niedziela, 31 maja 2015

Bidula Tomuś znowu będzie miał pianę od pieniactwa.

  

    I znowu Sidor będzie miał te same dylematy: biała lista, czarna lista, a może oni są żydo kosmitami?

8 komentarzy:

 1. Kto zostanie na białej liście Tomusia? Może Buka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Do informacji wszystkich Tomasz Sidor to zwykły oszust i manipulant . To słowa pana majora z WKU . Tomasz Sidor nie zna procedur oraz mechanizmów obowiązujących w WP . Pismo rzekome z WKU spreparował sam , oczywiście skopiowane i dostarczone do ZW , . Jak debilu teraz się czujesz , kiedy już dosłownie wszyscy trochę znający temat riese tak cie nazywają , głupia parówa oraz spasiony durny knur . Bez przyjaciół , bez pieniędzy przyszło ci Tomaszu Sidorze dogorywać w samotności i nędzy..... PS Knurze Harcerze ze 121 są gośćmi honorowymi na mojej prelekcji w Dworku Strzeleckim , kapusiu do dzieła ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Art. 270. Fałszerstwo dokumentu
  Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
  § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
  § 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.
  § 2a. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  § 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1,
  podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomasz Sidor na bkogu "zakamana"przeszczęśliwy że udało mu się oszukać swoich czytelników ( ? ) promieniuje swoją knurzą elokwencją. Tym razem udowadnia swoją wszechwiedzę metodą " tak nie było " A na potwierdzenie : " ...i ch...j " Ma jeszcze wiele innych argumentów :

  1. "Kwiiiecień jak pokażesz dokumenty potwierdzające co mówisz to zastanowię się nad .... chciałbyś, nad zamknięciem tego bloga? Taki ch...., ale zastanowię się czy obiecany liść będzie tak mocny, że zapomnisz imienia i nazwiska czy na tyle nie mocny, że imię będziesz jeszcze pamiętał."
  2. "... Słyszymy dalej, że nasz daresio, dresio czy już bicykle-lesio, mówi, że niemieccy chirurdzy dokonywali jakiś strasznych eksperymentów na ludziach polegających na robieniu ran ludziom podobnych jak po oparzeniach ogniem, ran szarpanych i kłutych. Dodaje zaraz, że pewnie powiemy, że na to nie ma dowodów i mówi, że jednak są! Że wystarczy samemu poszukać i tu wskazuje na napis kierujący do Komisji Badań Zbrodni Hitlerowskich. Oczywiście nikt z was tego nie zrobi i musi pozostać w wierze, że kwiiiecień nie kłamie. Ja też tego nie zrobię i pozostanę w przekonaniu, że kwiiiecień wciska kit. Dla czego? Bo wszystko co on mówi to albo kit, albo prawie kit ubarwiony własnymi bredniami."
  3. "... I to on jak mamy rozumieć tę prawdę nam z tej ciemności wydrapuje pazurami z takim kurwa poświęceniem, że sami se musimy kurwa, przepraszam kurwa za te kurwa, iść lub dzwonić do Instytutu Badań Zbrodni Hitlerowskich i pytać o te prawdę."

  Jak widać bardzo naukowa analiza i retoryczne kontrargumenty. Przekręca wypowiedziane słowa , pojęcia nie mając o historii Łodzi wypowiada się jakby się tam urodził. Ma się przy tym za wielki w tym względzie autorytet. ( Np. "na 100% tak nie bylo" , albo "wątpie żeby takie dokumenty były").
  Geniusz po przeczytaniu jednego hasła w Wikipedii staje się znawcą tematu. Aby wzmocnić powagę i fachowość swych wywodów bogato okrasza wszystko słowem na "k" i obietnicami dania po pysku od Niemcow i od niego samego.

  I tak jest zawsze z głupkiem. Sam przyznaje , że kiedyś tam był raz w Treblince Teraz jest ekspertem od holokaustu. Po wycieczce szkolnej stał się również znawcą Riese.
  Nakupił 10 gitar i już zapodaje na YT filmy ucząc nieuków jak się gra na gitarze.

  Na czym Sidor się nie zna ? Chwilowo tylko na tym o czym za chwilę nie poczyta na necie. Po tej chwili on nie będzie się na tym znał. On będzie w tym ekspertem.

  Ps.:
  O podrobieniu maila i napisaniu "odpowiedzi" na niego w niecałe 60 sek. ani słowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. SIDOR> Na blogu ZAKLAMANA JEST MODERACJA. TY AKCEPTUJESZ I UMIESZCZASZ WSZYSTKIE KOMENTY I TY ODPOWIADASZ ZA OBRAZANIE INNYCH :

  "Anonimowyponiedziałek, 1 czerwca 2015 13:51:00 CEST
  Wiadac do Kwietnia mutanty i hybrydy ciagna same, nie mam zwyczaju smiec sie z ludzkiej powierzchownosci ale jak skurwiel Dareczko cisnie innym to popatrzmy i posmiejmy sie z ekip spierdolin genetycznych ktore lgna do niego. Pokurcze, pokrzywione gobliny, spasle ogry, glownie gimbaza i niedojebioza mlodych, naiwnych studenciakow najpewniej smieciowych kierunkach, patrzac na ryje to same przegrywy zyciowe ciagnace do mitomana aby pokadzil im bajki dla naiwnych ktore lykna bez zastanowienia, downy, mutankty, pokraki.
  A Kwiecien i tak powie na filmiku ze “Gromowcy i Weze” choc dzieciaki nawet prosto stac nie umieja i samarki im wisza po kolana,..."

  ZARZUCASZ INNYM TO CO SAM NAGMINNIE ROBISZ.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sidor zamartwia się pod zdjęciem z wycieczki rowerowej jak DK wyzwie Pana w czerwonych spodenkach:

  " Czy jego też kwiiiecień wyzwie od knurów w jajopotach?" po czym sam publikuje na swoim blogu ( patrz cyt. wyżej ) co sądzi o ludziach takich jak ten Pan.

  Sami widzicie jaki kawał gnoja jest z tego Sidora.

  OdpowiedzUsuń
 7. No jak tam TOMASZKU - blisko coraz bliżej :)
  Repertuar kolegi TOMASZKA, nie różni niczym od spłukania codziennych fekaliów =>
  Srasz - podcierasz lub (jak w twoim Tomaszku przypadku - NIE ) nie i spłukujesz, wir kloaczny pochłania TWOJE wypociny i umiejscawia je tam gdzie TWOJE myśli w głębokim dole (lub gównociągu) pełnym równie przychylnych Ci wypowiedzi z twojego POŻAL się BOŻE bologosia.
  Do zobaczenia TOMCIU :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Doprawdy, straszenie liscmi, rekoczynami - nie masz ssijdor ani sily argumentu ani argumentu sily. Z pewna satysfakcja upokorze cie, kiedy nadarzy sie okazja.

  OdpowiedzUsuń