sobota, 9 kwietnia 2016

Ciekawie, ciekawie:)

   Sidor wie kto mu założył profil na portalu gejowskim, ale z jakiś swoich powodów postanowił trzymać to w tajemnicy:)
   Ciekawe: "dwóch innych idiotów":) Sidor mając dane i adres nic z tym nie zrobił:) A jednak ktoś poczuł ciepełko:)

  Któż mógłby napisać tak ciekawe komentarze? 
  Pożyjemy, zobaczymy niebawem:)

  
                                              A Darek pozdrawia z Gdyni:)

15 komentarzy:

 1. GUCIO MRUK9 kwietnia 2016 18:14
  No to Sidor Tomasz właściciel /zamkniętych już a kiedyś działających w uroczych piwnicach/ "salonów" baleyagu wziął się do roboty.

  Praca odkrywczo-badawcza miała bardzo szeroki zakres.

  1. Wyszukał portal Muzeum Historii Żydów Polskich. Przekopiował cały tekst o żydowskich domach dziecka po wojnie i w całości go wkleił na swój blog.

  Po co to zrobił ? Aby "udowodnić", że DK pisze bzdury.

  Tylko z cytowanego tekstu wcale to nie wynika !

  Jedyne zdanie DK co do którego mógłby się przyczepić to to, że "....JEDYNIE Roman Hrabar prowadził prace nad tym tematem -Lebensborn..." choć inni faktycznie pisali o Lebensborn przed nim.

  Jednak nadal nie wynika to z przytoczonego tekstu.

  Ale nie to jest przecież sednem postu DK. Kto o czym pisał i kto był pierwszy.

  - Czy dzieci i ochronki to czasem nie była tylko przykrywka ?
  -Dlaczego Alianci nie bombardowali tych terenów ?
  -Czy powodem są podziemia Szczawna Zdr w których przeprowadzano tajne eksperymenty ?

  Ale nie ! Sidor widzi wszystko przez pryzmat swojego "geniuszu"

  " Dla nacpanego prochami czepiendejla za pinc zlotych powstawanie zydowskich ochronek to jakas tajemnice, bo ketyn tego nie ogarnia"

  "...Jedynie Hrabar prowadzil prace nad tematem? Znow klamiesz parowo wiejska lub nie wiesz ciemniaku jeden,..."

  pisze wielki netowy odkrywca Sidor.

  Co Sidor udowodniłeś przytoczonym przeklejonym tekstem ? "Nie ważne co odkrywasz tylko jak odkrywasz "? Bierzesz cytat "z dupy wzięty" i to już jest dowód ?

  Jesteś prostakiem Sidor. Codziennie dajesz na to dowody. I może ktoś zmusiłby się do dyskusji... Tobie jednak nie zależy na dojściu do konsensusu czy do jakiejś prawdy.

  Ty musisz pokazać jaki jesteś "mundry" oczytany i elokwentny.
  Rozmowa z niczym o Niczem. Taki pastuch filozof.

  2. W swej wielkiej przenikliwości i po wnikliwej analizie składni doszedł do wniosku, że jednak to nie DK pisał w/w post.

  Dalsze śledztwo wykazało iż napisał to Pan Drużyński. Sprawdził wnikliwie, że to możliwe ponieważ ponieważ ów P. Drużyński napisał również parę książek.

  Mając ogromne doświadczenie w pisaniu Sidor nazwał owego Pana "prowincjonalnym pisarzyną" który aby zmylić warszawskiego pisarza Tomasz Sidora "porobił niepotrzebne spacje przed każdym przecinkiem i kropką i po każdym przecinku i kropce."
  Zaapelował również do reszty warszawskich "filaretów i filomatów" o znalezienie fotografii owego -jak pisze- " wiejskiego pisarzyny sf" który wysyła "swoje pierdolenie" do Darka w celu umieszczenia go ( P. Drużyńskiego) na swojej czarnej liście.

  3. Teraz szczęśliwy, że dojechał wszystkich cieniasów spokojnie wziął się za eksplorację terenową przy pomocy najnowszych osiągnięć techniki = net + komp oraz oczywiście swojego genialnego umysłu.

  OdpowiedzUsuń
 2. no debil wie kim jest konczyna , wie kto mu zalozyl konto gejofskie pewnie on sam , debil tomasz sidor juz zada od mieszkancow g darkowego adresu ty debilu sidorze nawet tego nie potrafisz i co bedziesz nekal jego 90 letnia matke czy to nie ty scierwo moralne wydzwaniasz do niej po nocach to tylko kwestia czasu kiedy policja ustali dofcipnisia glupia lajzo i scierwo szczerbate darek przebywa nad morzem a mieszka na stale pod praga dokladnie w brandysie n labem i teraz debil zacznie wypisywac posty do mieszkancow brandysa .

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. debil napisal juz do komendanta policji w gl o popelnieniu przestepstawa przez jednego z jego podwladnych nawet deil tomasz sidor ustalil ze siostrzeniec dk pracuje na tym komisarjacie jaki ty jestes glupi sidor debil tomasz sidor zjeb posrany kretynie scerbaty powiedz szszszczerze donosze a moze sceze donose debilu tomaszu sidorze jestes tak glupi cos ci podpowiem kazdy twoj donos zlozony na pradze najpierw przechodzi przez moje rece zjebie glupi a nienawidze z racji ze praktycznie jestes moim sasiadem debilu oj kobinuj teraz zjebie a zdjec mojej corki w necie z oblesnym wpisem ci nigdy szmato nie daruje .....

  OdpowiedzUsuń
 5. Och ach "tomek ma rację" piszą sobie eksploratorzy terenowi przed monitorkami i przeliczają i chwalą ile to razy na Sowie byli.

  Zwykły warszawski tzw. "krupówkowy" turysta w trampkach Giewont z Kużnic robi przec. w 2 godz. / to ok 7 km/ W dwie strony to już 14 km i 4 godz. Góry Sowie to mniej więcej trudność taka jak Gubałówka.

  Czyli parametry można śmiało podwoić.

  Ech nie chce mi się więcej tłumaczyć chłopcy.
  Za dużo komputerka i za mało obiektywizmu. A może po prostu jad wam na kondycje zaszkodził ?

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaraz któryś matoł przy....i się do "podwojenia parametrów". Chodziło mi o kilometraż w związku z różnicą wzniesień i odcinkami z elmentami wspinaczki wys. górskiej.

  Ale jad jak wiadomo szkodzi też na łby /szczególnie te puste/.

  OdpowiedzUsuń
 7. Taak . Nie umiem interpretować. Ani czytać ze zrozumieniem.

  Myślę, że nie trzeba tutaj ani interpretacji ani zrozumienia.

  Przecież to wysoki poziom retoryczny. Poziom Sidora Tomasza :

  "...Anonimowyponiedziałek, 11 kwietnia 2016 22:55:00 CEST
  Na edukację i leczenie za późno, włączyłem i po min wyłączyłem jak zaczął znów ruskom ten chazarski genetyczny komuch rowa lizać. Jak spotkam kiedyś mam nadzieję to coś, to jebnę tak w ten łysy chazarski łeb że spadnie. Podejdę i bez słowa tłumaczenia dam w ryj.
  Za całokształt.


  Gall Anonimponiedziałek, 11 kwietnia 2016 22:58:00 CEST
  I pewnego dnia ktoś to zrobi. Za całokształt.


  Anonimowyponiedziałek, 11 kwietnia 2016 23:31:00 CEST
  Nie ktoś, a ja mu jebnę jak spotkam. I nie pewnego dnia tylko jak wróci z powrotem do nas.

  Odpowiedz

  Anonimowyponiedziałek, 11 kwietnia 2016 21:50:00 CEST
  ...a kłamieeee blada pizda-on i 20 lat w Malborku a bunkry w zeszłym roku zobaczył czy tam 2 lata temu i to nie osrane....szmaciarz pierdolony-co to za menda jebnięta jest to brak słów

  Odpowiedz

  Anonimowyponiedziałek, 11 kwietnia 2016 21:53:00 CEST
  Ty Kfiecień a ten tempy z Nidzicy dalej cie tym busem obwozi po okolicy Malborka??? Jak tak to niech szykuje kase na opony ;))) ...."

  "LIZAĆ ROWA", "JEBNĄĆ W ŁEB" , "DAĆ W RYJ", JEBNĘ JAK SPOTKAM" , "BLADA PIZDA" , "SZMACIARZ PIERDOLONY" , "MENDA JEBNIĘTA".

  I to dosłownie w paru zdaniach.

  Jak to piszą o tym blogu i o nas chłopaki ? Jesteśmy DNO kompletne dno.

  Ps. No i aby powagi dodać "zbierajcie na opony".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja juz zaczelem dudki na nowe oponki zkladac bo od sisia to mocni kozacy. Oni nie zartuja.hahaha. ale jak juz tak pisze sisiak to jest wyprowadzony z rownowagi totalnie.hahahah.nasz sisiaczek cisnienia juz nietrzyma.

   Usuń
 8. Ulubiony temat Tomasza Sidora.
  Tomasz wciąż o tym myśli i wciąż o tym pisze :


  "Anonimowyponiedziałek, 11 kwietnia 2016 23:08:00 CEST
  A kwietniołak w tym czasie zaliczał "Błekitną Ostrygę", próbowali mu przepompować rozum z dupy do pustego łba. Ale jak widać mimo intensywnego pompowania dolny otwór się powiększył a we łbie nadal pusto :-)...."


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A o czym ma myslec? Jak dawno bolca nie mial bo nikt z nim noechce sie zadawac.

   Usuń
 9. Tak Tomaszu Sidorze. Nie obchodzi mnie co sobie wypisujesz. Nie obchodzą mnie twoje Sidor Tomasz wywody racje , wywody i "mądrości".
  Obchodzi mnie to aby wpisując "Tomasz Sidor" w google czy innej wyszukiwarce zawsze wysoko pokazało się twoje buractwo, zboczone teksty, debilne "mundrowanie", wulgaryzmy, głupota etc itd.

  Tak Tomasz Sidor vel PrestissimoLive i dziesiątki innych nicków pod którymi musisz się chować aby normalnie funkcjonować. I dziękujemy ci Tomaszu Sidorze za codzienną dawkę twojego debilizmu. Reklamę masz gratis.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego jego buractwa nie trzeba nawet jakoś specjalnie pozycjonować, wystarczy wpisać nazwisko i już pierwsze 10 wyników jest zapełnione wpisami głównie z tego bloga i bloga DK. A no i widać też ryj sisiora na wideo stylizowanym na "gwizdne wojny" (specjalnie tak napisałem bo na sisiora to już tylko gwizdać).

   Usuń
 10. A słuchajcie, a ta Lipska 10 to to jest na 100% potwierdzone że to Sidor tam zamieszkuje? Może by tak sąsiedzi chcieli się dowiedzieć, obok kogo mieszkają? ;>

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. CZytałem blog co to poucza jak szukaća nigdy nic nie znalazł. Twierdzi, że przyjaźń ale czy aby tylko on tak nie twierdził ?

  Kiedy twierdził,że DArek jest jego kolegą robił mu z ukrycia ośmieszające fotki. Zakoleżankował się z Sisiorem choć chwilę przedtem strasznie go wyzywał na Darkowym forum. Spotykali się ale jegomość działał w necie dalej -już anonimowo.

  Pisze na swoim forum o prawdziwych przyjacielach, przyjaźni i zaufaniu. Często powtarza ,że lepiej z mądrym znaleźć niż głupim znaleźć.
  Tylko czy ci jak ich nazywa (jego) przyjaciele są ślepi. Rozumiem ,że też mogą mieć mętalność ukraińskiego szabrownik i wcale im to nie przeszkadza. Pamiętajcie jednak. Skoro wiadomy jegomość nazywa was kolegą prawdopodobnie już ma na was ośmieszające fotki a kto wie czy nie założył wam jakiegoś profilu.

  OdpowiedzUsuń