wtorek, 8 września 2015

Sidor lata pracował na takie traktowanie.

   Dzisiaj było ciekawie na YT:)
   U Sidora jakaś zmiana nastąpiła, albo się tak zaplątał pisząc z loginu prestissimolive. Od trzech lat pisał komentarze pod Darkowymi filmami korzystając z wielu postaci, a tu nagle udziela się presti:) Darek skasował te komy, ale tu jest ich odpowiednie miejsce. I jeszcze ta Sidora pewność kto jest kim:) 
   Wdr88 pozdrawiam:)

2 komentarze:

  1. a bo mnie kurwił ten człowiek działa na mnie jak czerwona płachta na byka;P tak Wdr88 to ja :D ale sidor powie ze jestem synem Darka czy coś tam sobie wymyśli człowiek sobie wchodzi na film coś sprawdzić coś zapisać do poszukiwań a tu TA KURWA SIĘ PRZYTŁOCZYŁA i już tam sapie marudzi no to mu powiedziałem co o nim myślę proszę mi wybaczyć za formę wypowiedzi jak i treść ale z takimi nie można inaczej trzeba przypierdolić przydusić musi wiedzieć kto jest jego panem musi wiedzieć gdzie jego miejsce a zabawy wy ę ą z nim nie wchodzą w grę bo ci wejdzie na głowę i narobi guana i jeszcze cię zwyzywa od kurew...no ale sidor będzie miał dużyyyyyy problem aby się mnie pozbyć jestem gorszy niż karaluch jestem gorszy niż szczur jak ktoś mnie denerwuje jak ten typ to nie ma że boli muszę być chujem tak jak on jest!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Sidor ma problem ze sobą i może to kiedyś dotrze do niego.Puki co Sidor teraz widzi wszędzie swoje problemy. Nie tylko ciebie FotoHicie Sidor irytuje, takich osób jest więcej...

      Usuń