wtorek, 19 maja 2015

Wspomnienia Tomasza prestissimolive Sidora.

   Znamy Tomusia z różnych odsłon. Jedną z nich jest paranoja Sidora na temat pedofilii. Sidor walczy, a nasuwa się pytanie dlaczego... Mailem dostałem materiał z forum Uforelacje. Nie mam linku, ale nie to jest najciekawsze...
   Tomasz Sidor atakuje kogoś, że w wieku 27 lat rozmawia w necie z małolatami. Argument do ataku przez Sidora ciekawy, ale po analizie tekstu, można wyciągnąć wnioski że ponad dwadzieścia lat temu Sidor robił dokładnie to samo, a jak pobawimy się w matematykę, to okaże się że wtedy Sidor był ponad dwa razy starszy od swojej znajomej. Jest to ciekawostka, potwierdzająca, że Sidor działa obecnie na zasadzie projekcji... Wszędzie widzi pedofilii itp, a wiele jego fobii może być pokłosiem jego życia...

                        koniczyna_kon@tlen.pl

5 komentarzy:

 1. Ze "skana" jak to okresla matoł Sidor wynika, że nie tylko pisał ale też spotykał się z 15 latką a potem miał z nią "dymanie".

  OdpowiedzUsuń
 2. Psidor nie rozumie znaczenia "schizmy". Zapewne myli ze "schizą", której znaczenia tylko się domyśla. Nawet nie wie, jak blisko sedna sprawy SAM się znalazł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gall Anonimwtorek, 19 maja 2015 18:06:00 CEST
  "
  Głupi jebany skurwysyn raz, że nie umie liczyć, a dwa, że bierze liczbę około 20 parę lat temu w ciemno nie mając pojęcia ile to naprawdę było. Ale nawet gdybym wtedy nie miał 28 tylko i 30+ to nie zmienia postaci rzeczy, że dziewczyna była pełnoletnia i dojrzała. "

  Sam Sidor pisze,że spotykał się z 15 latką bedąc już dojrzałym facetem( patrz "skan"). Teraz ktoś jest "jebany skurwysyn" bo pokazuje, że jednak chodziło o sex skoro ją w końcu uwiódł. No ale to inni są gnoje bo odpisują dzieciakom w necie.
  Przyganiał kocioł garnkowi. Tylko kocioł z deklem ma spore kłopoty i dzwoni bo pusty jak cholera.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na zakłamanej Sidor tłumaczy ,że spotykał się z 15 latką - jak to pięknie ujął -
  "w celach ufologicznych".

  Użył przy tym w stosunku do mnie wyrażeń ogólnie uznanych za obraźliwe. Rażąco naruszył tym samym moje dobre imię.
  Stwierdził również , że zaczepiałem nieletnią i jestem pedofilem.

  Gratuluję Sidor. Nie pomoże tłumaczenie, iż myślałeś że piszesz do Sęka. Wypowiedź zwrócona była do Gucio Mruk. Moderujesz bloga. Nawet nie padnie pytanie kto to "anonimowy" Widzę strasznie chcesz ( jednak ) sobie pojeździć.
  Ciąg dalszy nastąpi. Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. "Psidor nie rozumie znaczenia "schizmy". Zapewne myli ze "schizą", której znaczenia tylko się domyśla. Nawet nie wie, jak blisko sedna sprawy SAM się znalazł."
  U kolesia S-dora już można mówić o SCHZMIE - niestety zwielokrotnione schizy jak w tym przypadku prowadzą do nieuchronnej śmieci psychicznej :) Poprzez nawoływanie samego siebie "anno-nima" przez Galla i ANONIMA - ŻENDA - Proszę o nie pierdolenie - Kolego Sidor

  OdpowiedzUsuń