poniedziałek, 25 maja 2015

Sidor pewnie nie wie o co chodzi...


5 komentarzy:

 1. Sidor czeka na odpowiedź z WKU i Biblioteki z Karpacza. Jakby miał jakieś pojęcie o świecie, to by wiedział że brak odpowiedzi na swoje zapytania też jest odpowiedzią... Odpowiedzią jak poważnie traktowany jest Sidor.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie Koniczyna! Kolejny (Który to już?) strzał w dziesiątkę! S. cały czas pluje i pluje, a z plucia nic nie wynika. Postaw ultimatum WKU w Łodzi (jak już wielokrotnie to robiłeś), że jeśli nie dadzą Ci odpowiedzi do końca maja to naskarżysz na nich do Ministerstwa Obrony Narodowej, jak mogę tak Ciebie ignorować!

  OdpowiedzUsuń
 3. P.S. Kiedy przedstawisz dowody na to, że UFO to ludzie?

  Parafrazując "mistrza": I to jest normalny człowiek robiący za sumienie narodu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy Ufo to ludzie Sidor na pewno wie. Teraz tylko weryfikuje swoje dane, żeby nie dać plamy jak w moim przypadku. Cierpliwości człowieku Ufo, Jak Tomuś bidula coś zapoda to tłumy zaszaleją:)

   Usuń
 4. A Tomuś bidula u siebie tylko placze i skamle. Wciąż te same tematy. Jak dzieciaczek infantylnie przytacza bajki, wymyśla przezwiska i na przemian przeklina dając świadectwo z jakiego środowiska się wywodzi. Skąd to wyniósł ? Z podwórka gnoja gonili (sam to kiedyś gdzieś pisał) bo zawsze miał własne zdanie. Pewnie od mała bawił się w konfidenta. Z pracy też często go zwalniali z tych samych powodów. Czyli wyniósł to z domu. Czytając jego "mądrości" sami wyciągnijcie wnioski z jakiego środowiska wywodzi się nasz strażnik moralności.

  OdpowiedzUsuń