niedziela, 24 stycznia 2016

Bezsilna korba Sidora.

   To jest lepsze od Sidorowego silnika antygrawitacyjnego i ogrzewacza czasoprzestrzeni. Coś mi się zdaje że usilnie stara się przed sobą coś udowodnić. Przed sobą, albo przed kimś. Ten ktoś będzie musiał stwierdzić co sobą reprezentuje Sidor. Dla Sidora jest to gra warta świeczki, bo wynik zadecyduje o jego przyszłości. Strach się bać...
  


4 komentarze:

 1. Ot kurwa kardiolog jebany!Taki telepatyczny.Wydaje mi się że ta jego choroba psychiczna może mieć również podłoże kardiologiczne.Migotanie przedsionkow, zwężenie tętnic, obniżenie ciśnienia wewnatrzczaszkowego co spowodowało parcie na dekiel(stolec)co w jego przypadku jest nieuchronne i utrata zdolności logicznego rozumowania!Oj sidor, sidor zbieraj gwozdziki do drewnianego pudełeczka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chyba grubasowi jego własna otłuszczona pikawa zaczyna doskwierać. Próbuje komuś wmówić, żeby o swoim problemie nie myśleć.
  Jeszcze parę takich akcji z terenówkami i sprawa będzie jasna. Trzeba później obserwować co przyjedzie, albo policja, albo karetka, albo karawan :).
  Myślę, że sprawa z terenówkami ma przyszłość. Mogę wybrać się swoją :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja myslałem ze to zarty ten Idiota Tomasz Sidor przewidział juz date mojej smierci debilu serce mam jak dzwon a ciscienie 120/80 czyli takie jak 18latek , spasiony tuczniku zapraszam w teren przejdziesz dwadziescia km zobaczymy czy smieciu swinski nie bedziesz miał cieniasie zadyszki . Upasiony stary knurze przyjmij wyzwanie po raz kolejny moralna szumowino ja ze złamamna nogą i ty w terenie karle fizyczny i umyslowy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapraszaj Darku tego pajaca na Dolny Śląsk bo to bedzie ujma dla tego regionu Polski.A poza tym to strach mu nie pozwoli przyjąć zaproszenia(wyzwania)on wie doskonale że mógłby nie wrócić na lipska a jeżeli już to w stanie agonalnym.Ludzie nie trawia pasożytów!

   Usuń