środa, 20 maja 2015

Schemat działania Tomasza prestissimolive Sidora.

   Prezentuję pewnym osobom w jaki sposób do tej pory Tomasz Sidor skutecznie pozbywał się niewygodnych mu osób.

   Sidor swojego czasu lamentował że Darek chce zrobić komuś oborę w pracy i nie tylko, a nie zauważył że pomysł Kwiecień zaczerpnął od niego samego. Wystarczy popatrzeć na datę: lipiec 2011. Darek pomysł wziął rok temu... 
   Myki Sidora z IP i rodziną, do tej pory pewnie jakoś skutkowały, i Sidor myśli że tak jest dalej... W swojej głupocie Sidor nie może uwierzyć że tym razem popełnił swój życiowy błąd...

   Tak dla przypomnienia głupoty Sidora...

  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/01/w-pierwsza-rocznice.html


   Sidor jak nie chce, to niech nie wierzy, że większość mojego terenu ma zablokowane wejście na jego Uforelacje... Także Tomuś pisz, wysyłaj, na zdrowie. Im więcej napiszesz, tym będzie więcej dowodów...ale przeciw tobie:)

6 komentarzy:

 1. Dowodów jest wystarczająco wiele. Teraz jeszcze świadkowie. Tylko no cóż starsze to czasem osoby i przebywają w Stanach, Królestwie Szwecji. Wiele z nich to osoby w podeszłym wieku. Chętnie by odwiedziły wnuczka tym bardziej, że jakiś pan z W-wy bilety funduje. Ale to sanatorium a to rehabilitacja... A bez tych osób sprawa się nie zakończy i chyba pojedynczo będą musieli latać albo co ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Sidor na wielu płaszczyznach działa schematycznie i dlatego bardzo łatwo prowadzić go ślepego za rączkę. Wystarczyło poczytać trochę jego wypocin.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma u Sidora linków... Wymiękł, czy powielacz nawalił?

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Czyli u Sidora pełen profesjonalizm, jak zwykle:)

   Usuń
 5. Racjonalizm - nauka - wiedza

  Sidor parówa wysławia się, jakby ukończył góra gimnazjum, a z "nauki" robi sobie sztandar.

  OdpowiedzUsuń