sobota, 24 stycznia 2015

Jak to jest Tomaszu Idioto Sidorze być ośmieszonym?

18 komentarzy:

 1. Ty się głąbie siebie o to zapytaj i kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A znów widzisz w kimś Tomasza. No tak urojenia nabyte od kwietnia.

   Usuń
  2. Spokojnie Tomku, sam widzisz że tutaj nie ma żadnej blokady na komentowanie i wszyscy są po twojej stronie. Jakby było inaczej, to wszyscy by pisali.

   Usuń
  3. No, a Ty jesteś Dariuszem Jastrzębiem właścicielem firmy Krosoft z Krosna i ChCwd i masz wiele kont na google+ dokonujesz machlojek o oszustw w skrinach.
   Pasi debilu?

   Usuń
  4. Nie jestem nim i wiesz o tym, ale się zapierasz, bo duma ci nie pozwala myśleć. W 2008 roku na Solinie i w"Chacie Wędrowca" w Wetlinie, to byłeś jeszcze innym człowiekiem. Nie szkoda ci tego?

   Usuń
  5. TO WEŹ TO ŚMIECIU UDOWODNIJ miej odwagę podać swe imię i nazwisko jak Sidor. Stań twarzą w twarz z nim na necie jako nie koniczyna tylko? No właśnie śmieciu nigdy sam tego nie zrobisz bo jesteś parszywym tchórzem. I to co jest tu http://klamstwa-riese.blogspot.com/p/kacik-koniczyny.html wskazuje, że to czysta prawda i Tomasz trafił pajacu w dychę. Tomasz nie byłby na tyle głupi by pisać coś czego nie byłby pewien. Rok czasu z tobą korespondował by cię ostatecznie swoimi drogami namierzyć i zebrać wystarczająco dużo dowodów na to, że to ty jesteś Dariuszem Jastrzębiem. Już sam fakt, że ów Dariusz Jastrząb nie podjął jak dotąd żadnych kroków by polubownie wyjaśnić sprawę lub na drodze prawnej dowodzi, że to jesteś ty tylko liczysz, że policja nie zdoła cię oficjalnie namierzyć i zlokalizować. Ale z tego co wiem Tomasz już dawno to zrobił i ma jakiś dowód ostateczny na to tylko jak napisał nie może, a może nie chce go przedstawić. Cwaniak jesteś i myślisz, że jak prowadzisz firmę providerską to uda ci się po sobie zatrzeć wszelkie ślady? Nie uda ci się na pewno i prędzej czy później i tak będziesz ujawniony, a w tedy sam tobie założę takiego bloga z tym, że nie będzie na nim Dariusz idiota Jastrząb tylko będzie argument, dowód i fakt głównym orężem przeciwko tobie. Jesteś tak wkurwiającym typem, że nawet bardziej od kwietnia. I nie mogę doczekać się dnia kiedy zastuka do twych dziwi listonosz z wezwaniem do sądu, a przedtem na policję kmiotku głupi.

   I powiedz ścierwo jedna dla czego straszyłeś Tomasza założeniem bloga i pisaniem o jego matce? Dla czego ją obraziłeś pisząc do niego, że zadawała się z niewłaściwym człowiekiem przy okazji obrażając ojca Tomasza ty śmieciu jeden? Już za samo to Tomasz ma moralne prawo by ci obić pysk i jak to zrobi to każdy to zrozumie i przyzna mu ścierwo parszywe rację.
   Sam mu zarzucałeś, że swego czasu obraził matkę patryka co nie jest prawdą, a teraz śmieciu sam posługujesz się taką metodą i obrażasz jego rodziców. No kmiocie masz szczęście, że trafiłeś na Tomasza bo inny na jego miejscu bez toczenia wojny na necie tak by cie załatwił, że nawet byś nie pisnął. Wszystko przed tobą. Jak w krośnie poznają się na tobie to może znajdzie się ktoś wobec kogo podobne numery robiłeś, a wtedy życzę ci porządnego oklepu pajacu jeden.

   Usuń
  6. Sidor Debilu Tomaszu za pojechanie po obcej mi osobie masz kraty to pewne

   Usuń
  7. Kilka osób co dziennie jest na lipskiej , to mieszkańcy potępieńcy Kwietnia maja cie Tomaszu dosyć nie ma tam mieszkańca na którego byś nie donosił szpiclu ZOMO- wski

   Usuń
  8. oj Daruś no co Ty, psiwora już nie masz, czy kupę za miękką Reksio zrobił i nie masz sosu czekoladowego do jedzenia

   Usuń
  9. No właśnie.Gówienko Reksia czeka, tylko nie jedz za szybko, bo się zakrztusisz.Smacznego

   Usuń
 2. Odpowiedz na pytania z poprzednich postów a nie twrorzysz nowe. A ten post czy temat zajebiscie tworczy cytuje.
  "Jak to jest Tomaszu Idioto Sidorze być ośmieszonym? "
  Koniec cytatu. Ales kurwa pojechał no klekajcie narody to masz temat na sto stron. Ty konczyna stul morde bo pierdolisz takie głupoty ze głowa mała. Co bedzie w nowym temacie ze tomek zatankowal samochod a wacha byla po 4.60 a w bidzie u goroli po 5 zl . I co do anglii uciekniesz pało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego nie widzisz swoich argumentów? Sam wiesz najlepiej...Kiedyś byłeś gość, już ci to pisałem...

   Usuń
  2. Odpowiedz na pytania pało i co sie teraz pucujesz nic to ci nie da.

   Usuń
  3. Widocznie ktoś ci to musi uświadomić.

   Usuń
  4. Co tak konczynko zmieniłeś ton na dobrego wujka? Pewnie coś knujesz bo znając ciebie to raczej pewne. I widze ze postepujesz jak twoj kumpel patryk. Z twardziela do pucusia.

   Usuń
  5. Kończyna to Tomasz Debil sidor

   Usuń