sobota, 13 czerwca 2015

Dobre imię Tomasza prestissimolive Sidora.

   Tomuś widząc siebie i swoją działalność twierdzi że ma "dobre imię"...
   Niestety dla Sidora nie wszyscy podzielają opinię Tomusia o samym sobie...

http://www.wykop.pl/ramka/2009984/uwaga-na-chorego-psychicznie-pedofila-chroncie-swoje-dzieci-warszawiacy/

                    koniczyna_kon@tlen.pl

9 komentarzy:

 1. Nie pierwszy to raz kiedy zawód miłosny kończy się samobójstwem. Tomuś popełnia je już ponad trzy lata i wciąż nie widzi, że już dawno mu się udało.

  Jest "społecznym trupem".

  Ciężko na to pracował.
  Wyzwiska, obrażanie na wszystkie najwulgarniejsze sposoby, pomówienia, szpiclowanie i donosy. Zdjęcia z ukrycia, dokumentacje dowodowe dla skarbówki ,telefony na policje itd, itp....

  Fotografowanie nieświadomych kobiet a potem ocieranie się przyrodzeniem o drzewa, udowodnienie, że nad budynkami rządu lata UFO,, odkrycie pomyłek w obliczenia "debila" Einstaina...

  Życie przez 15 lat z oszukiwania ludzi, dawanie nadziei na wyzdrowienie śmiertelnie chorym ...

  Gdyby na to wszystko powyżej sam nie dał dowodów . Gdyby sam się tym nie chwalił pomyśleć by można ,że jeden człowiek nie może w życiu być aż takim gnojem.

  Otóż Sidor może !

  Bycie gnojem to jedyny sens życia Sidora. Król gnojów. "Miszcz" i nauczyciel.
  Tylko niestety tacy jak my nie pozwalamy mu się rozwinąć. Odmawiamy randek i krytykujemy.
  Dlatego Sidor Tomasz nas zniszczy i wszystkich pozamyka do psychiatryka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawa rekonstrukcja: https://www.youtube.com/watch?v=KNCNAxdCkRE

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem nie pisać wiem, ale pojawiło się "światełko w tunelu" i est w końcu szansa na merytoryczną dyskusję - OBY !!!

  Wklejam materiał z blogu "po drugiej stronie barykady":
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Anonimowysobota, 13 czerwca 2015 21:42:00 CEST
  Ale zobaczcie do nich nie dociera ze ,kwiecien jest oblakany-:)
  Bix .ten link jaki byl wklejony dla wyjasnienia zagadnienia silowni gdzies jest w innych komentarzach , ja skorzystalem i zrobilismy wypad do tego schronu .
  Faktycznie jest obiekt zwany filtrownia ,jaka ma za zadanie w razie W filtrowac i wentylowyc czesc podziemna w obiegu zamknietym , bunkier ten polaczony jest
  z podziemiami szybami, w razie ataku jest cos takiego co przypomina wielki garnek z kilku tonowa sterowana hydraulicznie pokrywa! zamyka sie i powietrze idzie przewodami w obiegu zamknietym ,przez filtry oraz chlodzenie, trafiajac powrotnie do podziemi.
  Podziemia maja 19 km dl. obiekt mozna nazwac wentylatorownia . jest bardzo skomplikowany i bardzo przypomina silownie.
  Polecam wycieczke , bilety nie drogie oplaca sie.!
  NAJWAZNIEJSZE ! Nie oprowadza tam Kwiecien ! -:)

  Odpowiedz

  Anonimowysobota, 13 czerwca 2015 22:57:00 CEST
  ps . obiekt do nie dawna byl scisle tajny. Schron rzadowy-:)
  Ciekawostka - wykonawcy ale to juz na prelekcji w bunkrze na miejscu.
  Oczywiscie nie Kwietnia !
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Uprzejmie dziękuję za odpowiedź, "zgłębiam" temat tzw. "RIESE" od około 35 wiosen (+/-) z przerwami wyjdzie trochę mniej mam ten komfort, że mieszkam "na miejscu" i mogę sobie to wszystko sprawdzić w dwie godziny :) ale do meritum. Uprzejmie proszę o upublicznienie na "waszym blogu" przedmiotowego linku gdyż pomimo usilnych poszukiwań nie mogę go odnaleźć.
  Po drugie "siłownia" nie posiada bezpośredniego (znanego) połączenia z podziemiami Osówki, mówię o połączeniu szybowym wewnątrz górotworu. Badaliśmy to kilka razy, zewnętrznie tak, ale nie wewnątrz górotworu, była opcja ze może ten obiekt służyć jako "zespól filtracyjny tzw. zamknięty", ale jest sporo przemawiało na korzyść innej teorii, którą przytoczę niebawem w pewnej publikacji :) Więc odrzuciliśmy tą teorię, ale skoro istnieje obiekt "zbliżony" do tej konstrukcji to na pewno się wybiorę.

  Uprzejmie proszę STRONY o MERYTORYCZNĄ dyskusję, w tym temacie "bez wulgaryzmów, ataków ad personam itp."

  Może zamiast obrzucać się błotem - W KOŃCU doprowadzimy do tego, że coś ujrzy światło dzienne.

  Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź - BIX

  OdpowiedzUsuń
 4. No i po miesiącu "wymiany uprzejmości" ;-) doczekałem się odpowiedzi.

  Dzięki "A"

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Bix.
  Oto filmik o tym bunkrze. Bunkier zostal prawie caly zdemontowany,odbudowano urzadzenia. ale nie jedno mozna zobaczyc. Do zwiedzania pozostawiono tylko 200 m odcinek schronu.
  W necie sa gdzies plany tego schronu. musisz poszukac.
  Ja nie udzielam sie na forach ...za duzo jest tam fumow i fobow. nam chodzi tylko o ostrzezenie internautow oraz sluchaczy przed klamstwami i chorymi wymyslami plodzonymi w tym chorym lbie jaki ma Kwiecien. By ignorowali IDIOTE! wystarczy poczytac materialy w tym rozdziale jakie wstawil Tomasz, by stwierdzic ze Kwiecien nie tylko nie posiada wiedzy ogolnej czy historycznej , ale ja wymysla sam ,co definitywnie podwaza jego poczytalnosc!

  Bix z twojego komentarza dziwie sie ,co ty robisz na tym nieszczesnym blogu Kunicynki udzielajac sie tam?

  https://www.youtube.com/watch?v=mQhI4KE98BU

  Co do Riese. HeHe wielka sciema pod koniec wojny, IG. Farben . ARGE Breslau. itp. Busines & Busines. handel zywym towarem etz.-:) No to tak jak za komuny w Polsce hehe ! To tematy nie dla ludzi pokroju Kwietnia. Mylisz sie jest duzo dokumentow-:)
  Milych dociekiwan .

  Bon Vouajage!

  A
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Ciekawy filmik, że też go wcześnie nie zauważyłem, szczególnie bodaj 32:52, zainteresowani się domyślą "o co kamann" a reszcie tłumaczyć nie trzeba :)
  Sam fakt budowy z wykorzystaniem istniejącego już tunelu to raczej typowe dla Niemców.
  Dokumenty są i owszem :)
  Przerwałem swoje "badania" 11 lat temu, prawie definitywnie od czasu do czasu jedynie zaglądając do papierzysk, zamotanych w różnych szafach i regałach - niekoniecznie moich :)
  Na forach się nie udzielam z tych samych powodów, to co wyrabia się teraz to już nawet nie jest śmieszne to jest żałosne a przeglądając "blog zakłamany" natrafiłem na to właśnie info - No i resztę już znamy.

  I teraz co robię u Koniczynki - usiłuję przekazać informację :)
  mamy wolny świat, jeżeli ktoś chce słuchać "audycji" s-f spod znaku UFO - Tomasza i wsłuchiwać się w nie, jak w Dänikena, nie można mu tego zabronić, poza tym to ludzie dorośli więc odpowiadaja za SIEBIE i wiedzą co robią niekt ich na siłę nie ciągnie, nie ostrzega - bo i po co.
  To samo dotyczy się Darkowych "prelekcji", ludziska chcą go posłuchać to niech słuchają, ma jakiś pomysł to niech go soibie realizuje w zaciszu Jackowego ośrodka "Rzeczka", reklamuje się - MA TAKIE PRAWO :) Tomaszek też kozysta z reklamy wstawiając swoje fotki "łowcy talerzy" - I MA DO TEGO PRAWO.

  A moje do tego podejście jest raczej ambiwalentne - ale to mnie zrobiono "gównojadem", więc postąpiłem jak typowy ŻYD :) Oko za ząb, ząb za oko ;-)

  Poza tym fajnie było by pisać w obu tych blogach, od czasu do czasu pod tym samym nickiem. W "zakłamanej" też jest sporo nazwijmy to oględnie "nieścisłości" dotyczących historii, czasem to rzecz interpretacji a czasem drażniące pomyłki. Ale można zwalczać ogień - ogniem :)

  Bix

  OdpowiedzUsuń
 5. Herman przecież rozmawiasz z Karolem Sawiakiem , Sidor to ten debil od kurew i innych inwektyw ,. Mądrę i sensowne komentarze to Karol Sawiak reszta to Tomasz Sidor . Co ci będę kadził Dariusz Kwiecień teraz na spotkanie ma komplet gości , a Karol Sawiak i Tomasz Sidor zero . Do tego Kazek i inni - Dlaczego nie macie gości , puste obiekty i nie trafione inscenizacje , gdyby nie Von Lipke to wszyscy by o Was zapomnieli . Bo magnes Riese to Dariusz Kwiecień

  OdpowiedzUsuń
 6. Oraz , Von Lipke , Krzychu dycha za determinacje , gdybyś nie ty to to Krzychu by leżał i kwiczał ...

  OdpowiedzUsuń
 7. Nasze drogi się rozeszły , ale robimy to samo . Von Lipke .....

  OdpowiedzUsuń
 8. A Tomasz Sidor i Karol Sawiak to mendy donoszące na Policje , gdy doszło do walki pozorowanej to Karol Sawiak , uderzył mnie w głowę toporkiem strażackim zanim doszło do walki typowy człowiek UPA bij Lachy motto jego dziadka i rjezaj poljaków

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS to Karol Sawiak pierwszy objawił mi kim jest Łupaszka czyli jego dziadek rjezający poljaków

   Usuń