sobota, 27 czerwca 2015

Przebiegónowanie mózgowe Tomasza prestissimolive Sidora.

   Przeczytałem komentarz który napisał "Wielki Tomuś":)
   Najciekawsze jest pierwsze zdanie:

"Urojenia tego skurwysyna są coraz większe. Skurwysyn kwiecień wyciera sobie pysk Panem Stanisławem Gabrysiem używając go do walki ze mną."

   Sidor wkręca w swoje gierki osoby trzecie i po chwili twierdzi że ta osoba trzecia jest wykorzystywana do walki z nim. Trochę chore podejście do sprawy ma Sidor. Nie raz twierdził że "wylewa się pomyje na niego". Widocznie to go motywuje do dalszego działania. 
   Jaki jest Sidor każdy widzi. 
   Drugie zdanie w komentarzu też jest ciekawe:

"Po pierwsze z jakiego to niby powodu Pan Gabryś miałby kierować coś do prokuratury?"

   Przecież Tomuś jest  zawsze niewinny i pokrzywdzony... :)

   Następny cytat:
"Po drugie sami słyszeliście w jak życzliwej atmosferze się zakończyła nasza ostatnia rozmowa.
Po trzecie A CO JEŚLI ZA MIESIĄC DWA TRZY PIĘĆ I 12 MIESIĘCY OKAŻE SIĘ, ŻE PAN GABRYŚ NICZEGO DO PROKURATURY NIE ZŁOŻYŁ? Czy dzisiejsze kłamstwa kwietnia ujdą wam pamięci uwadze i dezaprobacie
. Czy nie dość jest dowodów na to, że kwiecień ta szmata paranoiczna od lat ogłasza, że jak nie ta to inna osoba, którą powiadamiałem o jego kłamstwach i skurwysyństwach jakoby składała przeciwko mnie pozwy? Kilka miesięcy temu ogłaszał, że szantażowałem Dwór Grunwaldzki spaleniem strzelnicy i, że tamci mieli mi jaką sprawę wytaczać. Teraz, że Pan Gabryś coś złożył do prokuratury. Ile jeszcze takich kłamstw ta kurwa wymyśli?."


   Wiem że Sidor często odwiedza władzę nie po to żeby na kogoś donieść, ale żeby się tłumaczyć. Pewne informacje z wiadomych względów muszą być utajnione. Dziękuję przy okazji osobom, które piszą na mojego maila:

                                   koniczyna_kon@tlen.pl
   
   Dokończenie komentarza:

 "Mityczny jakiś Stanisław Holtz z Brandys nad Labem, który jakoby jakieś muzeum prowadzi czy ma? To urojenia. Jeśli nie to niech wskaże stronę internetową tego muzeum jakiś namiar itd, bo jak na razie nigdzie o kimś i czymś takim nie ma nic w necie.
A przecież powinno skoro to jest taki legendarny człowiek i jego muzeum.
To samo w tą Vierą Vaculikową zero informacji o jakieś takiej w kontekście muzeum czy owego Stanisława Holtza."

Ale słuchajcie krok po kroku udowodnię, że to urojenia, pomówienia i skurwysyńskie oszczerstwa."

    Sidorek myśli że jak czegoś nie ma w necie, to nie istnieje. Cały czas czekam na opinię Tomusia a propos "Królikarni Oświęcimskiej". Jest to typowy przykład, że coś było, a w necie tego niema...

Zawsze można, tak jak Sidor drzeć mordę: "On jest bardziej głupi niż ja..."
   Wiele swoich teorii już Sidor udowodnił, i niecierpliwie czekam na następne...


25 komentarzy:

 1. Jutro pomailujemy trochę koniczynko bo dziś juz nie dam rady , idę spać , może przyśni mi się sidor;)pozdr.

  OdpowiedzUsuń
 2. "Sidorek myśli że jak czegoś nie ma w necie, to nie istnieje."

  Dokładnie o tym pisałem w komentarzau do poprzedniego postu.
  Niebywale ograniczona osobowość, nie znalazł biedak w necie to już nie ma I basta.
  Rusz dupę z tej "stolicy" pojedź do Skalnego Maisteczka na wycieczkę, wrażenia dla miszczucha nieazapomniane i przy okazji popytaj oklicznych mieszkańców, czeski Ci do szczęscia nie potrzebny, wystarczy polski i dogadasz się bez większego problemu. Poza tym mieszka tam sporo polaków, którzy się wynieśli do czech bo jest taniej :)

  H

  OdpowiedzUsuń
 3. Anonimowysobota, 27 czerwca 2015 00:29:00 CEST
  ">>>>>>>>>>>>>>>..............................................
  Mam propozycje do anty kwietniwych anonimow...
  Przestanmy zagladac na blog tego calego Koniczyny bo to nie ma jakiej kolwiek wartosci ,co tam pisza , a Tomasz zlosliwe posty durniow bedzie kasowal , jak do tej pory robi.
  Dziadek BIX grand Prix wkorwi sie! ze jest ignorowany stary baran ,
  A my skupmy sie nad Kwietniem i jego klamstwami .

  Pozdrawiam."

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Dziękuję za pozdrowienia :)

  Unum - "BIX coś tam bredzi" powiadasz, no cóż czytanie ze zrozumieniem zdań złożonych to "niebywała sztuka", dostępna na poziomie 2/3 klasy podstawowej.

  Duo - "Facet skończ te swoje wygrażanie paragrafami", pierwszy człon odpowiedzi znajduję się powyżej.
  /2 Jak miło mi skonstatować, że jednak coś w trawce trzeszczy :) Nie ma w moich przypisach żadnych gróźb, w przeciwieństwie do Waszych wpisów gdzie pełno jest tego typu "ostrzeżeń", a moje skromne podpowiedzi to jedynie wskazanie, że coś jest na rzeczy, ale tłumaczenie moje na nic, skoro zdolność pojmowania adwersarza wyraźnie jest ograniczona.
  P.S.
  "w necie" - dość przystępnie jest opisana forma groźby, jak i groźby karalnej. zapraszam do lektury i do ponownej odpowiedzi :)

  Tres - "....BIX.... ty masz tylko interes w tym by zarobic na tym klamcy.! bronisz go .Twoje filozofie przemawiaj i pisz do muszli klozetowej."
  W pierwszym punkcie znajduję się wyjaśnienie pierwszej części odpowiedzi. 2/ Nie zwykłem podejmować polemiki z osobnikiem, który nie rozumie podstawowych jasnych i zrozumiałych dla ogółu zwrotów i słownej ekwilibrystyki, ale ................. prościej mi będzie "zejść" do jego poziomu, niż jemu "wspiąć" się na mój :)
  Posłuchaj matole jeden, spuszczasz się nad tym Kwietniem jak by co najmniej babę Ci wychędożył, w ciemnej ulicy:)
  Sugeruję Wam/Tobie barany, żebyście zmienili ton swoich wypowiedzi, bo niestety wszystko na tym świecie co ma swój początek, ma również i koniec.
  Niestety informuję również, że za wyjątkiem wydatków to na Kwietniołaku nie zarobiłem i nie zarobię "złamanego szeląga" :)
  Nie hajlujcy patrioci - no proszę, zaraz usłyszę o Romanie Dmowskim, ND-ecji i korzeniach polskiego nacjonalizmu. A wiesz że dopiero w 1928, socjalizujący wcześniej Dmowski zmienił swoje zapatrywania na Kościół Katolicki w Polsce, z prostej przyczyny aby pociągnąć za sobą masy głównie antyżydowskie i faszyzującą część społeczeństwa. - (tylko krowa nie zmienia zdania), więc może i Wam się uda :)

  CDN

  OdpowiedzUsuń
 4. Anonimowysobota, 27 czerwca 2015 00:29:00 CEST
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>..............................................
  My zrobimy wszystko by ta zmowa wasza klamczuchy , te pierdolekcje i oszukancze filmy kwietnia bez wartosci historycznej ...A ANTY HISTORYCZNEJ miala koniec .i ty w tym nie przeszkodzisz masz do czynienia nie z hajlujacymi KWIETNIAMI a wlasnie z patryjotami ,nie dajacymi wciskac sobie KITU KLAMCO! Popatrz sobie na hajlujacego Kwietnia wsrod SSmanow przebierancow na jego filmikach . KTO TUTAJ JEST NAZISTA czy ZWOLENNIKIEM HITLERYZMU ; NIE OBRAZAJ BO SAM CI SPRAWE DZIADKU ZALOZE ZA TAKIE OSKARZENIA!!!
  ps.
  nie strasz bo Ci zwieracze puszcza,i sie zesrasz- dziadku.
  No sam pisales ze jestes juz stary-:)
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kontynuując, odpowiedzi mej ciąg dalszy, właśnie następuje :)

  Wyjaśniam, że faszyzm, nazizm i hitleryzm to różne z gruntu rzeczy pojęcia, ale że wykłady kosztują, więcej tej jakże wam obcej wiedzy nie przeleję.
  Nikogo nie określiłem, w przeciwieństwie do Was, nazistą czy hitlerowcem, napisałem jedynie że "zalatuje nazizmem", co za każdym ruchem nacjonalistycznym ciągnie się jak odpruta plakietka i każdy w miarę inteligentny Polak jest w stanie to pojąć, nie jest to ani odkrycie roku ani news historyczny, tak jest, było i będzie. I gdzie tu obraza majestatu :) Ale większość "żołnierzy" w ruchach narodowych nie ma pojęcia o ideologi, wystarczy OJ ! i zajebać żyda :)

  No i wisienka na torcik - "dzaidek Bix grand Prix" się nie wkurwi :) potwierdzi to jedynie fakt, że Wasze postrzeganie rzeczywistości jest z goła inne od mojego i o wiele mniej skomplikowane, czego po części Wam zazdroszczę. Czasem chciałbym być niczego nie świadomym półgłówkiem............ :)

  End

  OdpowiedzUsuń
 5. No i zapomniałem :)

  Co złego jest w robieniu sobie zdjęć, czy filmu z członkami GRH, w tym wypadku GRH "EULE 1945" ?? Bo jakoś nie rozumiem, ....... ach no teraz dotarło - Bo zrobił to Kwietniołak, i co to świadczy o tym, że jest faszystą, hitlerowcem ??
  Walnijcie sobie "baranka" i to w betonik, może klepki poukładają się na nowo !

  Pa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. https://plus.google.com/117481679234733867778/posts/JMHnWzDX1V1?pid=6108741257715857746&oid=117481679234733867778 z profilu eremity

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Do Tomasz Sidor teraz możesz spuszczać się tu do woli , nie ma rejestracji anonimy odblokowane . Dziś w Poznaniu poznałem genialnego informatyka , kolega Sęka i Rogali , kompletny debil w mniemaniu ogółu , od dzisiaj mój przyjaciel . Tomaszu Sidorze nie ważne co napiszesz , nie ważne pod jakim ,nickiem .... Działaj ..

  Mendo właśnie jestem na Ślęzy , ani Sawiaka , ani twych bojówek ...


  Odpowiesz kreaturo za pomówienia .

  Dariusz Jastrząb nigdy ci nie odpuści . opisz jak obsmarowałeś niewinną rodzinę ,opisz jak szkalowałeś niewinnych obcych mi ludzi i czytaj mojego bloga .. Cała prawda o Tomaszu Sidorze

  OdpowiedzUsuń
 9. anonimy odblokowane

  OdpowiedzUsuń
 10. No wreszcie już się nie mogłem doczekać żeby "anonimowo" obsmarować Kwietniołaka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A miał być anonim, ale pozostanę z Hermanem, cóż by to była za strata gdybym porzucił go dla jakiegoś Galla czy i innego anonima - Walcie śmiało.
   Proszę, błagam tylko na poziomie, naprawdę można kogoś zmieszać z błotem nie spłycając się do kilku wyrazów rynsztokowych :)

   Usuń
 11. Pan Stanisław nie dość że zgłosił sprawę na policje to jeszcze nagramy razem materiał obrazujący debilizm Tomasza Sidora

  OdpowiedzUsuń
 12. Herman proszę cie i zapraszam do Sulistrowic jestem tu icocnita

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mam możliwości w tej chwili, a jutro zawalony cały dzień.
   Coś się stało ?

   Usuń
 13. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 14. Do Gucia >>>> Chuju wiejski. udajesz ze jestes inteligentem a Tomkowi do pięty nie dorastasz. . Sekusia po prostu w przedzialek ladujesz bo taki jestes. Teraz już wszyscy wiedzą.

  OdpowiedzUsuń
 15. No to ciekawe czy teraz sidorkowe alter ego przeniosą się tutaj czy dalej będą siedziały na blogu tomcia sromcia

  OdpowiedzUsuń
 16. Liiii knurze znaleźli nas ,hrum hrum nie pszedszkadjcie bozre

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hermann Bix tak mówisz, że Tomek kurwi wyzywa od chujów. To powiedz coś o tych Darkowych komentarzach. Czy tak zachowuje sie normalny człowiek? Wiem, że odpowiesz nie na temat jak każdy tutaj bo przecież Darek to wasz guru i choćby kwiczał, ryczał i Bóg wie co jeszcze robił to na tym blogu jest święty.

   Usuń
  2. Odpowiadam za siebie, prosiłem o zachowanie poziomu obie strony, ale jak widać, "obszczysyf" przeniósł się już i tutaj - żenada :(

   Usuń
 17. Tomasz Sidor salondomowy u panie zajdziecie prawdę o waszym Fryzjeże

  OdpowiedzUsuń
 18. Hrum hrum ta kukurydza jest czysta

  OdpowiedzUsuń
 19. Uwolnienie anonimów spowoduje sidorową biegunkę. Patrzcie, niemal natychmiast.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a to ten szalet domowy jeszcze istnieje? :o

   Usuń