poniedziałek, 22 czerwca 2015

Manipulacja dla swoich chorych korzyści Tomasza prestissimolive Sidora.

   Po powrocie ze spotkania w Ośrodku Wypoczynkowym "Rzeczka", mogłem na spokojnie posłuchać to co Tomuś zamieścił w sieci.

https://drive.google.com/file/d/0BxXvVpLB6DgtVWNIdnoxZmN4aGM/edit

   Fakt że prelekcja Pana Stanisława się odbyła o czymś świadczy. Sidorowi nie udało się skłócić osób, o co od dłuższego czasu oskarża Darka. Oczywiście na świecie nie ma ludzi, którzy by nie mieli wrogów. Sidor "odgrzewa stare kotlety" sprzed lat. Darek jest wrogiem dla tych osób, które na to zasługują, a Sidor ze wszystkich chce zrobić wrogów Darka, za to że mają z nim kontakt. Jest to widoczne po "czarnej" i "białej" liście Sidora. "Listy" te nic nie znaczą, ale pokazują jaka jest przychylność do gierek Sidora. Tomuś cały czas myśli że ma przed sobą idiotów...

   Wracając na chwilę do materiałów którymi Sidor chciał skłócić Pana Stanisława z Darkiem, to nigdzie w poście nie jest napisane o jakiego Stanisława chodzi, i z jakiej miejscowości pochodzi. Dla Sidora jak można było posłuchać nie ma żadnych zahamowań w manipulacji człowiekiem, żeby "dowalić" Kwietniowi...
   Sidor wykorzystał do tego celu materiał:
   Sidor wiele osób atakuje za nieumiejętność czytania ze zrozumieniem. Sidor nie tylko nie rozumie tego co czyta, ale i pamięć u niego zawodzi... Tak dla przypomnienia Tomusiowi biduli, skąd w poście znalazły się słowa Glausche, Viera, Praga, Terezin...

     Tak się składa że Darek w maju był w Czechach...

  Jako dodatek zamieszczam komentarz, który nadszedł dzisiaj, ale pod starszym postem.

 http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/05/kolejny-ciekawy-dowod-na-jednoosobowe.html?showComment=1434984566000#c2113587050485731552

   To tak na przyszłość dla Sidora, żeby się tak nie ograniczał w swojej nieograniczoności:


7 komentarzy:

 1. TYMCZASEM TOMUŚ OTARŁ PYSKA I SNUJE SWOJE PLANY . OCZYWIŚCIE PISZĄC SAM DO SIEBIE :
  "Anonimowyponiedziałek, 22 czerwca 2015 20:42:00 CEST
  Panie Tomaszu może więc rada (serdeczna, darmowa, szczera). Rozkolportować link do tej strony na wszystkich forach, blogach, tweeach itp. eksploracyjnych, podwiesić jako tzw. przyklejony. Co do wersyfikacji idiotyzmów i kłamst opowiadanych przez tego debila to na pewno każdy średnio zorientowany badacz udzieli Panu odpowiedzi w razie gdyby miał Pan z czymś wątpliwości. Dodam, że skąd inąd wiem, że jest pewna grupa osób która tylko czeka na okazje w terenie by obić kwiiiiiietniowi ryja tak, że będzie cały siny."

  Czemu sam do siebie ? Styl, słownictwo, "kwiiiiiecień ". No i oczywiście nie był by sobą gdyby nie wspomniał o daniu po "ryju".

  Pomysł tak chory jak jego autor. "Przyklei" sobie blog Sidora sławetny "Boguś" . Profil pt. "Bogusław Wołoszański" na fejsie czyli beszczelna próba podszycia się pod pana BW. Sidor chwalił się strasznie ,że "polubił" go BW i już dwa posty dalej pisał o nim per "Boguś".
  A reszta poważnych ? No Sidor pisz do admina "Odkrywcy" , moderatora PRAWDZIWEGO P Wołoszańskiego, a najlepiej do wszystkich instytutów historycznych. Na pewno podpiszą się pod twoimi "chu...mi, kur...mi" i obiecankami dania "w ryj".

  Twoja głupota i próżność tak cie nadęła że naprawdę wyobrażasz sobie link do " Riese -zakłamana.." na jakiejkolwiek stronie ?

  Może w ogóle pozakładaj im wszystkim strony czy fora i zaoferuj darmowe moderowanie. Wtedy jak ktoś nawet nazwę miesiąca na K wymieni : BAN ! ( dla zasady za marzec i maj też BAN !)

  Ile to już razy próbowałeś sie Sidorczuk "podwiesić" pod kogoś. Wszędzie poznali się jakim gnojem jesteś. Motocykliści, ezoteryści, hobbiści amerykańskich złomów, wędkarze ! Wszędzie gnój, wyzwiska, kłótnie i co ? ZAWSZE BAAANNNN !

  Teraz własne UFO -relacje ( HAHA !) Masz tam jeszcze kogoś do wyrzucenia ? Czy już wszystkich zbanowałeś ?
  Napisz do Kobry czy innego bystrego inaczej. Może przez miesiąc cie nie zbanują. A może polubią i przygarną ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawostką u Sidora też jest fakt że stracił rachubę czasu. W materiale dźwiękowym stwierdza że przeciw Darkowi działa pięć lat, a dział na jego Ufo-mutacje powstał we wrześniu 2012 roku. Tak obiektywnie rzecz biorąc, te wszystkie działy,razem z Darkowym, powstawały wobec osób których Sidor obawiał się. Widać że Sidor działa w strachu i robi wszystko żeby nie dopuścić do siebie myśli że jest przegranym starszym panem, któremu jedynie co się udało w życiu to nauczyć się grać na gitarze i złowić dużego suma...

   Usuń
  2. Sidor masz szanse wykazać się swoją wiedzą Akurat jest nabór . Jak będziesz grzeczny może dam ci rekomendację :)

   http://vaterland.pl/zostan_redaktorem_serwisu_www_vaterland_pl,wpisy.html#koment

   Usuń
 2. Przesadziłeś Koniczyna. Naprawde duże sumy nie dają się złapać takim łajzom a grać to Sidor na razie tylko uczył innych bo sam brzdąka tylko jakieś proste linie melodyczne.
  Dział o P Darku Kwietniu powstał niedługo potem jak NIEPROSZONY o to Sidor założył mu forum. Stwierdził też że będzie mu go prowadził. Teraz też zamiaruje się popodpinać gdzie się da. Dlaczego ? Bo jest SAM ! Samotny Amator Malwersacji Tomasz Sidor woła o pomoc.
  Tomuś nie daje już rady albo po prostu zagubił się już w swoich manipulacjach i kłamstwach. A tu pomocy nie widać.

  Tomuś spróbuj w NFZ-cie. Tam ci pomogą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam właśnie jestem po rozmowie z panem Gabrysiem zapoznał się z kłamstwami Sidora , nie wyklucza zgłoszenia do prokuratury popełnienia przez Tomasza Sidora przestępstwa .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi

  1. Sidor wyraźnie wykazuje zainteresowania geograficzne.

   Może już niedługo napisze przewodnik :

   "Moje prokuratury" Przewodnik Tomasza Sidora po Prokuraturach Rejonowych III RP.

   Usuń
 4. "Anonimowywtorek, 23 czerwca 2015 14:02:00 CEST
  A kim Ty Gucio z koniczyna jestes jak nie anonimem? Bo chyba w dowodzie nie masz Gucio Mruk. Żenada. Zaraz pewnie sie doczepi i wyłapie jakies słowo i bedzie 10 tematów i szereg tekstów filozoficznych i wywodów tylko zawsze nie na temat."

  Nie mam w dowodzie Gucio Mruk. To zdrobnienie.
  Anonimowość w waszym wypadku polega na tym iż wszystkie wpisy na "zaklamanej" podpisane są "anonim" .

  Nie można się przez to odnieść do konkretnego autora. Uniemożliwia to choćby podstawową konwersację nie mówiąc już o dyskusji.

  Dlatego zarzut pisania "nie na temat" jest po części zasadny. Powodem jednak jest tchórzostwo autorów komentarzy nie podpisujących się choćby nickiem. Jak mam pisać ? "Drogi anonimie", skoro jak twierdzicie jest was tak wielu ?

  Ps. Dziękuję za rzeczowy komentarz. Być może więcej korespondencji w takim tonie skłoni mnie do dyskusji. Jednak dotychczasowe prostackie inwektywy niestety nie rokują takiego rozwiązania.

  Podpisując się anonim nie odpowiadacie za swoje słowa. Nie ma komu odpowiedzieć. A jak nie ma komu to nikomu. Z "nikim" nie dyskutuję.

  OdpowiedzUsuń