alarmów bombowych. A jak wiemy wszyscy są łapani prędzej czy później właśnie dla tego, że można dojść po wielu śladach do właściwej osoby i właściciela dowolnego urządzenia.

   A poza tym o czym tu mowa?
   Macie jak wół fragment korespondencji pomiędzy Tomaszem i koniczyną w, której Tomasz zwraca się do niego per Dariusz Jastrząb i pokazuje mu jego IP, a ten przyznaje "zgadłeś" w przeciwieństwie do ciebie używam jednego IP.
   Więc chyba jest to jasne, a jak nie to se wejdź i przeczytaj dodatek 3 i ich korespondencję i reakcję jak mu tomasz pokazał, że zna jego IP: http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html

   Usuń
  2. Cytat z Wikipedii:
   Sugestia – rodzaj bezpośredniego przekazu, poprzez który dana osoba wywiera wpływ na decyzje, przekonania, myśli, opinie i zachowanie innej osoby lub grupy osób, nie odwołując się do racjonalnej argumentacji i nie stosując przymusu.

   Sugestia psychologiczna to proces, w którym idea (myśl) jest indukowana lub przyjęta przez drugiego człowieka, bez argumentów czy polecenia lub przymusu[1]. W komunikacji interpersonalnej to sekwencyjny proces, w którym jedna myśl lub wyobrażenie prowadzi do drugiego.

   Masz tu Sidor swój hokej...

   Usuń
  3. JAAASNEEE wszystko co powyżej pasuje dokładnie do ciebie kretynie.

   Usuń
 7. A ten swoje :) Tomasz, ja Cię nie uczę jak warkoczyki zapleść, więc przez analogię daruj sobie wykłady i własne teorie o sieciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do kogo ta mowa czubie koniczyno zapomniałeś się zalogować na konto.

   Usuń
 8. I Ty koniczynie wypominasz że wszędzie Tomasza widzi? :) Pudło. Postronny, świetnie bawiący się obserwator się kłania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniczyna gołym okiem widać, że teraz zacząłeś pisać jako anonim bo mało kto z anonima stoi za tobą to po pierwsze, a po drugie post z Anonimowy25 stycznia 2015 20:35
   mogłeś tylko ty koniczyna napisać bo tylko ty do tej pory jako koniczyna wymądrzałeś się w kwestiach o sieciach i to ty zapewniasz, że masz jakieś kurwa okno na świat w firmie krosoft. Więc nie pierdol czubie, że to nie ty.
   A ja się nazywam Adolf Himmler vel DarKwecina.

   Usuń
 9. Weekendowa libacja się skończyła, co już nie piszesz Daruś ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale ja nie stoję za nikim, tylko świetnie się bawię i dzielę się ułamkiem swojej zawodowej wiedzy. Ale skoro wiesz lepiej... Na upartego mógłbym walnąć jakiś komentarz na którymś Twoim forum celem przedstawienia innego ip, ale obawiam się że mnie zbanujesz. A czytanie ich humor mi poprawia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. również :)

   Usuń
  2. Koniczyna gadasz sam ze sobą co widać po stylu w jakim tu piszesz i w jakim pisałeś maile do Tomasza. Ślepy by nie zauważył tej samej prostackiej kpiarskiej drwiny typowej dla ciebie. Gdybyś nie opublikował waszej korespondencji to może udawało by ci się wciskać kit, ze teraz to napisał ktoś inny nie ty, Czubie robisz z siebie jeszcze większego kretyna niz kwiecień choć obaj stanowicie odrębne przypadki.

   Usuń
  3. tomku debilu psi worze w jajopotach gej frucie to ja Karol

   Usuń
 11. Tomasz, jak mam Ci udowodnić, że nie jestem koniczyną? Zaproponuj coś.
  Nie idźcie tą drogą, jak mawiał klasyk :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak ja mam ci udowodnić, ze nie jestem Tomaszem? Zaproponuj coś. Może założysz bloga jak Tomasz pod własnym prawdziwym nazwiskiem i pokażesz swe zdjęcie? Co nie? No cóż dalej będziesz brnął w tą urojoną grę.

   Usuń
 12. Ale ja od Ciebie nie chcę żadnych dowodów. Twoja retoryka jest dość niepowtarzalna - te wszystkie DOTARŁO, emeile, wywody o skomplikowanej logice itd. No i niepowtarzalne piętrowe wyzwiska :). Nie chcesz, żebym mówił Ci po imieniu - cóż. Wszystko mi jedno, możesz być Pafnucym a nawet Calineczką. Albo Ptysiem.
  Jak na razie to Ty "brniesz w tą urojoną grę". Ja wiem gdzie jestem i kim jestem. Ani mnie nie ma na Podkarpaciu, ani nie jestem koniczyną.

  OdpowiedzUsuń
 13. No cóż, historia zna już niewiernych Tomaszów :-). Będziemy musieli z tym żyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. koniczyna tak czy siak odpowiesz za swe pomówienie wespół z kwietniem i zostaniesz ukarany to więcej jak pewne.

   Usuń
  2. Tomaszu Idioto Sidorze. Wielokrotnie ci już mówiłem...że możesz mi skoczyć. Wpadłeś i to głębiej niż twoje rybki... W Żurawicy podobno można wypożyczać wędki, pomyśl o tym...

   Usuń
  3. A co jest w Żurawicy?

   Usuń
  4. http://www.wpsp.internetdsl.pl/index.php/kontakt.html

   Usuń
  5. znów piszesz sam ze sobą zadajesz sobie pytania sam na nie odpowiadasz i rżniesz takiego samego głupa jak w mailach do Tomasza.

   Usuń
  6. A ty co? Jakaś lokalna atrakcja? Do podstawówki się cofnij i zapoznaj z ortografią i interpunkcją (trudne słowa). Potem potrenuj i dopiero pisz do ludzi... Ciekawe jest to, że to nie Sidor. Ten - chociaż kulawo - podstawy pisowni ogarnął...

   Usuń
  7. Aaaaaa :) Pruszków bliżej :)

   Usuń
  8. Bliżej, ale Tomasz Idiota Sidor lubi wyzwania "PODRÓŻE DO NIKĄD, A CZASEM NA KONIEC ŚWIATA I WĘDKARSKIE PRZYGODY"
   https://twitter.com/prestissimoLIVE
   Mówią o Żórawicy że to koniec świata, pewnie by mu podpasiło...

   Usuń
  9. kwiecień !! jeżeli masz jaja to odpowiedz na pytania:
   -kim jest max?
   -kto za tym wszystkim stoi?
   -jakie są dalsze plany biura podróży KWIECIEŃ-TRAVEL
   -czy jarecki jest kapitanem statku matki a może statku ojca?
   -czy koniczyna jest tajnym agentem jej królewskiej mości?
   Mam nadzieje że te kilka pytań nie sprawi ci kłopotu. niech moc papy zagórskiego będzie z wami.

   Usuń
  10. odpowiedz jest tylko jedna Tomasz Idiota Sidor lub Sawiak Karol właściciel Centrum Komina Zielona Góra zadał te pytania

   Usuń
  11. ps Kwiecień Trawel Riese ma już przeszło 1500 osób wpłaconych na1916 ,

   Usuń
  12. @Darek26 stycznia 2015 12:14
   A ile ma promili?

   Usuń
 14. Sawiak Karolu i ty tu problemów z Iza zwana oszustką już masz dość Karol Sawiak własciciel Centrum Komina Zielona Góóra

  OdpowiedzUsuń
 15. Darek przestań już palić Reksia kupy, to nie cygara do jasnej ciasnej. Może wtedy otrzeźwieje Ci umysł i zaczniesz się leczyć

  OdpowiedzUsuń
 16. Iza w porównaniu do tej twojej rury to Księżniczka, bezrobotny leniu.

  OdpowiedzUsuń