piątek, 19 lutego 2016

Nie wiem czy odpowiedź dotarła...

   Ostatnio miałem gościa na Googlach+ . Zgodnie z nakazanym obyczajem odpisałem, ale nie jestem pewien czy odpowiedź dotarła do adresata. Postanowiłem te dwa komentarze zamieścić tutaj. Może będzie odpowiedź, tego nie wiem...


                                   Oczywiście pozdrowienia dla Ericha:)

3 komentarze:

 1. Innymi słowy mimo, że Dariusz Kwiecień nie należy do najrzetelniejszych dydaktyków, to sam fakt, że porusza sprawy nieporuszane w szeroko dostępnych mass mediach uzasadnia kierowanie na niego uwagi. Zwłaszcza, że część jego wiedzy jest rzetelna i raczej świadomie nikogo nie wprowadza w błąd. Dobrze zrozumiałem? W sumie nie jestem zbytnio zaskoczony, gdyż sam miewałem problemy z powodu niejasnego przekazu pisanych przeze mnie tekstów. W końcu zmuszony byłem dać w opisie swojego bloga na http://pirogronian.salon24.pl/ następujący disclaimer:

  "Drogi czytelniku. Nie chcę, żeby dochodziło miedzy nami do nieporozumień. Nie publikuję tutaj wiedzy objawionej. Jedyne, co robię, to mieszam w informacyjnym tyglu i wyławiam co ciekawsze moim zdaniem kawałki. Nawet, jeśli wykazuję się przy ich prezentacji dużym zaangażowaniem, to pamiętaj, że jestem w większości dziedzin tylko amatorem. Dlatego, mimo, że celowo nie wprowadzam nikogo w błąd, to pamiętaj, że... ...jesteś ciekaw, czy mam rację, to sam sprawdzaj informacje. Pozdrowionka :-P "

  OdpowiedzUsuń
 2. Święte słowa. Ale aby równowagę tu zachować i dysonansem wagę powyższych słów podkreślić parę (pierwszych z brzegu) cytatów sidora z ostatnich godzin :

  "Gall Anonimpiątek, 19 lutego 2016 20:53:00 CET
  adekwatne do poziomu skurwieliny z Głuszycy. "

  "Anonimowypiątek, 19 lutego 2016 21:28:00 CET
  Kurwa Kwiecien !
  Zwroccie uwage co teraz napisze ..jaki kwiecien jest pierdolony psychopatyczny klamca
  Nie umiesz ty chuju po polsku a po niemiecku tym bardziejn ...ale chujoza ..."

  "...Kurwa kwiecien za te klamstwa ktos ci ten leb glupi rozjebie ! ..."


  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra chwila przerwy to skrobne:)
  Caly ten Eryk czy jak mu tam jest takim samem tlukiem jak archer te 2 typy potrafia latac po forum ZG i innych zjebow/szabrownikow i wypytywac o Darka wystarczy ze ktos tylko umiescie wzmianke o Darku ktora jest krytyczna i przylatuja 2 sepy jebane i podpytuja jak przekupy na bazarku:) malo tego sa swietnymi aktorami obaj potrafia udawac takich co to sa wychowani itp a za chwile wlatuja gdzies na jakies forum i wyzywaja od kurew debili frajerow innych a za chwile jak juz sobie zrobia dobrze bluzgami przychodza tu tzn archer i zaczyna sie kurwa ę ą jaki to ja "mundry" jestem i tak to wlasnie wyglada gra pozorow i nic wiecej no ale co zrobisz jeden to stary zgred ktory dorwal sie do neta a 2 to typowa v kolumna tutaj cie zagada zaswieci slepiami a jak nie widzisz to ci kose sadzi ale to normalne u pewnej garbato nosej rasy przybledow:)

  OdpowiedzUsuń