czwartek, 7 stycznia 2016

Podkręć Sidor rezystor nastawny w swoim agregacie złomocowym, bo Kwiecień zaczyna łazić coraz dalej:)


3 komentarze:

 1. Sidor jak zwykle dzwoni , judzi i donosi policja w głuszycy już wie kto dzwoni debil i ... W Arkadii próbowali go resocjalizować to nastawiał i kurew , wiec zdzwonił do Rzeczki i tam też wyszedł na idiotę , tam też robimy spotkanie na sto osób . Chory człowieku z zazdrości zadzwoń do osoby której musisz zapłacić 5 tys pln za zniesławienie , a zobaczysz kto zatrudnia od pięciu lat Dariusza Kwietnia

  OdpowiedzUsuń
 2. PS Muzeum MTM wygrało sprawę Sidor nawet podając zwolnienie że jest debilem , przegrał sprawę ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle Sidor Tomasz Lipska Warszawa kiedy przypomną się mu jego własne "sukcesy" w sądzie zaczyna wierzyć,że to na prawdę a nie "w necie".
  I rzyga sobie pisząc dziesiątki postów. Oczywiście edytuje je ze wsteczną datą i anonimowo coby nie było, że dał się sprowokować cwaniaczek :) np.:
  -----------------------------------------------------------------
  "....latacie za nim podglądacie, oglądacie , słuchacie i wciąż o nim gadacie :-).

  A prawda jest brutalna nikt tego nie słucha oprócz paru kretynów, paru kretynów od czasu do czasu tam gdzieś się pojawia, paru pisze pod filmikami z cyklu opowieści z wesołego psychiatryka. To jest już dawno cmentarz."

  --------------------------------------------------------

  Tak matole. Latasz za Darkiem. Podglądasz, oglądasz, słuchasz i WCIĄŻ o nim piszesz. "Udowodniłem ci tym samym w 100 %" że najwięcej to ty sisiorze jesteś ten największy kretyn.

  Nie pomogły ci kwiaty ani kasiora. Okazałeś się zbyt mało kobiecy na kochankę i za cipowaty na kolegę. Odrzucona miłość i złamane serce. Echhh

  To już nie jest Sidor miłość platoniczna. To miłość IDIOTYCZNA.
  Na nic twoje umizgi. Darek woli kobiety. Poza tym nawet gdyby /podkreślam gdyby/ to współżycie z osobami niepełnosprawnymi w RP jest karalne.
  Znajdź sobie jakiegoś młodszego co to dobry w robieniu "jesieni średniowiecza" /wiesz z czego/ to może się uspokoisz.

  Życzę ci znalezienia czego szukasz {..uja do ..py} bo widać ,że pedalskie filmiki i gwałcenie drzew nie wystarcza.

  OdpowiedzUsuń