środa, 24 lutego 2016

Patriotyzm Sidora, kolejny przykład.

    Sidor uważa się za wielkiego Polskiego patriotę, ale poniższy przykład pokazuje że jest trochę innym patriotą. Sidor uważa że Adolf Hitler był głupcem, bo gdyby nim nie był to:
         https://www.youtube.com/watch?v=e1Nokc4dqCI&feature=youtu.be
   Sidor zapomina w jakim kraju żyje i pewnie jakby Adolf był według Sidora mądrzejszy, to pewnie Sidor nie siedziałby ze swoim brzuchem do góry popijając Tequile, spoglądając na Kilimandżaro, tylko byłby niechybnie ofiarą niemieckiej akcji T4.
   Sidor pokazał w tym komentarzu swoje fascynacje i niespełnione marzenia. Nie mogąc pogodzić się z przegraną Adolfa, podnieca się teraz filmami dokumentalnymi o "Żołnierzach wyklętych". Patriotyzm Sidora pełną gębą...
    Niech Sidor nieomylny zapamięta że nie pisze się tekilę, tylko Tequilę...

6 komentarzy:

 1. Oczywiście pozdrawiam Londyn, wiadomo za co:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym jego /Sidora/ pisaniu widać od razu syndrom ciasnego łebka.

  Skupia się objawach a nie przyczynach. Grzmi na ciapatych grożąc i fantazjując co to by im nie zrobił.

  Nie widzi jednak tych którzy za tym stoją.

  To tak jakby odszczekiwać się psu. Pies to tylko pies. Jednak ktoś tego psa na smyczy trzymał. Ktoś go odchował, nauczył atakować i wypuścił. Czy można psa ganić za to ,że jest psem ?

  Nie widzi też tych którzy te psy zaprosili, wpuścili i dalej hodują .

  Sidor "wielki genialny umysł " ogłasaz światu na facebuku "patrzcie jakie te psy straszne srają i gryzą.

  Głupku sidorze. Wszyscy wiemy jacy oni są ! Straszyć filmikami jak bydło sra na ulicy i jeszcze się odgraża możesz takich samych ograniczonych debili jak ty łajzo. Taka fascynacja demoralizacją i fantazje na temat wymierzania kary świadczyć może tylko o jednym.

  Ty się sidor ich po prostu boisz. Jak pies. Szczeka kiedy się boi.
  OdpowiedzUsuń
 3. A co do 'przeinteligentnego zdania sisiora na temat Hitlera.

  Głupku strategu i wielki znawco historii. Wiesz co to strefa wpływów ? Wydaje ci się, że zasoby tak sobie były i po prostu Niemcy byli takimi głupkami, że zamiast po prostu stanąć na czarnym lądzie i ciągnąć zyski to napadli "ziomków". Widać od razu twoją wiedzę geopolityczną.

  Jeśli dało się zająć Europę -a jak wiemy- nie sprawiło to Niemcom większych problemów to dlaczego mieliby tego nie zrobić ?

  "Hitler był durniem porywając się na Europę" Jakim durniem ? Przecież on się nie porwał. On ją zdobył. Tak matole. Miał do zdobycia zacofaną i wyludnioną Afrykę. Ale wcześniej zdobył sobie Europę.

  Dowiadujemy się przy okazji jaką postawę reprezentujesz. Lepiej napaść zacofanych i słabych. Ale co ja ci będę tłumaczył co to męstwo i honor. I tak nie zrozumiesz tchórzu.

  "Gdyby był inteligentny..." wiesz kto wypowiada się w autorytatywny sposób o czyjejś inteligencji ? Człowiek któremu tej inteligenci brakuje.

  "....to dziś mieli byśmy cały czarny kontynent wraz z jego zasobami i siłą roboczą do dyspozycji i mogli byśmy leżeć brzuchami do góry..."

  I to pisze ten co od lat gniecie tyrady o nierobie i wykorzystywaniu słabych i naiwnych. Który "ty" jest prawdziwy ? Gdzie piszesz co naprawdę myślisz ? Bo to nie pierwszy raz gdzie sam sobie przeczysz.
  Ps.
  Tequila /a nie "tekila"/ to nie koniak. Ją się wychyla a nie trzyma warszawski wieśniaku. Zdradzasz się w każdym "wymundrowanym" zdaniu. Słoma już widzę nie tylko w butach ale i w tym ciasnym łebku już się nie mieści.

  OdpowiedzUsuń
 4. No i zjeb sidor patriota nie stawił się na rozprawę , ty debilu jak możesz tak poniewierać wizerunek własnej matki , z którą tak się kochałeś zboku , to tylko kwestia czasu a wujek ordynator z tworek nic nie pomoże głupku w londynie już jest wyrok dla ciebie i na pewno go opublikuje szmaciarzu niedorozwinięty , tomaszek ma problemy emocjonalne po śmierci matki słowa cioci Krystyny

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj sisiorowi pogorszyło się. Widać to po ilości komentów na jego blogu dodanych od wczoraj. Zawsze im gorzej tym więcej komentów dziennie.
  Wałkuje stare odgrzewane "kotlety' jakby się zaciął. Szuka też gdzie najwięcej jest Kwietniów w Polsce.

  He he Jakoś prawie wszyscy Sidorowie w tym gościnnym kraju koło Buga mieszkają. Ale to nie ważne. Ważne ,że gdzieś tam Kwietniów znalazł.

  Oczywiście pousuwał wszystkie komenty pod linkowanym wyżej filmikiem. Taki tam waleczny był a jak zwykle podwinął ogon. Zaraz pewnie sądem będzie straszył . Hahhhaaaaa.

  Niech się ktoś w końcu zlituje i wykupi biedakowi recepty bo widać własnego zdania już się wstydzi a co dopiero z domu wyjść !

  OdpowiedzUsuń
 6. He he nie pousuwał tylko Gucia zablokowali. Ale część jest powyżej jakby czasem ktusi nie czytał tam.

  OdpowiedzUsuń