wtorek, 26 maja 2015

Fiksacje Tomasza prestissimolive Sidora na punkcie wyglądu innych osób.


     Ileż to mieliśmy przykładów, kiedy Tomuś, nie mając żadnych innych argumentów, atakował inne osoby pod względem ich wyglądu... W poście http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/01/tomasz-idiota-sidor-pierwsze-obiektywne.html  zamieściłem charakterystykę Sidora. Jest tam pewne zdanie: 

"Mowa ciała świadczy jednak o tym że jest niepewny, mało akceptuje swoje ciało..."


                     koniczyna_kon@tlen.pl

14 komentarzy:

 1. Badzmy szczerzy - kto na jego miejscu bylby w stanie zaakceptowac taka fizycznosc? Wciaz zastanawia mnie jedna rzecz. Facet pozuje na maczo, sle grozby, stawia sie, kozaczy, a obiektywnie nie jest w stanie fizycznie stawic czola przecietnemu ziomkowi na ulicy. Zapasiony stary palacz prosi sie o wpierdol.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwaga z ostatniej chwili! S. znalazł idealny sposób na to jak wytłumaczyć brak odpowiedzi! Opisał to w jednym w jednym z postów, w którym udziela sam sobie odpowiedzi jako Gall Anonim. Poniżej zamieszczam skopiowany, uroczy tekst (na wszelki wypadek gdybyś to usunął Tomaszu to uważaj bo zrobiłem "skrina"-"scana"):
  "Oczywiście, że nie będzie pewnie żadnej odpowiedzi. Bo nikt nie chce się przyznawać do porażki tylko ludzie wolą udawać, że nic się nie stało. Z WKU oczekuję odpowiedzi, ale wiem, że jej nie dostanę bo co? Bo jakiś ppułkownik zadzwoni i powie sooory panie Tomaszu zaangażowałem debila dziękuję za wskazanie? :)))
  Albo z tej biblioteki to samo?
  Na pewno nikt nie odpowie, co nie znaczy, że kwiiiecień nie przynosi wstydu wszędzie gdzie się pojawi i każdemu kto wie jakie brednie wciska i wymyśla. "

  Czy to jest sposób myślenia, zdrowego, normalnego człowieka? Megalomania, kompleksy, buta, cynizm, które powstały na skutek życiowych niepowodzeń skumulowały się w jednym człowieku którego krótką charakterystykę bardzo ciekawie przedstawił powyżej Władysław Matraszczak. Warto tu dodać, że wszystkie te czynniki jakie musiały na niego kiedyś wpłynąć dały również to, że aby zakamuflować brak akceptacji samego siebie stworzył swój własny świat, w którym to on jest sędzią, katem, Bogiem... ten jego tekst skopiowany powyżej właśnie o tym świadczy. Jeszcze tego nie zrobił i nie zrobi do czasu, aż Pan pułkownik z WKU nie napisze mu czegoś co go skrzywdzi, ale jest już na etapie traktowania go jako kogoś głupszego od siebie co nie potrafi przyznać się do popełnienia rzekomego błędu jakim było nawiązanie współpracy z Darkiem (pojawia się tu projekcja - przerzuca na Pana pułkownika swoją własną cechę jaką jest brak przyznania się do błędu). A co do ostatniego postu Koniczyny to warto zwrócić uwagę na jedną rzecz, S. zarzuca Darkowi ubieranie się jak na safari itp. (swoją drogą normalny ubiór na wypad w teren, do tego ubiór z klasą), a sam biega po lesie w jakimś ponczo, kamizelce i moskitierze lub siedzi nakryty pałatką i obserwuje rzekomych UFO-ludzi (Ci UFO ludzie na bank się okażą pewnego dnia Żydami, jestem pewien!).

  OdpowiedzUsuń
 3. Nio teraz UFO człowieku to Sidor na pewno Cię znajdzie. Zniszczy w pracy i u rodziny. Spodziewaj się "skrinów" z google earth zpod jakiegoś domu z dopiskiem czy to miejsce nic Ci nie mówi. W okolicy wszyscy już wiedzą , że pies podwórkowy Azor jest pedofilem a Ty się z nim zadajesz. A Sidor dopiero się rozkręca !!!
  Swoją drogą niesamowity jest ten gość.. Wszystko co zarzuca innym sam robi.
  Od teorii Żydów z kosmosu po malowanie wszystkiego w "moro".

  OdpowiedzUsuń
 4. Panowie "Uroczy" to by 21 dni nie przeżył bez cywilizacji (21 dni, bo dla zwyczajnego zjadacza chleba to graniczna wartość przeżycia bez pokarmu). Jak ktoś się bawił w surviwal, to wie jak trudno jest utrzymać się na chodzie. Z jego posturą przy ostrym surviwalu (20km dziennie) daje mu 14 dni i wylonduje na pogotowiu i to przy założeniu, że będzie miał namiot, karimate i śpiwór oraz zapałki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe co wymyśli teraz Sidor żeby się mnie pozbyć? Próbował wszystkiego, nawet gróźb karalnych. Jakoś Sidorowi nie idzie pisanie nowego posta... Rura mięknie Tomusiowi, czy zaczyna inaczej patrzeć na świat? Pozwolę sobie przytoczyć komentarz, jeden z wielu, który ktoś zamieścił pod filmem Darka na YT, a którego z wiadomych względów Sidor nie weźmie pod uwagę...

  "na Darek nareszcie fajny film z terenu a nie z mieszkania, oby tak dalej. a tym łosiem z Warszawy się nie przejmuj. z tego co wiem niedługo będzie miał problemy natury prawnej"

  Jak sobie Sidor z tym poradzi? Tak jak zwykle, robiąc z siebie pośmiewisko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem, że kolega S. to badacz obiektów niezidentyfikowanych, ludzi z niebieskimi oczami, zjawisk paranormalnych, cieni i odcieni ludzkiej psychiki i wszelkich zjawisk zbliżonych do jego jakże zagmatwanego postrzegania świata i rzeczywistości.
  Może stan ów psychiczny jest wynikiem porwania kolegi S. przez UFO-jcie, którzy zrobili mu krzywdę, ale zarazem poszerzyli jego horyzont myślowy z niskiego do umiarkowanego i chłopina nie ogarnia. Swoją drogą ciekawe, gdyż na przedmiotowych zdjęciach prezentuje się raczej mało elokwentnie, wzrok jakby stęskniony za rozumem, a i twarz jakoś myślą nie skażona, może również "czerpnio/filtrownia z Bonn" to jakiś rodzaj podświadomej fatamorgany.
  Kto wie ...... kto wie......

  OdpowiedzUsuń
 7. Zło nie śpi właśnie jestem w Malborku , kolejne kilkudniowe ćwiczenia , a może kwilenia Tomasza Sidora ostatnie dni , prokuratura wojskowa , która przesłuchiwała mnie na wniosek Tomasza Sidora ( nie słuszne oskarżenie oraz pomówienie , składanie fałszywych oświadczeń ), postanowiła wszcząć postępowanie przygotowawcze przeciwko Tomaszowi Sidorowi , wyjaśnić sprawę wprowadzenia w błąd grupy antyterrorystycznej we Wrocławiu , nękanie pracowników WKU w Łodzi jak i w Malborku , itp , itd .. Teraz hycel , donosiciel i ble ble Tomasz Sidor jest dumny , nie dość że musi się wyprzedawać , aby spłacić Dariusza Jestrzebia , to jeszcze w Tworkach na pewno wyląduje , jednak Karol Sawiak założyciel strony : Pinokio: oberwie ni jako rykoszetem Tomuś już się o to postara w piśmie do kancelarii prawnej obsługującej firmę Krosoft wyraźnie pogrąża Karola sawiaka .

  OdpowiedzUsuń
 8. TOMASZ SIDOR CONTRA DARIUSZ KWIECIEŃ CZĘŚĆ 1 https://www.youtube.com/watch?v=ZgY03yPRqKA


  To jest jedyna rozmowa z Sidorem jaka z nim przeprowadziłem , reszta to jego manipulacje . Tu macie pełen obraz Tomasza Sidora

  OdpowiedzUsuń
 9. TOMASZ SIDOR CONTRA DARIUSZ KWIECIEŃ CZĘŚĆ 1 autor: michał Richter 963 wyświetlenia

  OdpowiedzUsuń
 10. Słucham i zastanawiam co Sidor ma do powiedzenia. Właściwie nic poza chęcią pokazania ilu to wariatów zdemaskował. "Dzięki mnie setki osób puknęły się w łeb i stwierdziły, że brnęły w paranoidalne historie" powiada.
  Po czym pisze setki stron swoich niepodważalnych teorii o trójkątach w chmurach i Żydach z kosmosu.
  Jeśli ktoś myśli inaczej Sidor ma prawo wyzwać go od "skurwysynów, idiotów,gnojów " etc. Tak twierdzi.
  Ponad trzy lata trwa jego "walka". I to wszystko co przez ten czas osiągnął. Trzy lata krytykanctwa, donosicielstwa, szkalowania i i udowadniania swoich chorych teorii. Dziecinada.
  Darek Kwiecień ? Przez ten czas czyta, szuka, pogłębia swoją wiedzę (i innych ciekawość). Dziesiątki audycji, tysiące oglądających , przewodnik, książka. Żyje i realizuje się w swojej pasji. Że się przejęzyczył, czy pomylił ? Nie pisze podręczników. Nie tworzy rzeczywistości. Sam twierdzi, że to są domysły. Zresztą jak ktoś amatora (bo DK nie jest przecież naukowcem) traktuje jako autorytet w dziedzinie historii jest niepoważny. DK ma wiedzę, doświadczenie i niesamowitą wyobraźnię. To są cechy dobrego odkrywcy. I nie trzeba być doktorem nauk aby tropić tajemnice.
  Zarzut, że opowiada bajki. Jak chciałbym "czystej wiedzy" czytałbym tylko encyklopedie i inne "annały". Lecz historia jako nauka nigdy nie odpowie na wszystkie pytania i zagadki jakie spotykamy. Pan Darek próbuje. Rozwija się. Edukuje przy tym siebie i innych. Idzie swą drogą i choćby sprzedał tysiąc chińskich łuków i oszczał balkony wszystkich hrabiaków nie zmienia to faktu, że zrobił dla Riese więcej niż wielu innych "wielkich".
  Sidor w tym czasie napisał dziesiątki donosów, tysiące postów do samego siebie, nakręcił jedną audycję (prawie obcinając przy tym sobie palca) i położył na łopatki własny interes.

  OdpowiedzUsuń
 11. Szkoda gadać, TSik wie ile mu sonda pokaże. Sonda krótka, to i nie wiele pokaże.
  Zwiększ zasięg !!!!
  Szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń
 12. W sumie Gucio masz rację :)
  Notabene kto jest w stanie przeciwstawić inne dowody, poparte dokumentacją - NIKT !
  Do chwili obecnej wszystkie teorie tzw. projektu "RIESE", tzw. bo też nie do końca wiadomo czy taki był jego kryptonim, to jedynie TEORIE poparte w mniejszym lub większym stopniu przekazem werbalnym osób, które mogły coś wiedzieć, widzieć itp. Dokumentacji nie ma, podobno była ale wyparowała w nieznanym miejscu we Wrocławiu, ale .............. no właśnie skoro teoretyzować może pan profesor, pan doktor, pasjonat, rolnik, woźnica, górnik, premier i cała reszta, to co u licha komu przeszkadza, że TO SAMO robi Dariusz Kwiecień !
  Ludzie go lubią, bo nie jest typowym burakiem spod znaku "szpalda i piszczały", łazi po tych górach z ludziskami oni mają frajdę bo połażą co nieco zobaczą, namacają powąchają a to, że Dariusz czasem palnie jakąś mocno opartą o własną wyobraźnię historyjkę - to czy to zmieni bieg czasu na ziemi, spowoduje zagrożenie dla ludzkości ? - NIE !
  Jednym zdaniem - DUPY BÓL WYCZUWAM ............. MAŚĆ POLECAM :)

  OdpowiedzUsuń