środa, 20 kwietnia 2016

Jak to Sidor na Riese zęby zjadł...

   Zastanawiałem się dlaczego Sidor na jednym swoim filmie sepleni a na innym ma szczękościsk:)
Tak to bywa przy "Trzecich zębach.":)

4 komentarze:

 1. Lata mogą byc 80-te czy 90-te ale skąd matoł po podstawówce może o tym wiedzieć ? Może oczywiście pisać książki nawet te nie wydane Ku uciesze Karolkow i innych majteczkowych rycerzykow. Matole Sidorze kto wierzy w twoje mundrosci ? KOmu chcesz zaimponować swoją głupota ? Jeśli szukasz takich samych jak ty to jesteś na dobrej drodze. Przez te wszystkie lata zostawiłeś w necie setki dowodów swojej głupoty. Ten blog to drogowskaz jakby ktoś chciał widzieć kim jesteś matołku .

  OdpowiedzUsuń
 2. scerbata swinio napisz jak to jest byc debilem tomaszem sidorem plose swinio dymana pses sawiaka psynajmniej jego naswisko wymawias bez seplenienia swinio

  OdpowiedzUsuń
 3. PrestissimoLIVE czyli SIDOR TOMASZ z Warszawy pisze ,że zna Sowie "jak własną kieszeń. Taa gdzie indziej pisał,że był tam parę razy na zimowisku w czasach dzieciństwa. Kiedy kłamie nie sposób się wyzanać. Ktoś kto przez całe życie udaje kogoś innego już tak ma.

  On zna ten teren jak własną kieszeń, tam napewno w tych sztolniach ktoś jest , przekonacie się tylko dobrze poszukajcie ,ja już dawno o tym wiem... i ZAWSZE ten autorytatywny styl wypowiedzi matoła po podstawówce co to "wsyskie" rozumy pozjadał.

  Sodor durniu powiedz na czym ty się nie znasz bo o czym byś nie pisał to zawsze ekspert nad ekspertami.

  Zostań może przy pisaniu donosów. Tak jak to robiłeś już od "lat 95-tych" A jak już naprawdę chcesz wiedzieć jak ludzie lubią takie gnidy zapraszam na Podhale. Tu donosicieli i kapusi traktuje się troszkę inaczej. Z większą wdzięcznością za ich starania. Ciekaw jestem jak długo byś sobie tu postrzelał z ucha warszawski wsioku.

  OdpowiedzUsuń
 4. PrestissimoLIVE SIDOR TOMASZ znawca spraw wszelkich pisze jak nie być samotnym w kontekście głoszonej przez niego domniemanej samotności Darka Kwietnia.

  "Gall Anonimpiątek, 22 kwietnia 2016 11:38:00 CEST


  "....Jasne jest, że KAŻDY SAMOTNIK czy to z wyboru czy z musu jeśli zacznie działać w dowolnej dziedzinie w szybkim czasie pozna spore grono ludzi i nawet stworzy pozory mocnych przyjaźni.Kupisz motor i zaczniesz jeździć na zloty to w rok otoczysz się masa fajnych kumpli z pośród, których kilku stanie się bliskimi przyjaciółmi. Zaczniesz chodzić na strzelnicę to poznasz tak samo sporo ludzi z pośród, których zaprzyjaźnisz się mocniej z niejednym. zaczniesz latać paralotnią to na zlotach poznasz takich fajnych kompanów, że na długie lata będziesz miał przyjaciół i fajne znajomości."

  //////////////////////////////////////////////////////////////////


  I widzisz matole Sidorze po to włśnie ten blog aby nikt z potencjalnych nawet podobnych tobie matołów nie dał się zwieść twoim mundrościom.

  Tutaj dowie sięile ludzi zgnoiłeś , ilu zadenuncjowałeś i

  dlaczego jesteś sam

  A TWOI PRZYJACIELE ZAKŁADAJĄ CI PROFILE NA PORTALACH DLA GEJÓW

  OdpowiedzUsuń