poniedziałek, 11 stycznia 2016

Nie tylko od Kwietnia Sidor "dostał kosza".

               Kolejny przykład lustra, czyli co najbardziej boli Sidora.

   http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=204363&temat=154455&nr_str=1#1049658

   Link jest do całości materiału. Trwają dalsze prace nad poszukiwaniem kolejnych niedoszłych kochanków Sidora.
   Dziękuję za podpowiedzi:)

                     koniczyna_kon@tlen.pl


7 komentarzy:

 1. a najlepsze jest to że nawet największy gej fetyszysta i zwyrol by sidora nie przeleciał:D jest tak kurwa obleśny tak brzydki taki tępy że nawet kosmici zapewne omijają go szerokim łukiem:P szukaj sidor miłości w sieci szukaj może jakaś poczwara wypełza z czeluści neta i zechce z tobą się zabawiać:P tylko mu grzybicy nie sprzedaj:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grzybica wida przeniosła się już do muzgu.
   Nie odnoszę sie do jego bełkotów historycznych z paru powodów /o których tu nie miejsce opowiadać/ jednak zwróćcie uwagę co robi.
   Cytuje DK potem cytuje innego podobnego badacza ,linkuje go i komentuje "ale kwiecień to idiota". Ile jest w tym wszystkim Sidora ? Tyle co w jego trójkątach nad budynkami rządu, foci jakiejś latającej reklamówki i "kurwy" którymi miota wszędzie i po wszystkich.
   Rozumiem. Sidor to historyk, badacz czy jakikolwiek autorytet w temacie.
   Ale nie. Sidor to fryzjerzyna z Warszawskiej piwnicy co wie tyle co wyczyta w Wikipedii ( pisanej często przez jemu podobnych) Łyka wszystko z netu jak pelikan byleby było w opozycji do DK.
   Fachowiec od Riese po paru zimowiskach w Sowich. Dwa dni rozkminiał Google Earth aby zrobić mapę miejsc gdzie się kręci Kwiecień.
   I ten jego blog. Pełen wyzwisk i wulgaryzmów odszczekiwania się,że nie jest ciotą w miksie z "fachową wiedzą historyczną". Żenada.
   Ciekawym komu chce tym zaimponować.

   Ps. Interesujące co sisior miałby do powiedzenia jakby mu wyłączyli net ?
   Może coś o baleyage ? Też chyba niewiele bo jak widać wszystkie "salony" już zamknął.

   Usuń
 2. Tak co mi się rzuciło wśród bełkotu Sidora to jedno z jego wielu zapewnień czytelnikow jaki to on "moralny" jest niezmiernie :

  "Chyba nie ma lepszej metody na pokazanie czyjegoś skurwysyństwa jak pokazanie, że wyzywa lub dopuszcza wyzywanie obelgami lub pomówieniami na, które nie ma żadnego uzasadnienia lub dowodu, ani też powodu.
  Jak wiecie sam nie stronię od nazywania innych dosadnie, ale nikt mi nie zarzuci, że jeśli piszę o kimś, że jest chory czy jakiś inny to daję na to bezsprzeczny dowód. Nikt też nie zarzuci mi, że na tym forum pozwalam innym nazywać innych jakkolwiek jeśli wcześniej nie było udowodnione, że dane określenia do tego kogoś absolutnie pasuje. Nikt mi też nie zarzuci, że sam dopuszczam się lub innym tu pozwalam nazywać kogokolwiek dewiantem, przeinaczać w gówniarski sposób czyjąś nazwę czy szydzić z czyjegoś zawodu lub pomawiać o rzeczy niesprawdzone i nieprawdziwe.
  Nie pozwalam bo to by postawiło mnie w jednym szeregu z tą całą bandą miotających się w bezradnej wściekłości umysłowych gnojków nie potrafiących niczego komuś udowodnić za to potrafiących tylko nazwać kogoś w prymitywnie nieudowadniany sposób posługując się pustą i prostacką retoryką."

  ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

  Za głupkiem nie trafisz. Istna ekwilibrystyka toku myślowego chorego człowieka.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja jestem ciągle otwarty na propozycje Sidora i moja szpara również.Zapierdolilbym mu kloca w sam środek odbytu tak, żeby łeb ukazał się w jego śmierdzacym ryju.Juz raz chciałem spuscic się na jego okularki ale nie odpowiedział na mojego posta,więc będę musiał wybrać się do niego i sprawdzić czy jeszcze ma ser za napletkiem bo świadczą o tym jego posty.Juz nie mogę się doczekać kiedy to nacignie swoje wargi sromowe.do zobaczenia więc cioto-czekaj na mnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze takie moje spostrzeżenie.Daj sobie Tomku spokój z Kwietniem, on nie jest dla ciebie,porostu ma kogoś innego.Obrabianie mu dupy też nie przyniesie ci żadnych wymiernych korzyści a jak nie masz zajęcia to najprościej trzepnij kapucyna raz za razem(a uwierz przynosi ulgę)i daj trochę na luz.Ode mnie tyle a zrobisz jak zechcesz ja w każdym bądź razie przyjadę na anal i szame do ciebie to może będziesz spokojniejszy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież ten cały Tomasz Sidor ma konto na portalu gejowskim Karol Sawiak kilka razy je prezentował.

  OdpowiedzUsuń
 6. Darku,to nie ma znaczenia czy ma konto czy nie,chciałbym zlac mu się w odbyt lubię takie tłuste świnki i już sobie wyobrażam jego przymkniete oczeta a moja fujarka lubi zagrać na tłustej pupie.Wiec już wkrótce pobawie się wspólnie z Tomkiem.To będzie przysłowiowa jazda bez trzymanki!

  OdpowiedzUsuń