piątek, 15 kwietnia 2016

Kolejna Koniczyna namierzona...

   Po ostatniej nerwówce, spowodowanej ujawnieniem kto jest kim, po niedługiej chwili na kąciku odezwał się anonim:
   Wygląda na to że panowie dalej mają ze sobą kontakt. Sidor już rok temu obraził się na moje blogi i się tu nie udziela. Pozostaje drugi osobnik, który kiedyś pokazał swój honor...
   Sidor teraz jak zwykle w takich momentach nie widzi wpadki swojego kreta i cały czas zmienia tematy. 
   Zastanawiało mnie dlaczego karolek po słynnym Sylwestrze na Ślęży milczał przez cały rok 2013. Na początku roku 2014 jedynie stwierdził że z biernego przeciwnika Kwietnia, staje się czynnym. Wygląda na to że w listopadzie 2013 Sidor zażądał kwitów na Kwietnia w zamian za przyjaźń i nie ujawnianie całej sprawy, na co człowieczek honoru przystał...
   W obecnej sytuacji dalej należy szukać koniczyny w duecie. Dwa tygodnie temu Sidor sugerował ostateczne rozwiązanie kwestii koniczyny i zamieszczał komentarze ku temu sugerujące:

   Nie ukrywam, że ciekawił mnie nowy trop Sidora. Anonim na kąciku sfrustrowany ciągiem zdarzeń z profilem gejowskim podał dwa linki:
 https://web.facebook.com/PAGE.band.art?ref=bookmarks&_rdr 

Drugi link jest bardziej tajemniczy...
https://zapodaj.net/259718c38f595.jpg.html
   Miałbym taką sugestię dla duetu SS. Niech napiszą jakiś skrypt o sobie i zanim zaczną się mścić za swoje krzywdy na chybił-trafił, to niech takich parę zdań wyślą do potencjalnej ofiary, żeby wiedziała "po co, na co i dlaczego"...7 komentarzy:

 1. Pierwsze to strona muzyka którego sidor chwalił się kiedyś jak to go "wykończył"- gubi się w domysłach kto to Koniczyna i szuka po ludziach których to niby skrzywdził.
  A fotka to obraz z "uszczelek" oringów znajdowanych niegdyś w sowich :)

  Widać dziecinada trwa nadal. Wkręcono w to wszystko sidora aby jeszcze weselej było a tomaszek sam już nie wie co się dzieje.
  Przypomnij sobie tomuś fotkę na tle skody 100 i podpis pod nią może coś zaświta....

  OdpowiedzUsuń
 2. sidor i sawiak czyli spolka zoo knur i swinia czyli SS wariat i zlodziej brakuje tulko kurwy ale sidor za knura i kurwe moze robic czyli jest komplet no sawiak ale cie teraz wszyscy szanuja masz takiego kolege i przyjaciela bezkarnie akladasz mu pedalski profil a on dalej ci rowa lize czyli to wszystko prawda ....

  OdpowiedzUsuń
 3. debilu lachociagu sssssawiaka jest sprostowanie przepraszam ludzie sie pogubili i obrazilem ss takie menty jak ty Knurze i ten banderowski pomiot by nigdy tam sie nie dostali tak samo jak tomasz sidor do ZOMO sidor napisz proszszę nie prose szczerbolu tlusty wieprzu jak to jest byc jeszcze wiekszym debilem i posmiewiskiem teraz po tym jak sawiak cie osmieszyl tomus debilu napisz jak to jest powiadamiac kombatantow ze takie szumowiny jak ty i sawiak sa ss czyli spolka zoo wariat i zlodziej .

  OdpowiedzUsuń
 4. ps konczyna sidor i sawiak padna na ryj jak zobacza twoja restauracje i jej nazwe a falubaz przeciez cie zna tylko ze to jest alkocholowozlodziejski zjeb i cie nie pamieta karolku to bylo wtedy gdy spalem w polu kukurydzy przy pelni a von lipke go wyzucil z gogolowa byl takim czarnym landkiem to bylo wtedy jak sidor pobil chrabiego pamietasz czy metanol calkiem ci zjebal mozg

  OdpowiedzUsuń
 5. Bawi mnie jak Sidor przeżywa skrót SS:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście dam linka u Darka na tego posta, żeby rozgarnięte sidorki mogły dać namiary komu trzeba:)

   Usuń
 6. Darek tracisz tylko cenne siły na tego debila Sidora szkoda cię

  OdpowiedzUsuń