niedziela, 13 września 2015

Jak to u Sidora knurowata krew się gotuje.

                                    Ciekawe ile krwi jest w spaślaka tuszy:
   Sidora buractwo i knurowata krew są podobnego koloru...

6 komentarzy:

 1. Podobno za ostatnimi atakami na forum Sidora stoi forum obrazkowe o nazwie Karachan. Tak, ten sam Karachan który zrobił to:

  http://www.plotek.pl/plotek/1,138986,18400818,filip-chajzer-oglosil-na-fb-ze-stracil-syna-hejt-karaczan.html

  Karachany też często robią rajdy na Radio Na Fali i Radio Paranormalium, ale też na inne media w których coś o nich wspomniano lub które w jakiś inny sposób im podpadły. Kiedyś zrobili rajd na Gazetę Wyborczą za artykuł o nich.

  I tak sobie myślę, gdyby sprowokować konflikt między Sisiorem a Karachanem, to może Sisior wreszcie zostawiłby w spokoju normalnych ludzi a zajął się Karachanami. Sidor jest jeden, a pierdolniętych pustych dyniowatych gimbusiarskich kaczanów z Karachana są setki, tysiące, może nawet milion...

  Co o tym sądzicie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor pozałatwiałby ich wszystkich jednym kliknięciem:) Szkoda chłopaków:)

   Usuń
  2. Gdyby taki konflikt miedzy sidorem a Karachanem sprowokować,to najprawdodopodobniej sidor dojebal by Kwietniowi lub jego dziecku.

   Usuń
  3. A jak wiadomo Sidor najbardziej lubi dowalić dzieciom lub kobietom. Już znany jest z tego.

   Usuń
  4. Dzieciom dowalic to lubi ale penisem w dupe pedofil pierdolony!

   Usuń
 2. O knurze bolą pozwy i dotarło do tego świńskiego łba że jesteś debilem Internetowy , Tomasz Sidor konfident i donosiciel i jednostka aspołeczna , i jak obrzarłes się pizzy i chińskiego , jak tam prenumeraty i dziwki z agencji , ps ponoć tego nie zamawiałeś , ale płacić trzeba śmieciu . Kłamiesz i okradasz innych teraz inni robią to samo z tobą Kreaturo i śmieciu ludzki Tomaszu sidorze , Anglicy złożyli przeciw tobie doniesienie o szerzeniu nienawiści i nawoływaniu do przemocy , na wyspach to działa ....

  OdpowiedzUsuń