poniedziałek, 18 stycznia 2016

Podałby Sidor termin rozprawy, można by było pokibicować, pooglądać Sidora minę:) Teraz już wiadomo czego Tomuś biznes zwinął. Z golasa nic się nie ściągnie, ale jaki uszczerbek zostanie na Sidora honorze:)

14 komentarzy:

 1. Czyli co,koniec siusiaka się zbliża?
  No ale lepiej późno niż wcale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy mijający dzień jest przybliżeniem końca Sidora:) Cierpliwości:)

   Usuń
 2. A ktora to rozprawa bo ten pojeb ma tego tyle na sobie ze moze juz to kolekcjonowac mam nadzieje ze go sad tak dojebie ze bedzie grubas wdupial zupy z mopsu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o Henia:) Sidorek opuchniętymi od eksploracji internetowej paluchami wymaścił posta, pokazując od razu swoją linię obrony:) Głupek jakich mało:) Myśli dalej że zmasakruje przeciwnika przez neta i będzie miał spokój. Powinien swoje szparki od niewyspania czasami przemyć:)

   Usuń
 3. Biedny sisiorek. Zachowuje się jak dzieciaczek złapany za rączkę. "To nie ja to on pierwszy zaczął, i zobaczcie jakich ma kolegów".

  Życie to nie zabawa w hejtowanie przed monitorkiem Tomaszku. Przyszedł czas na pobudkę. Teraz już nie będzie komentowania twojego plucia przez "A" czy "V". Oceni cię ślepa Pani z łańcuchem na szyi. Czujesz już jego ciężar ?

  OdpowiedzUsuń
 4. A tymczasem bełkot Tomasz Sidor wyseplenił swoje "naukowe" tsy grose :
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  "Gall Anonimwtorek, 19 stycznia 2016 23:00:00 CET
  Kolejne kłamstwo i niewiedza matoła z Głuszycy. Idiota twierdzi, że po linii prostej z Głuszycy do Gołdapi jest 1100 kilometrów gdy tymczasem jest dokładnie 558,8 kilometra. Zaś drogami lądowymi 697 kilometrów.

  Posłuchajcie matoła od tego momentu:

  https://youtu.be/yTN6eqpqvjc?t=780

  Kwiecień nie tylko nie znasz historii i sam sobie ja tworzysz, ale i nie masz pojęcia o geografii.
  Ty zajebany zakuty łbie i wy zajebane zakute łby słuchające tego nieuka i płacące mu jeszcze za to hehe. Za te 2 stówy jakie wyjebaliście na ten zasrany weekend z kwietniem mogliście sobie sami zrobić niezła wycieczkę w dowolne miejsce w Polsce, albo kupić fajnego sprzęta do domu z dowolnej dziedziny."
  ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

  Błyszczysz wiedzą Sidor jak wrzód na dupie bułgarskiej tirówki.

  W SPUSZCZANIU się przed monitorem /jak wszyscy już wiedzą/ jesteś zawodowcem.

  Jednak o PODPUSZCZANIU matole to wieele się jeszcze nauczyć musisz.

  Najpierw musiał byś dorosnąć. Niestety już za późno. Za duży niedorozwój sfery emocjonalnej.

  Ratuj się Sidor chłopaczyno. Choroba widzę postępuje. Ty już nie jesteś dziecinny. Ty się robisz infantylny jak przedszkolak.

  Albo nie. Nie zmieniaj dawki bo odetną ci kabelek i nie będzie codziennego ubawu. Pozdrawiam cie mój wierny clownie. Myśl sobie ,że jesteś Stańczykiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dajcie znać, kiedy rozprawa. I koniecznie przynieście kamerę, albo przynajmniej jakiś dyktafon, najlepiej zróbcie transmisję na YouTube :) To będzie świetne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nawet jeżeli "sąd"przeprowadzi jakąś
  rozprawę to i tak pedalowi nic wielkiego nie zrobią.Trzeba zjeba genetycznego wykończyć psychicznie pisząc posty tak jak do tej pory a jak to nie pomoże to podejmę środki nadzwyczajne😉

  OdpowiedzUsuń
 7. Dla sidora jest pozew z anglii on nic nie rozumie to nie on on jest niewinny , debil odpisał .Za znieważenie pracownika sektora państwowego także poniesie konsekwencje -Karpacz .Myślałeś sprośny oblechu że jesteś nietykalny ?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a no tak myślał że będzie ale szykuje się dla niego trochę inny problem:P jako że jestem naczelnym chujem tego bloga już się o to postaram:P

   Usuń
 8. Tomusiowi marzy się "kupno sprzęta z dowolnej dziedziny"...

  Czyżbyś już zużył wszystkie gumowe lale na których robiłeś "badania" i nie da się już zaklejać plastrem ?

  Odesłał bym ciekawych do ufo-dewiacji ale już pół roku "trwają prace konserwatorskie" :)

  Tomuś. Kaskę zostaw na adwokatów a do wjazdu pod celę radź sobie jak inni tobie podobni :

  https://www.youtube.com/watch?v=qiOiXYnHsG8

  ps. Panowie ferajna. Nie będzie mnie parę dni ale nie martwię się o to ,że sisiorzyna nie będzie miał co czytać przez ten czas.
  Wiem, że dacie radę. Pozdrawiam GM.  OdpowiedzUsuń
 9. Gucio spoko - my jeszcze żyjemy itą frajeżyne smykiem posuniemy - klasyk Grzesiuk dla debila sidora kolejna persona na czarną listę . Alę do rzeczy sprawdziłem czy istnieje coś takiego jak od siewierzanie strony co kilka sekund na poparcie moich słów przedstawiłem ekspertyzę tomasza sidora z ul lipskiej 10 w warszawie . Kosztowało mnie to całe 57pln , cały personel ifosys z łodzi chyba jeszce do dzisiaj się śmieje , a było to w poniedziałek . Tomasz Sidor po raz kolejny udowodnił że jest debilem i nieukiem wymyśla nowe programy komputerowe , które nie istnieją , zmyśla i wyzywa , ubliża i właśnie za to ma kilka spraw w różnego rodzaju sądach , debilu Iza z powództwa cywilnego cię pozwała nie unikniesz odpowiedzialności karle sexointelektualny

  OdpowiedzUsuń
 10. A bym zapomniał za wyzwiska i inwektywy pod adresem Jana Pawła II też jest procesik , a i fundacja Jurka Owsiaka też dostała elaboraty Tomasza Sidora .

  OdpowiedzUsuń
 11. Głupku wszystko co piszesz i publikujesz jest natychmiast kopiowane , trochę mi szkoda Sawiaka ale sam wybrał sobie kolegę .

  OdpowiedzUsuń