piątek, 22 kwietnia 2016

Pedalsko-pedofilska jazda Sidora.

   Odkrycie wielkiej tajemnicy Sidora, "Trzecie zęby", spowodowało u niego nie lada irytację. Pewien idiota przetarł szlak pisania anonimowo na Kąciku i spowodowało to podłapanie pomysłu kontaktu ze mną przez Sidora. Nie trzeba być sidorowym kurzym móżdżkiem żeby się nie połapać kto jest autorem:)
   Potem było trochę ciszy, ale Sidor jak zwykle musiał wylać swoje żale. Oczywiście jak zwykle w emocjonujących dla Sidora chwilach komentarz jest za długi żeby mógł go odebrać, przeczytać i zamieścić w czasie rzeczywistym:)
   Sidor musiał myśleć godzinę żeby odpowiedzieć samemu sobie:)
   Sidor napisał sobie coś o blefie. Na Krosofcie się sparzył a tyle razy pisałem mu żeby szukał gdzie indziej. Teraz też zrobi z siebie pośmiewisko, ale jak bardzo mu na tym zależy to niech tak czyni:) 
   A co do blefu, to po przedostatnim poście Sidorowi potrzeba było trzech dni na myślenie:)
   Do kompletu należy dołączyć kolejny lament Sidora:)
   Widać że Sidor cierpi straszne męczarnie wewnętrzne...
   Ciężko sobie nawet wyobrazić Sidora w roli rodzica z jego pedalsko-pedofilską jazdą... 


7 komentarzy:

 1. Oczywiście "Wróżka Zębuszka" na pulpicie fotę zmieniła:)

  OdpowiedzUsuń
 2. oooo scerbata gruba swinio debilu sidorze widzis jak to jest byc glubym i scelbatym wiepsem , ty obrazas i upokzas wsystkich bo w twym zjebanym swiecie jestes rycezem w zbroii a tak na prawde i wrealu jestes stara gruba scerbata swinia w jajopotach .debilem tomasem sidorem swinio jak to jest gdy komus sie psedstawis Tommasss Siiidor debil . No Tomasu powodzenia ....ps swinio mamusia jest z ciebie niechybnie dumna a i nieznany tatus tes ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Zwraca uwagę powtarzająca się kombinacja słów "pedał" i "pedofil". W ten sposób Sidor dokonuje projekcji swoich własnych cech szczególnych i upodobań na inne osoby, udając że sam taki nie jest :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Karolek zakłada Sidorowi profil na gejowskim forum a Sidor dowiedziawszy się o tym nie ma nic przeciwko. Dalej Karolek jest kolega. To taki pedalski żarcik pewnie jest.

  OdpowiedzUsuń
 5. zadzwoncie do sawiaka najlepej do centrum komina albo do lamparskiej i spytajcie o przyjazn sawiak sidor same rewelacje sceze scerbolu sawiak ma cie gleboko w dupie aty jestes okurwialym debilem ze tego to co masz zamiast muzgu czyli gowno nie rejestruje , osobiscie dzwonilem do sawiaka i pytalem o przyjazn jaka sie z nim obnosisz co odpowiedzial ze jestes zwyklym cieniasem to ulubione okreslenie sawiaka , a ze jestes pedalem to juz dawno udowodnil smieciu , jestes przykladem tomaszu sidorze zwyklego smiecia sawiak ci zaklada portal gejofski a ty oskarzasz seka i dalej sie tego trzymasz , a sek teraz przeciw tobie zajebisty pozew wystosowal i bekniesz teraz za dauna , pedofila i inne oszcerstwa pod adresem marka seka , oj glupi zjebie cienko cie widze sceze ci nie wspolcuje cyba ze przed kamera powiesz szczezuja a nie scezuje scerbata ludzka smato tomasu sidoze

  OdpowiedzUsuń
 6. Śmiesznie się ten anonimem odgraża . Wszystko w swoim czasie i jeszcze dodatkowe ustalenia itd itp... i tak już ze trzeci roczek będzie jak dzieciaczek sobie popłakuje . Dziecinada .
  Ludzie do których ten edorozwiniety osobnik próbuje się zbliżyć już po bardzo krótkim czasie orientują się iż maja do czynienia z gowniazem. Te przechwałki ,mądrzenie się na tematy o których nie ma się naprawdę pojęcia. Zauważcie ,ze zawsze Sidor po krótkim czasie zostaje zdemaskowany i zaczyna wyzywać i obrażać. Nie wytrzymuje dyskusji i w ten sposób się broni.
  Dziecinny jest nawet sposób w jaki próbuje prowadzić ten swój rzygoblog. Moderowane komendy są tak samo obiektywne jak podrobione licznik odwiedzin czy lista polubien. Dureń myśli,ze nikt tego nie widzi. Ciasny łepek Sidora nigdy pewnych spraw nie pomieści . Zatrzymał się na "latach 95 tych"

  OdpowiedzUsuń
 7. A tak sobie przekleję z Darkowego bo podobnych komentow jest tam coraz więcej. Ciekaw jestem czy kiedykolwiek coś podobnego mógłby dostać sidor jako komentarz na swój rzygoblog.
  Hehe. Fantazja granicząca z sci-fi.

  artamatorcom artamator23 kwietnia 2016 15:39
  Darek, nie przejmuj się hejterami- jest ich naprawdę niewielu. Takich osób ja Ty brakuje w tym kraju. Twoje audycje o obozach itp cholernie mnie(60)zainspirowały. W latach 90-tych, gdy prowadziłem własną skromną firmę miałem kilka wizyt z Niemiec od moich kontrahentów. Jednego z nich interesował mój stosunek do Niemiec i tego co się stało w okresie II WŚ. To było szczere z jego strony, natomiast ja nie potrafiłem mu nic odpowiedzieć, ponieważ wstyd powiedzieć nie interesowałem się w ogóle historią. Dopiero Twoje audycje totalnie mnie zmieniły i zainspirowały nie tylko historią, ale mnóstwem innych rzeczy. Zrozumiałem, jednak, że tak ukształtowany i wychowywany, celowo, w komunizmie byłem nie tylko ja ale miliony innych Polaków nie znający własnej historii. Oczywiście, że wiele zależy też od cech osobowościowych. Na marginesie, obecnie w oficjalnym nauczaniu nic lub niewiele się zmieniło a jeśli chodzi o pojmowanie kultury jako zjawiska pozytywnego to jest jeszcze gorzej...Mam przeświadczenie, że 90 % amerykańskich seriali, filmów rysunkowych, muzycznych w naszej telewizji, przeznaczonych dla małych dzieci i młodzieży, ma wyłącznie podłoże i treści satanistyczne, mocno erotyczne. Po prostu nie ma w fabule każdej kreskówki innych treści i postaci niż smoki, węże,walka, wojna, okultyzm, ukryte symbole masońskie, elementy pedofilskie, przemieszczanie między wymiarowe, czarownice, gadające zwierzęta, przemoc, walka z reptalianami, duchami, złymi mocami i energiami itd. Jeśli chcesz prześle Tobie więcej na ten temat- i to nie jest przypadek. Odpal sobie tylko cartoon network od rana do 23... wieczorem.

  OdpowiedzUsuń