niedziela, 20 września 2015

Z wizytą u Sidora...

   Kosmici proszą Sidora o zalepienie kamerki, bo to co zobaczyli zniszczyło ich kulturę i cywilizację. Błąkają się teraz po kosmosie nie widząc sensu w dalszej eksploracji, a szkic przesyłają ku przestrodze innym:
   Inne gorszące ujęcia, nawet w takiej formie nie nadają się do publikacji ze względów obyczajowych. 
   Jako dodatek zamieszczam linka do starej piosenki  zespołu KSU, z legendarnym wokalistą Bohunem. Cover The Ramones, Sidora ulubiona kapela, chociaż nie lubi tej subkultury.
   Spokojnie Sidorku, nie odczepię się, już ci to kiedyś pisałem. A najciekawsze dopiero przed tobą...

2 komentarze:

 1. Gall Anonim niedziela, 20 września 2015 20:55:00 CEST
  Kwiecień tak ci zrobię jak cie spotkam za to wszystko

  -gościu co ty chcesz komuś zrobić co? jak ty kurwa fizycznością nie dorównujesz 5latkowi ba nawet 5 latek może dać ci w mordę...sidor człowieku kim lub czym ty kurwa straszysz ludzi...INTERNETEM! wez może nagraj jakiś filmik jak ciosem karate rozłupujesz arbuza albo coś a nie tylko PIERDOLISZ ja ci zrobie to tamto a jedyne na czym się kończy to na klepaniu w ta klawiaturę albo spierdalanie na łódkę jak ktoś już chce ci jebnąć:) ja nie wiem kurwa stary chłop 54 lata a zachowujesz się jak pierdolnięty 20latek który do wszystkich ma problem a nie widzi że to ON MA PROBLEM!

  Albo tak bo tak też potrafię i to doskonale i to gołą ręką
  https://www.facebook.com/OfficialThugLife2015/videos/412960772244511/

  -i znowu to samo sidorczuk gołą ręką jedyne co robisz doskonale to walisz bolca i nic więcej człowieku skończ pierdolić może rusz dupę do czynów jak jesteś taki kozak:) to ja ci oficjalnie mówię że ty pierdolcu chcesz coś od Darka to ja chce od ciebie i pierw spotkasz się z moją osobą jak przejdziesz tą próbę chylę czoła przechodzisz dalej:) i co pizdo co mi zrobisz:)? ja ci mogę napisać że zamarkuję cios prawym sierpowym ty zasłonisz tą swoją mordę i dostaniesz taką piąchę na wątrobę że się posrasz z bólu uwierz nie będę musiał poprawiać a jeśli tak to sądzę że cios w splot słoneczny skutecznie zwali cię na kolana a wtedy wychytasz taką kurwa tubę na pysk że ci morda przejdzie na tył głowy:) jesteś na to gotowy jesteś na tyle twardy i męski aby stanąć w szranki z kimś kto ci rzuca rękawice:)? nieee bo ty jesteś takim pizdakiem że nawet kobieta by cię zlała jak pizdę:) zresztą PIZDĄ JESTEŚ PIZDĄ UMRZESZ SIDORCZUK:) 54 lata a kurwa nie stanie jak prawdziwy chłop w 4 oczy i nie wyjaśni sobie czegoś jak prawdziwy chop tylko jak ta ostatnia pizda wkleja te swoje komenty:D ja ci zrobię to zrobię tamto wiesz co ty sidorczuk możesz zrobić? MOŻESZ MI ZROBIĆ herbatę chociaż znając twoją kurewskość penie byś tam napluł ty spierdolino:) jedyne do czego bym cię cieciu zatrudnił to zamiatanie:) idz spać tłusty fiucie bo kiedyś na monitorze zobaczysz blue screena i będziesz musiał system reistalować:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurna, Koniczyna Ty to jakoś cenzuruj, bo niechcąco przez takie posty szybciej zniszczysz i naszą cywilizację :). Przynajmniej użyj takiego czarnego paska na oczy, albo obraz zrób mniej ostry. Może daj jakiś podpis, że oglądasz na własne ryzyko i nie w porze posiłków? Cholera bazyliszek ładniejszy jest i też warszawiak.

  OdpowiedzUsuń