poniedziałek, 14 września 2015

Burdel w głowie Sidora.

   Sidor miota się w swoim chlewie. Chce wszystkim dowalić ale gubi się w argumentach. Teraz defiladuje na marszach przeciw uchodźcom, a jego korzenie też uchodziły dawno, dawno temu:
   A jak siebie opisał Sidor?
   Te białe Adidasy:)))))) I dlaczego trzymał się zboku:))))))
Długie włosy, białe Adidasy, czapeczka z daszkiem, ciemne okularki... Bał się tłumu. Wiedział dlaczego... Niby taki bohater. Click i po tobie ty taki owaki!
   A jeszcze nie tak dawno...
   Ewolucja u Sidora trwa...
 3 komentarze:

 1. Dziwna ta postać w białych butach. Białe adidasy (jak pisze bohater), cieńkie nóżki jak u anorektyka, później wielkie dupsko z wielkim bębnem, a później znowu nic, jak u anorektyka tylko psychicznego.

  OdpowiedzUsuń
 2. O knurze bolą pozwy i dotarło do tego świńskiego łba że jesteś debilem Internetowy , Tomasz Sidor konfident i donosiciel i jednostka aspołeczna , i jak obrzarłes się pizzy i chińskiego , jak tam prenumeraty i dziwki z agencji , ps ponoć tego nie zamawiałeś , ale płacić trzeba śmieciu . Kłamiesz i okradasz innych teraz inni robią to samo z tobą Kreaturo i śmieciu ludzki Tomaszu sidorze , Anglicy złożyli przeciw tobie doniesienie o szerzeniu nienawiści i nawoływaniu do przemocy , na wyspach to działa ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Sidor taki niby patriota a kupuje buty wyprodukowane w chinach przez male dzieci ktore haruja jak woly za miske ryzu dziennie! A wiec nie dosc ze psychopata pedofil to jeszcze posrednio wykorzystuje male dzieci do ciezkich prac! Skandal szok i niedowierzanie!

  Na takich podludzi jak Sidor sposob jest tylko jeden ale skuteczny fizyczna eksterminacja i to natychmiast i jak najbardziej bolesna!

  HKN

  OdpowiedzUsuń