środa, 6 stycznia 2016

Sidor nie jest chamem?

   Trzeba także pamiętać że są osoby, które nie są do końca w temacie...

   Niewiedza nie jest grzechem. Wypada takich pozdrowić i pozdrawiam.

8 komentarzy:

 1. Na mój koci nos to tu Sidorem jedzie z daleka.

  No ale niech już będzie. Patryku a z tej "ciekawości" to nie widziałeś czasem bloga sidorowego 'zakłamana rzeczywistość" ? Mmm ?
  Zobaczył byś jakim społecznie pożytecznym konfidentem i kłamcą jest Sidor Tomasz z Lipskiej w W-wie.
  Zrobił listę regularnie denuncjonowanych przyjaciół Kwietnia i pisze donosy gdzie się tylko da. Chwali się tym oczekując poklasku od takich samych gnid jak on.
  Przegięciem jest bronić gnoja nie znając tematu.

  OdpowiedzUsuń
 2. "A mówiąc wprost kwiecień to SZPICEL i KAPUŚ pracujący dla tych, którym zależy by nigdy tajemnice Riese nie zostały odkryte.
  Stąd ma na ciągłe buszowanie po kraju, a szczególnie na bycie w terenie w Górach Sowich bo ktoś go za to opłaca.
  Teraz znalazł sobie przystań w Arkadii skąd wszędzie ma blisko i może się z łatwością przemieszczać po całej okolicy.
  To tak w skrócie.
  Skąd to wiem?
  Ano wiem i nawet gdybym tego nie wiedział skądś to i tak logika podpowiada, że brak jakichkolwiek dokonań, działań legalnych, czy realnych poszukiwań czy choćby znalezienia chociaż najmniejszej prawdy o Riese podpowiada, że kwiecień tylko pozornie udaje poszukiwacza, a jest kapusiem mającym za zadanie nie dopuszczać do podejmowania jakiś większych eksploracji w miejscach naprawdę mogących coś skrywać. Dla tego organizuje jakieś pieprzone wyprawy i kopania, ale w miejscach gdzie tak naprawdę nic niema poza jego wymysłami.
  Przyjrzyjcie się jego dokonaniom. Zastanówcie się.
  A potem pomyślcie kim tak naprawdę jest kwiecień?"

  nosz kurwa nie mogę mimo że wczoraj mieliśmy pożar w kopalni to muszę to skomentować ty chory skurwielu kogo ty nazywasz konfiturą? DARKA? a kto upasiona pizdo pisze donosy na lewo i prawo pruje się jak prześcieradło co??? TY IDIOTO TY TOMASZU SIDORCZUKU Z WARSZAWY Z ULICY LIPSKIEJ 10 nie na darmo odziedziczyłeś geny po starym! stary był w SB to i ty ludzka kurwo donosisz!! NAWET NA SWOICH SĄSIADÓW! może ci idioto dać skany twoich jebanych donosów chory pojebie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Styl jak żywo sisiorka i te ciągłe "dla tego". Widać tworzy "inną rzeczywistość" na własną rękę, bo co kapusiowi pozostało. Skończy się tak jak z pogonią za UFO. Tyle czasu zmarnowanego, tak mocno wypalonych oczu przez ciągłe wpatrywanie się w chmury. Te twoje oczka to jak camera obscura. Obrazy wyryły ci się na wewnętrznej tylnej ścianie czerepu i teraz bredzisz.
   "Ano wiem i nawet gdybym tego nie wiedział skądś to i tak logika podpowiada". Chłopie wyłącz sobie tę logikę, bo cię zwyczajnie ciągle zawodzi. Lepiej w twoim przypadku być człowiekiem bez logiki, ale człowiekiem niż czymś z pozorami logiki gównem.

   Usuń
  2. Sidor Tomasz Lipska Warszawa.

   Teraz Sidor księgowym -intendentem się okazał. Liczy co kto ile i za co zarobił.

   Fachowiec. Swoje interesy też tak liczył i rachował, że pozamykał wszystkie swoje "salony" w piwnicach i zamknął działalność gospodarczą.

   Sidor Tomasz Lipska Warszawa powiedział bym weź się do roboty. Ale ty potrafisz tylko rzygać na ludzi i udowadniać swój "geniusz debila".

   Jedyne jednak co na razie udowodniłeś światu to to jaką gnidą i gnojem jesteś.

   Usuń
 3. Chlamydia pochodzenia zwierzęcego potwierdzona w naszym laboratorium. Prawdopodobnie świńska. Pan Sidor ma cofnięte zezwolenie SANEPIDu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Sisior mam coś dla ciebie.
  http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/hillary-clinton-mysle-ze-obcy-juz-nas-kiedys-odwiedzili,190279,1,0.html
  Kurcze pomóż im, ty nie masz wątpliwości! ;).

  OdpowiedzUsuń
 5. "Gall Anonimczwartek, 7 stycznia 2016 18:09:00 CET
  No tak według takiego wyliczenia może tak być.
  Ciekaw jestem czy każdy uczestnik i połykacz kwietniowych bredni dostaje paragon, rachunek czy fakturkę za cały pobyt z wyszczególnieniem co ile kosztowało?
  Idę o zakład, że nie.
  Wtedy okazało by się ile co kosztowało i ile ma zysku."

  Tomuś nie bój nie bój. Sądy jak zapłacisz dadzą fakturkę.

  Okaże się ile kosztowało cie bycie gnojem i ile masz z tego zysku.


  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowyczwartek, 7 stycznia 2016 18:21:00 CET
  Gdyby na tych tzw ,,prelekcjach" można było sie dowiedzieć czegoś wartościowego,a Kwiecień byłby przewodnikiem z prawdziwego zdarzenia, wtedy to stówa była by rozsądną ceną,a tak płacą ludzie za to żeby połazić po lesie i posłuchać idioty...."

  Są też idioci którzy siedzą przed monitorem, udają naukowców po przeczytaniu Wiki i rzygają na wszystkich przekonani o swojej genialności.

  OdpowiedzUsuń