czwartek, 3 września 2015

Burak Sidor czuje się bezkarny. Zobaczymy jak długo.

   Sidor postanowił dalej stawiać sobie pomnik:
   Sidor najpierw miesza  błotem niewinną osobę, a potem udaje że to nieporozumienie. Sidor nie musi z siebie robić ofiary, jest ofiarą,ale losu.
  
   Sidor głupek"Nawet nie wie do końca o co tu chodziło. Może o takie teksty?
   Dobrze że Sidor do wszystkiego się przyznał, będzie łatwiej. Jakim to trzeba być durniem, żeby postępować w ten sposób i nie widzieć tego, że robi się źle...


16 komentarzy:

 1. Sisior co dynda w pobliżu psiego odbytu.

  50 -cio letni łepek który za wszystkie życiowe przykrości całemu światu chce dokuczyć swoją osobą.

  Tomaszu !
  Królu konfidentów i mistrzu donosów !

  Zbaw nas od świadomości że chodzisz wolno i zgłoś się zanim cię wezmą pod pachy.
  I tak wszystko wyjdzie-samo- i bez łachy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawi mnie jakie będzie apogeum Sidorowego buractwa.

   Usuń
  2. Tego skurwysyna i mentalnego zjeba widocznie bardzo boli fakt, że każdy z nas w ciągu zaledwie jednego dnia osiąga więcej, niż on zdążył przez całe pierdolone 50 lat swojego pełnego hejtu i frustracji, zasranego, skurwiałego, jebanego życia.

   W ogóle on ma jakieś upoważnienie, żeby publicznie szastać adresem zamieszkania Jastrzębia? Chyba nie. Jastrząb ma dzięki temu świetną podkładkę, by wytoczyć mu proces.

   Usuń
  3. Ponad pięć lat temu Sidor w swojej wizytówce na Ufomutacje napisał swoje motto:

   "Poziom człowieka określa nie jakim autem pomyka, tylko sposób przyjmowania innych.."

   Ciężko to skomentować...

   Usuń
  4. A teraz zastanawiamy się ile jest człowieka w tym człowieku (bycie).

   Może jeszcze troszkę gdzieś jest w podeszwach, bo resztę gówno wypełnia i chlupie, przy ruszaniu się. W tym musi być prawda, bo jeśli jest luźne to wylało się na bebech. Przecież to widać.

   Usuń
  5. Sidor produkuje tyle gówna że powinien jeździć nie osobówką, tylko szambiarką, żeby w czasie jazdy wszystko co naprodukował się pomieściło.

   Usuń
  6. Gdyby to wszystko wysuszyć to miałby darmowe paliwo do swojego silnika odśrodkowo-antygrawitacyjnego. Z pewnością szybko nie zabraknie :).

   Usuń
  7. @koniczyna kon szczególnie dziwnie ten cytat wygląda w zestawieniu nawet z wczesnym etapem działalności sisiora w sieci:

   http://niezaleznatelewizja.pl/2012/10/oblicza-duchowosci-18-10-2012/

   ("komętóje" pod nickiem "alter" lub "alterr" - to dodatkowe "r" to chyba wyraz wzmożonej frustracji :D)

   Usuń
  8. Kurde patrzcie co znalazłem :D Sisior innych chce ścigać za zarabianie na reklamach na stronach, a tymczasem już trzy lata temu...

   "Czy prestissimoLIVE jest w stanie wyjasnic reklamy na swojej stronie(z ktorych jak mniemam czerpie zyski) oraz udowodnic rozliczenie sie z Urzedem Skarbowym z dochodow osiagnietych ta droga, czy tez Tomasz Sidor vel prestissimoLIVE uzyskuje dochody lamiac obowiazujace prawo, czy tez zainteresowani powinni skierowac to pytanie do Urzedu Skarbowego?"

   MAMY CIĘ SISIOR TY PIERDOLONY HIPOKRYTO :D

   Usuń
  9. https://www.blogger.com/profile/06351987795296669182

   A tutaj sisiorek zawód pomylił ze stanem cywilnym :D No chyba że zawód miłosny, kobieta poznała z kim ma do czynienia i spierdoliła z pierwszym lepszym księciem :D

   Usuń
 2. A ja widzę oczami wyobraźni finał. Widzę Sidora smutnego w pasiaku za kratami z jakimś rozochoconym karkiem, a Ciebie Marcinie i resztę zapraszam do siebie na niezłą popijawę. Może uda się namówić jeszcze pana Gabrysia, bo to w końcu mój sąsiad.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Na ucztowanie w Rzeczce jeszcze pewnie będzie okazja nie raz:) Ciekawe czy tak samo będzie się wtedy Sidorowi czkało jak ostatnio przy pieczeniu kiełbasy na ognisku:)

   Usuń
  2. Może być Rzeczka, ode mnie to tylko ze 30 km, ale ciekawie byłoby przy ognisku i piwsku pośmiać się z sidora i wspólnej "zabawy" (uświadamiania) w drażnienie durnia :).
   Ty najlepiej znasz postępy, więc daj znać co prędzej.
   Sidorowi nie udało się zorganizować zlotu UFO, to nam musi się udać zlot sidorczaka. Jemu z pewnością dobrze będzie z towarzyszem celi, niezależnie od nas.

   Usuń
 3. Widzieliście najnowszą notkę na "blogu" sisiora? :D

  "Do niedzieli wstrzymuję komentarz dając wam okazję do skomentowania w komentarzach jako pierwszym"

  "wam" czyli komu? Alter ego sisiora nr 1. Alter ego sisiora nr 2, Alter ego sisiora nr 3, Alter ego sisiora nr 50, Alter ego sisiora nr 365, Alter ego sisiora nr 7856535185552121... no faktycznie, trochę "ich" jest :D

  OdpowiedzUsuń
 4. niestety również mam tę przyjemność mieszkać w tym samym mieście co Pan Tomasz ..i tu mam dla niego propozycje w sam raz związaną z jego temperamentem ...otóż zostałem zrobiony przez przcodawce na 3 tysiaki ...Panie Tomku czytam pana posty i już wiem że znalazłem gościa który to załatwi ..dzielimy odzyskaną kase 50 na 50....i to nie jest zart ...proszę i jakiś namiar i dogadujemy szczegóły


  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń