piątek, 4 września 2015

Sidorowe błądzenie w domysłach.

                                        Niewiedza boli Sidora nieprawdaż?
                                   A jaki jest honor i przyzwoitość Sidora?
   W odróżnieniu od prawie jednego Sidora tutaj trochę osób się udziela. Część znam, innych nie. Tych co znam pozdrawiam, tych co nie znam, też. Sidor kilka razy próbował "namierzyć" tu piszących. Nie trafił ani razu:)
   A tak na marginesie, ciekawe cy Sidor przetestował już swój silnik antygrawitacyjny:)
   Sidor jest głupkiem, co bez internetu ma problemy z wiadomościami typu: Kiedy rozpoczyna się zima:) Strach się bać tego głomba:)


11 komentarzy:

 1. W odpowiedzi na Sidora dodatek numer 1 można napisać: Pisz chłopie gdzie chcesz i tak pozostaniesz głupkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. "No kurwa jeszcze bedzie pierdolił rysió, że Jastrząb ma świetną podkładkę bo Sidor podaje jego adres.
  A wy pajace pod każdym postem prawie piszecie adres Sidora. I kto tu ma podkładke imbecyle. I kto zaczął pierwszy podawać adres Sidora. A no wasz guru, a później szambonurek koniczyna, a za nimi reszta.To później Sidor w rewanżu podał Jastrzębia. Proste matoły bez szkoły."

  Słuchaj Sidor, ty mały sflaczały skapciały psi fiutku, to że ktoś szasta na prawo i lewo Twoim adresem w żadnym wypadku NIE UPOWAŻNIA CIĘ do czynienia tego samego w drugą stronę. Nie ma zasady mówiącej "jeśli ktoś inny łamie prawo to mi też wolno".

  Sam się radośnie pogrążasz. W ogóle gdybyś nie oczerniał Bogu Ducha winnych ludzi, Twój adres prawdopodobnie nigdy nie wypłynąłby do Internetu, bo nikt na poziomie by się Tobą nie zainteresował i nie postanowił Ci dopierdolić za to, co Ty wyczyniasz. Młotku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy Rysió popatreć na Sidora śmieszną "czarną listę" i zobaczyć ile podał tam adresów. Nie ma wobec tych osób dziecinnego argumentu: "Że oni się pierwsi zaczęli..." Sidor jest durniem i trzeba to pokazywać wszystkim.

   Usuń
  2. W jego mniemaniu on czarnej listy nie zrobił, nawet nie wie kiedy się pojawiła, on po prostu ją ma i już.

   Usuń
 3. Jakoś nie mogę się doliczyć ile razy Sidor dawał donosy i sprawy szły po Sidora myśli? Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My znamy! Ani razu! Za to pedofilia nie ujdzie tej parszywej swini na sucho!

   SIDOR PEDOFILU TWOJE DNI SA POLICZONE ZBOKU!

   Usuń
 4. Tomasz Sidor z ulicy Lipskiej w Warszawie na Pradze to niebezpieczny zboczeniec dewiant pedryl pedofil! Gdzie nie wlezie wypatruje malych dzieci nawet doczepi sie do pomnika matki z dzieckiem w parku gdzie pies z kulawa noga nie zaglada! Malo tego podnieca sie tym ze postaci sa nagie i jeszcze dopisuje do tego jakies chore zboczone historie! Jak idzie przez miasto to wypatruje jak tu skutecznie i pokryjomu zgwalcic jakies dziecko! Ludzie zrobcie z nim cos strzezcie przed nim swoje dzieci bo nigdy nic nie wiadomo co temu psycholowi do glowy strzeli! My jako Bractwo Zakonne Himavanti juz od lat walczymy z takimi pedofilami ale jak widac z Tomaszem Sidorem trzeba zaczac ostro bo za bardzo sobie pozwala! Co to za fryzjer co to nawet porzadnie balejazu zrobic nie umie! Zreszta klientki juz dawno od niego pouciekaly bo temu zboczencowi tylko male dzieci w glowie!

  POKOJ I MILOSC
  HKN

  OdpowiedzUsuń
 5. Do nowego działu sidora na jego blogu pt "prawda z którą Kwiecień się nie mija "


  "Dowodem na to ,że Sidor jest głupkiem jest to ,że nie potrafi udowodnić, że nim nie jest" .
  GUCIO MRUK

  Jak widać zastosowałem tutaj typową logikę sidorowską czyli :....

  ".....Największym dowodem na to ze coś tam coś tam jest to ,,że nie można udowodnić czegośtam czegoś. I to właśnie to potwierdza. Na 100 %.! ..... "

  Geniusz !

  OdpowiedzUsuń
 6. Albo dosadniej. Sidorowska logika polega na tym,że :

  Jak Sidor wyzwie kogoś od debili a ten ktoś Sidora zignoruje to to jest --zdaniem sidora- właśnie dowód na to, że sidor ma rację.

  Co sisior o kimś powie a w przeciągu paru tygodni nie znajdzie się na wokandzie staje się niepodważalną prawdą ( sidorowską ).


  OdpowiedzUsuń
 7. "Dowodem na to ,że Sidor jest głupkiem jest to ,że nie potrafi udowodnić, że nim nie jest" .

  Widzisz psiworze jak nauczylem się od ciebie

  - jak to powiadasz - "zj...ć logikę" ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Dupek wyznaje prawo idioty. Wszystko jest moje co uznaję za swoje, to co zabrałem tobie też jest moje, bo jest już moje. Krzywdzisz mnie roszcząc prawo do tego, udowodnię ci to i wymierzę surową karę.

  Sidor dlaczego tak bardzo zależy ci, żeby Koniczyna ujawnił się. Chcesz go osobiście przeprosić, pójść na piwo i poopowiadać jak to było źle, a teraz będzie tylko dobrze? Po tobie gniocie nic dobrego nie można się spodziewać, więc trzeba się ciebie bać i tylko słowami drażnić.
  Angażując cię tutaj mam nadzieję, że masz mniej czasu, żeby rozmyślać o dzieciach, albo co gorsze skrzywdzić jakieś.
  A tak w ogóle co to jest honor w twoim mniemaniu? Może twojego pojmowania pojęcia nie rozumiemy?

  OdpowiedzUsuń