poniedziałek, 8 lutego 2016

Jazda Sidora.

   W końcu Sidor dał nowego posta. Niewiele brakowało aby od ostatniego jego wpisu na blogu minął miesiąc. To i tak niewiele w końcu Ufo-kompromitacje milczą trzeci miesiąc:) Sidor twierdzi, że uczy się wklepywać nowe forum. Coś ciężko mu to idzie:)
    Dzisiaj oprócz oczywiście swojej niewiedzy, Sidor zamieścił ten oto fragment:
   W pierwszej części tego fragmentu są dwa stwierdzenia:
-zawiadomienie;
-donos;

   Ulubiona przez Sidora Wikipedia podaje definicję tych określeń:

   Sidor przyznał się do dziesięciu zawiadomień. Ile po drodze napisał donosów jako Gall Anonim, to pewnie nawet Sidor tego nie wie. Jakoś tak się złożyło że to Sidor pierwszy postanowił tym sposobem "walczyć" z Kwietniem i to już dawno. Sam o tym napisał na blogu Kwietnia i to w liczbie mnogiej:)
   Całość wątku tutaj:
http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/09/jak-to-nagla-holera-sidora-tutaj_6.html

   Jak wysyłane maile z donosami na Kwietnia nie przynosiły zamierzonego przez Sidora skutku, to wymyślił "Czarną listę". Myślał Sidor że to wystraszy osoby, które w jakikolwiek sposób współpracowały z Darkiem Kwietniem. Efekt tego jest taki że Sidor ma sprawę w sądzie i to od osoby, która już z Darkiem nie współpracuje.
   A jego biała lista ciągle jest pusta. Nawet Uinfa Sidor tam nie zamieścił:) Co za niewdzięczność:)

   Druga część komentarza Sidora tyczy się "świętej pamięci" jego firmy V-free. Pisze Sidor że:

"KOLEJNY WATEK TO BANKRUCTWO I ZNISZCZENIE MOJEJ FIRMY PRZEZE MNIE.
Kompletna nieprawda. Nie zbankrutowałem, ani nie zniszczyłem swojej firmy, a kwiecień jest ostatnią osoba na tym świecie, która cokolwiek w tym temacie może wiedzieć i powiedzieć. A poza tym.... kwiecień chuj ci do tego powiem krótko, pilnuj swego interesu dobra rada."


   O fakcie likwidacji firmy V-free Darek Kwiecień dowiedział się ode mnie. Niech Sidor sprawdzi numer wniosku  001083708/2015 , który złożył 22 grudnia 2015 roku w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawa w sprawie likwidacji swojej firmy. Gdyby Sidorowi się powodziło, to raczej nie zrobiłby tego dramatycznego kroku:) A o powodach takiej decyzji można się domyślać:)
   Przy okazji pozdrawiam "wiewiórę" za informację:) Dzięki:)

                                 koniczyna_kon@tlen.pl 4 komentarze:

 1. "A poza tym.....kwiecień chuj ci do tego powiem krótko,pilnuj swego interesu dobra rada."
  To jest oczywiście cytat,który według dewianta sexualnego tomasza sidora działa w jedną stronę.
  Kwiecień z tego co wiem pilnuje swego interesu.Wiec powstaje pytanie dlaczego ty, pokurwiencu z lipskiej wpierdalasz się w ten jego interes, co ciebie kutasie złamany obchodzi wszystko z tym związane?!Zajmij się sobą,umyj te tłuste włosy i zacznij w końcu myśleć, bo wszystko to co robisz nie ma skurwysynu najmniejszego sensu a Kwiecień ma to głęboko w dupie!Zastanów się nad tym swoim nedznym życiem i czekaj na......

  OdpowiedzUsuń
 2. Debil po latach doszedł do tego ,że nawet tylko krytykując D.K. ma większą "popularność" niż jego filmiki o trójkątach.

  "Popularność" objawia się w niczym innym jak w uświadamianiu coraz to większej liczbie osób o stanie debilizmu sisiora.

  Staraj się staraj. Jeszcze nie wszyscy wiedzą jakim głupkiem jesteś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z całości materiału wynika, że lewa ręka sisoraka nie wie co robi prawa. Pewnie też tak jest z ze wszystkimi częściami tej formy życia :). On zwyczajnie jest wewnętrznie skłócony!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor sam napisał że jest jak autopilot:) Nie śpi, czuwa, zawsze na stanowisku. Przykład? Obecny maraton anonimów u Sidora. Założę się że jak dojdzie do 300 komów, to trochę się uspokoi. Ma teraz jedyną możliwość kontaktu ze światem, więc według teorii Sidora: "im więcej komentarzy, tym większy jest sukces bloga":)

   Usuń