piątek, 29 kwietnia 2016

Sidor w amoku, czyli z szabelką na czołgi...

   Wygląda na to że Sidor zobaczył koniczynę w jakimś emerytowanym policjancie. Takiego scenariusza wydarzeń się nie spodziewałem, ale Sidor jak zwykle wie co robi. Będzie miał teraz okazję powalczyć z systemem. 
   A że Sidor jest już doświadczonym gnębicielem, kolejne wyzwanie będzie dla niego błahostką. 
   Sidor jak się okazuje już ćwiczył niszczenie przeciwnika.
   Nie ważne dla Sidora kogo atakuje, kobietę, czy emerytowanego policjanta... Ważny dla Sidora jest efekt końcowy, czyli zaspokojenie własnego próżniactwa. 
   Dochodziły do mnie pewne sygnały dręczenia przez Sidora pewnej osoby, ale nie było potwierdzenia z innego źródła. Teraz można się przekonać na kim Sidor ćwiczył ataka z klawiatury i co kierowało Sidorem do założenia przez niego okrutnej "Czarnej listy". Myślał Sidor że za każdym razem pójdzie po jego myśli jak z kobietą, a tu taka gorycz...
   Oczywiście osobę dręczoną przez Sidora pozdrawiam i jak to możliwe proszę o kontakt mailowy.
                  koniczyna_kon@tlen.pl


12 komentarzy:

 1. Konczyna ty pierdolna kurwo pewne moce juz działają i niedlugo twoj pierdolony goru kwiecien cie wyjebie ty trdowata kurwo policyjna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Asertin 100 się skończył?

   Usuń
 2. TABUN w karnister i na Warszawe

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potrzeba czegoś więcej. Tabun Sidorowi z ręki je...
   Pozdrawiam:)

   Usuń
  2. Cz znalesc tatulka sidora:)jak go kurwa dopadnie i zleje pala jak to na Sbeka przystalo to sie sidorowi odechce:)

   Usuń
  3. Sidor o tatusiu nic nie wie a myślisz że tobie się uda go znaleźć? Matka Sidora pewnie była w podobnym amoku jak Sidor teraz, kiedy przyjmowała "boskie nasienie":)
   Obciążenie genetyczne występuje i to w stosunku geometrycznym:) Ewolucja Sidora trwa:)

   Usuń
 3. Dzieci wrażają sie do rodziców. Wszystkie debilizmy sisioora wskazują kimbyli jego protoplaści. Ale raczej wychowywała go matka bo męskich zachowań to u niego nie widać. Kim wiec była skoro sisiek zachowuje sie jak.....sami widzicie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty pierdolona kurwo Tomasz cię wyrucha w dupe a mamusia Tomasza jest dla was nie tykalna Tomasz dobrze ja chroni przed takimi kurwami jak Wy pierdolone kurwy . Tata Tomasza to bohater dla tego Tomasz tak malo o nim pisze ale przyjdzie czas kiedy opisze bohaterskie czyny swego Ojca . Teraz kurwy bujcie się zemsty Prestiego On was ruchajla Kwietnia wypierdoli w kosmos ...KURWY .!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gimbaza z ciebie przemawia "tomuś", weź Asertin bo się rzucasz.

   Usuń
  2. Czyli pptwierdzasz ze prostataLive czyli sidor to pedal bo chce nas wyruchac:X z tego co wiadomo to mamuska sidora dawno z robakami w karty gry :D no chyba ze tomasz ma wiele mam bo ojcow mil wchuj:P tata sidora to bohater no spewnoscia a co takiego zrobil wyruchal kurwe ktora urodzila arcy kurwia i spierdolil no w sumie to bohayerskie :D tomus nie gotuj sie tak wszyscy wiemy matka kurwa ojciec SBek ktory spierdolil po porodzie tomusia;)

   Usuń
 5. Nie znam korzeni konfliktu Kwiecień-Sidor , lecz po zapoznaniu się z publikacjami pana Tomasza postanowilem złożyć zawiadomienie o popełnieniu i popełnieniu przestępstwa , kilka paragrafow . Jestem adwokatem i moja radzina padla ofiarą takiego szalenca jak Tomasz Sidor . Jak mozna tolerowac takie chamstwo i obelzywe słownictwo . Mimo iz powiadomienie złoże w UK to jednak moc wykonawczą stanowia polskie sądy ..

  OdpowiedzUsuń