sobota, 19 września 2015

Głupek Sidor znowu ma pretensje do świata.

   Sidorowi się marzy że wszyscy będą  nieudacznikami jak on sam.
  

5 komentarzy:

 1. nie no sidor kurwa zwracam ci "honor" to trzeba mieć odwagi i polotu aby zwyzywać starszą osobę ja pierdolę ty gościu jesteś tak pierdolnięty że to wykracza już poza normy moralności nie zdziwię się jak ktoś cię odjebie w czynie społecznym ty parchata kurwo! jednak pochodzenie zobowiązuje co nie? tak jak twoi jebani przodkowi z ukrainy potrafili być tylko twardzi jak za przeciwników mieli starców kobiety i dzieci! i ty tak samo upasiona kurwa jebana atakujesz starca? człowieku ty jesteś taką kurwą że nawet szkoda ci strzelać w głowę albo zadawać sobie trudu w upozorowaniu twojego samobójstwa ciebie sidorczuk trzeba zadusić gołymi łapami no może użyć stalina(20kilowy młot) i przypierdolić w ten pusty sagan! jaką trzeba być kurwą aby czepiać się STARSZEGO CZŁOWIEKA chuj ci do tego spasiona kurwo kto co z kim robi ty kurwisynu nie robisz nic i śmiesz jeszcze komuś wygarniać że coś robi? ty pierdolony bękarcie syny kurwy jak ci nie wstyd atakować STARSZĄ OSOBĘ!!! a może by ciebie tak kurwa odwiedzić co? wypierdolić ci kamieniem okna? może pomalować ci sprejem drzwi z fajnymi słowami do ciebie co? ty nie jesteś człowiekiem ty nawet pod zwierze sidorczuk nie możesz być podciągnięty ty jesteś pierdolonym wirusem który pluje na wszystko i wszystkich! jesteś kurwa UPOŚLEDZONY FIZYCZNIE I UMYSŁOWO!! w swoim życiu chuja zrobiłeś no może po za tym że ruchałeś swoją matkę i ja zabiłeś chuju TYLE W ŻYCIU ZROBIŁEŚ! jesteś kurwa daremny totalne zero 54lata 0 życia prywatnego 0 przyjaciół 0wspomnień 0dzieci 0 wszystkiego JESTEŚ KURWA 0REM sidorczuk i nic więcej ty prostacka kurwo może nauczę cię skurwysynu szacunku do starszych co? może tak dla zasady pojadę i ci wpierdolę klawiaturą przez głowę co?

  OdpowiedzUsuń
 2. taki skurwielu jebany jesteś twardy w stosunku do Staruszka Gabrysia:)? to może ja jako młody nauczę cię szacunku i ci po prostu wpierdolę tak bardzo że przez jakiś czas nie będziesz w stanie siedzieć a już nie mówię o pisaniu!! takiś kurwa kozak i twardziel? i ty kurwo mówisz że coś ćwiczyłeś jakieś sztuki walki? tam pierwsze co wpajają to szacunek do STARSZYCH KOBIET I SŁABSZYCH a ty kurwo nie posiadasz ŻADNEGO SZACUNKU TY LUDZKA KURWO! jesteś kurwa nikim POJMUJESZ TO? NIKIM!!! nie masz nic prócz tego jebanego monitora i klawiatury pierdolcu! jesteś kurwa najgorszym elementem jaki można spotkać w Polsce!! bezdomni i menele mają więcej honoru i ambicji niż ty pierdolony matko jebco! pamiętaj to sidorczuk jak zdechniesz nikt po tobie nie zapłacze nikt nie postawi ci grobu ani nie zostawi tam kwiatów WUJEK CIE KURWA spali a prochy wsypie do kibla i spłucze gratuluje jebany ułomku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. aaa i jeszcze jedno SIDORCZUK:)

  ja ci kurwa mogę powiedzieć prosto w oczy to: JESTEŚ KURWĄ CHUJEM KURWISYNEM BĘKARTEM PASOŻYTEM FRAJEREM DEBILEM TĘPAKIEM:) i gwarantuje ci że jedyne co zrobisz to siad na pizdę bo tylko tyle może jebany grubasie w necie to się możesz napinać poczekaj aż spotkamy się na mieście pizdo! ustal tylko miejsce i termin przyjadę i CI TO POWIEM:) no dalej przecież jesteś taki męski taki twardy taki fajter:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tomasz nawet nie zna Pana Gabrysia , a jest to inteligenty czlowiek z pasja i wiem to doskonale, bo mialem okazje poznac go osobiście. Brak slow aby opisac ten belkot - albo myslisz jak Tomasz S. albo jestes glupkiem itp. Wiedza o militariach Tomasz S. nie dorasta mu nawet do pięt- z reszta czy on w ogole byl w wojsku? Sadze , ze tacy jak on nie wytrzymali by nawet miesiaca.....
  Tak jak traktowalem jego wypowiedzi z dystansem , tak tym razem nie zdzierze...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń