czwartek, 14 stycznia 2016

Ciasnota umysłu Sidora.

   "Widzisz Sidor musisz zrozumieć, że tak nas "widzom" w tej całej Europie jak tacy jak ty "piszom" i "mówiom"
Orle i sokole poprawnej Polszczyzny sam się przyczyniasz kaleczeniem Polskiego języka i pisowni do tego, że mają nas za idiotów, analfabetów i debili.
Już ci pisałem, że musisz rozpocząć od nowa całą edukację od szkoły podstawowej, bo inaczej każdy z jako takim wykształceniem będzie cię miał za analfabetę, nieuka i tłumoka zwykłego wsiowego tłuka, co to nie zna podstawowych zasad poprawnej Pisowni.
I ty z takim poziomem analfabetyzmu zabierasz się za historię i odkrywanie jej tajemnic?
Dzieci ze szkół podstawowych biją cię na głowę w poprawnym pisaniu po Polsku.
Robisz tak kardynalne błędy ortograficzne, że jesteś pośmiewiskiem niczym ten Dyzma z powieści Tadeusza Dołęgi Mostowicza.
Bo widzisz Sidor rzeczą ludzką jest zrobić błąd ortograficzny w trudnym wyrazie, ale są takie wyrazy, które są podstawowymi i nawet największe tłumoki potrafią je poprawnie napisać. A słowo widzą jest tym najłatwiejszym do zapamiętania i podstawowym w dodatku fonetycznie słyszalnym spółgłoska po samogłosce więc trudno to słowo źle napisać mając dobry słuch.
Tak samo jak kiedyś napisałeś "Jeży" zamiast Jerzy bo się odmienia na Jurek, co wbija się dzieciom w szkołach podstawowych na pierwszych lekcjach ortografii.
Ale tyś tego nie zapamiętał bo to wykraczało poza ramy objętości twojego rozumu. Jak więc ten ciasny umysł może pomieścić wiedzę-tę prawdziwą- niezbędną do zgłębiania tego co może się kryć w tzw. drugim planie?
Ty matoł Sidor jesteś i nigdy niczego nie odkryjesz. Masz na to zbyt ciasny umysł, zbyt mało pojemny, ale za to skłonny do tworzenia na potrzeby chwili własnej historii,  którą tak samo zapominasz po pewnym czasie, co widać po tym jak często sam sobie przeczysz i mówisz o tym samym co innego niźli kiedyś.
A to właśnie wynika z ciasnoty umysłu i wrodzonego-tak wrodzonego tumanizmu, Sidor."


   Miało nie być wizytówki Sidora, ale jednak będzie:

 http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/jerzy-pisze-sie-przez-rz-nie-z-tomaszu.html

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/02/ekshibicjonizm-dla-tomasza-sidora-to.html#comment-form
            https://www.youtube.com/watch?v=95bLFy3OB68
   Będąc w Rzeczce na spotkaniu z Darkiem Kwietniem, miałem okazję zapoznać się z materiałem zapisanym w notesie. Błędu ortograficznego nie uświadczysz, a jedyny problem z czytaniem był wtedy, gdy Darek notował szybko, maczkiem, na kolanie. 
   A to że na swoim blogu pisze z błędami, jest po prostu prowokacją dla wszelakiej maści "sidorków":)

7 komentarzy:

 1. Popełniać błędy to rzecz ludzka, ale trwać w błędzie to już głupota. Sidor jest głupi, więc ma do tego wrodzone prawo. Jest też takie ciekawe stwierdzenie,że jak już nie wiesz jak już coś pisać to pisz konsekwentnie.
  Moje nauki co do pisowni:
  http://poprawnapolszczyzna.weebly.com/3/post/2011/10/najczciej-popeniane-bdy-cz-druga-pisownia-czna-i-rozdzielna-wyrae-przyimkowych.html
  nie pomagają.
  Widać Sisior próbuje nawet przekonać edytor tekstu, który mu podkreśla błędy, że to on ma rację :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor sobie myśli że jak ze wszystkich dookoła zrobi głupków i zboczeńców, to nikt nie zwróci uwagi na jego przywary:)

   Usuń
  2. Sidor . Wiemy kim jesteś. Cały czas to pokazujesz całemu światu. Znamy twoje ulubione filmy. Polecasz je bo lubisz taką tematykę. Ciągnie do swoich co ? /kom niżej/

   Usuń
 2. Sidor już nie widzi co się naokoło niego dzieje.

  Dokładnie tak samo jak debile i zboczeńcy na filmach które ogląda i udostępnia.
  Już nie wie nic poza swoimi perwersjami.
  Jak ktoś się interesuje historią to ogląda filmy historyczne, jak piłką to mecze.

  Sidor ogląda filmiki o stosunkach oralnych i zboczeńcach. Udostępnia i poleca osobiście. Jak np. ten na swoim blogu :

  "Gall Anonimpiątek, 15 stycznia 2016 00:12:00 CET
  Kwiecień jak za długo baby nie będziesz miał i zbyt długo ponocujesz w terenie to tak ci się zrobi

  https://web.facebook.com/1428124220785695/videos/1656526344612147/

  Odpowiedz"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomasz Sisior manekinofil polonista xD Ja pierdolę, ale padaka :D

   Usuń
 3. Swoją drogą, aż strach pomyśleć ile jadu musi mieć w sobie człowiek, który od kilku lat prowadzi bloga o innym człowieku, regularnie go obraża i jeszcze pod każdym wpisem wali setki równie szkalujących i sobie dupę liżących komentarzy. To jest jakaś nowa jednostka chorobowa, zagadka dla wszystkich psychiatrów...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak się zachowuje człowiek, którego "miłość" została odrzucona. Miłość od nienawiści blisko leży.
   A tak swoją drogą. Sisior oburza się, że ktoś go szkaluje (nie wiem kto to taki, niech ujawni, udowodni, jakieś linki, nagrane rozmowy itd.), ale nigdzie nie zaprzecza, że jest homoseksualistą. Gdyby to zrobił straciłby szansę na zainteresowanie podobnych sobie. Sisior może to czas na coming-out? Może jakiś mężczyzna znajdzie się, który cię przytuli pogłaszcze po główce. Tylko niech nie puka w ten czerep, bo wszyscy usłyszymy echo, a po co. :). Może wówczas odpuścisz i zrozumiesz po co żyjesz. Warszawa ode mnie daleko, więc nie będzie mi przeszkadzało, że chodzisz za rączkę. Tylko w Sowie czasem się nie zapuszczajcie!

   Usuń