czwartek, 25 czerwca 2015

Wszechwiedza o swoich przodkach Tomasza prestissimolive Sidora.

   Tomuś napisał komentarz na tej stronie:  http://narodowcy.net/kultura/8638-zydowscy-kolaboranci-hitleraa

   Jako specjalista od Kabały i swojej historii Tomasz wyraził opinię:

   Szczególnie rozbawił mnie fragment, w którym Sidor napisał:
   To nie Sidor czyta książki, to książki czytają Sidora:)))


13 komentarzy:

 1. GRATULACJE ! Koniczyna już 100 tyś razy ktoś dowiedział się jakim GNOJEM JEST SIDOR otwierając ten blog. Świetna robota :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tak w kwestii formalnej :)

  Otóż, W. Drużyński, to nie ja, a Ja to nie W.Drużyński, owszem znam osobnika i na tym koniec.

  I jeszcze jedno czy ja kogoś straszę, jeżeli osobnik zobaczy kogoś, kogo by się najmniej spodziewał to kopara na kaflach murowana. Więc to nie jest żadne straszenie tylko przewidywanie przyszłości :)

  Ponadto ja nie strzępię języka i klawiatury tylko działam - AMEN

  Tomuś ty coś znowu chcesz udowadniać S.Gabrysiowi, obawiam się, że będziesz miał szansę - niebawem :)

  H

  OdpowiedzUsuń
 3. Gall Anonimczwartek, 25 czerwca 2015 23:54:00 CEST
  Mam na to jedną odpowiedź:

  http://www.miejski.pl/slowo-Skurwysyn

  To popularne w języku polskim słowo ma wiele znaczeń. W podstawowym, dosłownym znaczeniu "skurwysyn" (1) oznacza syna kurwy (kobiety lekkich obyczajów).
  Słowo te często jest używane w innym znaczeniu. Określamy nim osobę, której nie lubimy i gardzimy nią, mimo że nie jest synem kurwy. Jest to więc tłumaczenie nie dosłowne (2).
  W pozostałych przypadkach słowo "skurwysyn" jest używane w celu porównawczym do kogoś lub czegoś (3).

  Ktoś kto bardzo nas zdenerwował lub osoba totalnie wredna.

  Skurwysyn ma wiele znaczeń i wszyscy wiedzą co mam na myśli gdy jakiegoś skurwysyna określam mianem skurwysyn.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Tomuś, cóż za finezja :)

  Skocz sobie na Brzeską (masz bliżej ode mnie) i powiedz do pierwszego lepszego mieszkańca SKURWYSYN - wtedy zrozumiesz znaczenie tego słowa - DOSŁOWNIE I W PRZENOŚNI :) albo ogólnie popytaj się u "chłopaków z miasta", jak nie chcesz doświadczać :)

  H

  OdpowiedzUsuń
 4. Hermann osobiście rozmawiałeś z panem Stanisławem i znasz jego zdanie na temat Sidora , tym razem Sidor dostanie od życia porządną nauczkę . Wiem że rodzina poszkodowana przez Sidora czyli rodzina Dariusza Jastrzębia złożyła ostateczny pozew cywilny , jest tam około 45 świadków zbrodni Sidora . np J. Zagórski plus dziesięć osób , Alex , Witek , Jacek , pani Roma , pracownice z Karpacza , Ja , Kończyna , psycholog wojskowy poznałeś go ostatnio , . Ten bydlak czuł sie taki bezkarny , ale przygotowanie i zebranie dowodów troche trwało , ale teraz to już tylko kwestia czasu kiedy sidor odpowie za swoje czyny .

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor dlaczego nie publikujesz rozmowy z panem Gabrysiem w której powiedział ci ze osiągnąłeś dno człowieczeństwa z zawiści i zazdrości , a może to nie prawda szpiclu .

  OdpowiedzUsuń
 6. Anonimowypiątek, 26 czerwca 2015 13:52:00 CEST
  kwietniołak ty parchu, do zobaczenia jutro w Poznaniu! Tym razem nie uciekniesz, bo strzelnica będzie od rana obstawiona. Będziesz miał taki materiał czubie, że się posrasz z wrażenia. Tym razem to będzie w pełni przygotowana akcja zorganizowana przez kilka osób. Nigdy nie wiesz kiedy będziesz obserwowany i nagrywany. Żebyś poczuł się bardziej pewnie, to ci powiem, że jeden z nas będzie jutro nie tylko na strzelnicy, ale i na twojej bełkotopierdolekcji. Zastanów się nie raz zanim coś pierdalniesz, bo tym razem opublikowanie pociętego materiału na you tubie nic ci nie da. My będziemy mieć pełny nieokrojony materiał audio wideo i to bez cenzury. Będą nagrani ludzie, którzy się tam pojawią, a może nawet przeprowadzimy mały wywiad i konfrontację z twoimi nieświadomymi twojej choroby umysłowej "fanami". Strzelnica od rana pod obserwacją. Z której strony? Żebyś się tu zesrał, to ci nie powiem :) Dla twojej informacji bierzemy się od teraz za kłamcę i zdrajcę strzelewicza oraz twojego 65-letniego psa drużyńskiego. Niech te dwie klempy wiedzą, że żarty się skończyły. Bye Bye :)

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Skopiowałem tutaj żeby nie umknęło, bo mogą wykasować, a to już trąci paragrafem - Art. 190 KK

  H

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowypiątek, 26 czerwca 2015 17:17:00 CEST
   Nagrajcie tez morde czuba koniczyny i cwaniaczka gucio mruk jak scierwa sie tam pojawia.

   Beda kwiiiiiczec jak Kwiiiiecien.
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Widzę, że nerwy puszczają, sami się kopiecie, to już nie będzie materiał na sprawę cywilną, ale to wasza sprawa :)

   USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (zwana dalej upaipp):
   Art.81. upaipp odnośnie konieczności posiadania pozwolenia na rozpowszechnianie wizerunku;
   .
   Art.83. oraz Art.78. ust.1 upaipp w zakresie odpowiedzialności a rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej pozwolenia.
   .
   Art.23. oraz Art.24. USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny w zakresie odpowiedzialności za naruszenia dóbr osobistych.

   H

   Usuń
  2. Anonimowypiątek, 26 czerwca 2015 17:17:00 CEST
   Nagrajcie tez morde czuba koniczyny i cwaniaczka gucio mruk jak scierwa sie tam pojawia.

   Beda kwiiiiiczec jak Kwiiiiecien.
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   Widzę, że nerwy puszczają, sami się kopiecie, to już nie będzie materiał na sprawę cywilną, ale to wasza sprawa :)

   USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (zwana dalej upaipp):
   Art.81. upaipp odnośnie konieczności posiadania pozwolenia na rozpowszechnianie wizerunku;
   .
   Art.83. oraz Art.78. ust.1 upaipp w zakresie odpowiedzialności a rozpowszechnianie wizerunku osoby bez jej pozwolenia.
   .
   Art.23. oraz Art.24. USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny w zakresie odpowiedzialności za naruszenia dóbr osobistych.

   H

   Usuń
 7. Sidor u stinky fucking twat your time has come! U should separate in the mental asylum by many years u bitch.The Dog when have nothing to do licking own balls but u stupid cunt pick on Darek, mr.Stanislaw.Shout a fuck up u fat prick & remember : your punishment has come!

  OdpowiedzUsuń
 8. I teraz NAJWAŻNIEJSZE - żeby uciąć wszelkie dalsze spekulacje.

  Nie jestem bezmyślnym fanem Darkowych opowieści, i w 99% się z nim nie zgadzam.
  I Darek o tym wie i to szanuje, tak jak ja szanuję jego wypowiedzi, nie komentuję nie odzywam się w sprawach stricte historycznych, jak i innych, każdy ma prawo do swojej interpretacji i O ILE KTOŚ CHCE TEGO SŁUCHAĆ, przekazywania jej dalej.
  I może mówić i pisać co chce O ILE KTOŚ CHCE TO CZYTAĆ I TEGO SŁUCHAĆ !
  Biorąc za to co czyni, pełną odpowiedzialność.

  Poza tym na Darkowych spotkaniach nie chodzi jedynie o przekaz, a głównie o dobrą zabawę, wycieczki, jazda konna, strzelanie itp.

  Byłem na kilku tych spotkaniach i jedynie na jednym trafiło się grono, z którym mogłem pogadać, gdyż byli zainteresowani tematem od strony profesjonalnej.

  Poza tym większość osób, które bywają na tych spotkaniach jest zainteresowana z goła czymś innym ' NIŻ PRAWDA O RIESE", są to głównie osoby wykształcone pracujące, które szukają swoistej niekonwencjonalnej formy wypoczynku. I to w/g mnie Darek im oferuje. I MA DO TEGO PRAWO, TAKIE SAMO jak oferowanie usług fryzjerskich przez Tomasza pomimo faktu, iż nie ma on kierunkowego wykształcenia, ale może prowadzić zakład i zatrudniać tam fryzjera z dyplomem.
  Analogia jest dokładnie taka sama.

  Nie zgadzam się natomiast z zachowaniem i postępowaniem Tomasza Sidora, który na swoim blogu, nie reprezentuje kompletnie nic poza sączącym się tam jadem, wulgaryzmami, groźbami - wciąganiem w tą "kabałę" coraz to nowych osób, którzy mieli cokolwiek styczność z Dariuszem Kwietniem, lub w jakiejkolwiek formie są przeciwko Tomaszowi. Dodatkowo blog tegoż Waszmościa upstrzony jest hasłami rasistowskimi, nacjonalistycznymi i zalatuje nazizmem. Wypowiedzi niektórych "anonimowych inteligentów", nie mają nic wspólnego z historią (tym bardziej historią podziemnych budowli w Górach Sowich) ale krytykować kogoś jest łatwo, gdy super GALL moderator nie dopuszcza postów prostujących, niektóre bzdury wpadające na jego blog, a odpowiedzi są obelżywe i wulgarne.
  Tomasz prowadzi prywatną wendetę przeciw Darkowi i naturalnym jest że szuka w niej sojuszników, ale z tego co widzę coraz mniej osób przychodzi mu w sukurs a coraz więcej wspiera Darka.
  I to nie ze względu na Kwietniołakowe przekonania czy wspieranie tych przekonań ale ze względu na chamstwo jego przeciwnika, tak tak twoje Tomaszu, można dyskutować i polemizować ze wszystkimi i o wszystkim, ale trzeba zachować pewien poziom. Natomiast poziom twoich "zagrywek" jest żenująco niski. Starałem się wprowadzić pewien poziom dyskusji, jednak Tomasz jest nieugiętym fanem kalumni i obelgi. Nie da się rozmawiać z Tomaszem na poziomie, ale to typowe dla takiej osobowości. Kierowanie się tylko komunikacją jednostronną i nie dopuszczanie krytyki za wszelką cenę, oraz myślenie o sobie w kategoriach "dziś na śniadanko zjem kolejny tom encyklopedii", nie wróży niczego dobrego, a z czym mamy do czynienia. Bezkrytyczne epatowanie wiedzą internetową, i wsnuwanie jej w dokumentowanie cokolwiek nieznanych z innych źródeł faktów, to czysty blamaż.
  Reasumując, Tomasz nie posiada żadnej wiedzy historycznej opartej na doświadczeniach, badaniach własnych, czy lekturze, poza internetową. Dlatego tak łatwo przychodzi mu publikowanie materiałów nie sprawdzonych bądź mających jedynie poparcie w źródłach internetowych. Poza tym wszystkie inne wypowiedzi na jego blogu są skonstruowane j/w opisałem. Nie myślę, że Tomasz się opamięta i nie mam takiej nadziei, ale może jak dostanie "klapsa" od wymiaru sprawiedliwości coś się zmieni.


  H

  OdpowiedzUsuń
 9. "przychodzi w "sukursk " I lovet it !
  I o tych blamażach,i reasumacjach tak ładnie piszesz . Bix ! Nie znałem Cie z tej strony! Normalnie bedę aplikował coby zostać "tfoja kolega " ! :) Pzdr Gucio.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aplikacja rozpatrzona pozytywnie Mruczuś :)

   Tym czasem wyszykuj facjatę na jutrzejszą sesję w Poznaiu :) Ja już się ogoliłem wykąpałem dwukrotnie i uczesałem fakt pewnie stylizację lepiej zafundował by mi Tomuś, ale mniemam, że niezgorszy ze mnie stylista własnej strzechy :)

   Będziem w prtfolio Tomaszka :) HUUURA ;)

   NA JUTRO PROPONUJĘ niezawodne arafatki, ryjek zasłaniamy i wbijamy na strzelanko :) Jak ktoś będzie chciał ją ściągnąć to znaczy że pracuje dla Tomasza :)


   H

   Usuń