środa, 9 grudnia 2015

Test SCL-90, czyli zabawa w Sidora, który ma kontakt z ludźmi jako fryzjer.

   W teście tym jest 90 pytań i czterostopniowa skala oceny. Na większość pytań łatwo odpowiedzieć, w końcu Sidor postarał się żeby dać dane na swój temat. Jedyne niewiadome dotyczą jego stanu zdrowia. Trzęsące się ręce i ataki furii przed kamerą część danych przekazują. Pomimo tego, na pytania o dolegliwości fizyczne ogólnie dawałem jedynkę. Może Sidora jeszcze nic nie boli, ale już jest w takim wieku że jest to mało prawdopodobne.

http://psychologia.net.pl/testy.php?test=scl
   Otrzymałem taki wynik:   Oczywiście każdy może sam wypełnić test mając swoje dane o Sidorze. Może ktoś się podzieli swoimi spostrzeżeniami.

9 komentarzy:

 1. O skali debilizmu Sidora niech świadczy fakt , gdy właściciel Arkad przeczytał , ze bylejaki Tomasz Sidor podejrzany o pedofilie ,schizofrenie paranoidalną , zboczenia natury dendrologicznej , oraz inne zagrożone KK , wezwał Tomasza na rozmowę iż taki zbok nie pasuje do takiego miejsca tym bardziej bez wymaganych uprawnień . Decyzja proszę opuścić nasz obiekt . I reakcja Tomasza Pad na kolana i płacz , błaganie , ze to nie on to wszystko Kwiecień , on jest nie winny , on jest mądry ,ładny i jest Knurem z Lipskiej . Szmaciarzu to dopiero początek łajzo poznaj smak bycia nikim przepraszam ty jesteś nikim ale teraz stracisz saloon niskich cen . Łachudro jesteś zwykłym debilem nic nie znaczącym smieciem , który sobie uroił iż ma jakiś ludzi w okuł siebie , debilu w Głuszycy oraz w Walimiu jesteś zwykłym debilem ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej powinni wiedzieć, że Sidor jawnie deklaruje, że profilaktycznie będzie mordował cudzoziemców jak tylko ich zobaczy przed sobą. I nie ważne czy to będą kobiety, dzieci, czy terroryści. Ma niestety kontakt z ludźmi i taka sytuacja może prędzej czy później nastąpić.

   Usuń
 2. Tak sobie myślę. Sisirek próbuje sił w zawodzie. Gdzieś wynajął lokal, wyposażył, pewnie zapożyczył się. Pewnie będzie się reklamował, więc pomóżmy mu. Da się ustalić z kim podpisał umowę, kto obok niego ma działalność, więc zwyczajnie życzliwie podesłać adres tego miejsca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Co Ty stary daj spokój. Sisior zajął się teraz "wynalazczością".
  Wynajduje rzeczy które od lat są znane szuka poklasku.
  Pisze " no i jak podoba się wam "MÓJ" wynalazek, zaje...y prawda ?

  >>>>>>>>>>>>
  Calkiem fajne. Podobno w Szwecji sprzedawane sa profesjonalne, metalowe wersje.


  Gall Anonimczwartek, 10 grudnia 2015 14:40:00 CET
  Z tym moim pomysłem jest tak, że jeśli stoi w niewielkim pomieszczeniu gdzie nie ma przeciągu lub nieszczelnych okien to grzeje nieźle............>>>>>>>>>>>>
  >>>>>Gall Anonimśroda, 9 grudnia 2015 22:37:00 CET
  Jak wam się podoba moje ulepsznie ogrzewacza termodynamicznego?

  https://web.facebook.com/tomasz.sidor.1042/posts/1668176113434321?pnref=story

  Zajebiste co nie? :))).>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  "Ulepszył" a sam pisze ,że w Szwecji są już takie sprzedawane..

  Na czym polega debilizm? Na tym ,że debil nie ma świadomości iż nim jest a przy tym obwieszcza światu jakim jest "geniuszem".

  Sidorczuk nazwij i opatentuj. "Palnik systemu Sidora"

  OdpowiedzUsuń
 4. wystarczy pisać na arkady już się rozniosło ze psychopata prowadzi salon , napisz ze jeszcze pedał i gwałciciel drzew , osobiście zgłosiłem Sidra o weryfikacje do ZWF z powiadomienieniem Pich i Sanepid iż Tomasz Sidor roznosi choroby zakażne typu grzybica zamieszczając jego prywatne zdjecie jak tym się chwali i nazywa swoje klientki debilkami .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor robi wszystko aby rozwinąć swoją firmę.

   - Zatrudnia pracownice- bo sam już nie może strzyc,
   - urządza "salony" (sic) fryzjerskie w coraz to nowych piwnicach i kanciapach,
   - robi wszystko aby zareklamować swoje "usługi".

   Brawo Tomasz ! Twoje "salony" reklamuje już nawet Dariusz Kwiecień , Koniczyna i parę innych organizacji.

   Krytykujesz łajzo jakim ktoś jest eksploratorem. (pokaż mi ranking oglądalności w necie ).

   A jakim ty jesteś fryzjerem ?

   Postarałeś się o reklamę-brawo ,
   zmieniasz zakłady jak rękawiczki-brawo,
   masz juz pomysł jak ogrzać swoją następną piwnicę świeczkami-genialne-brawo !

   Interes huuula ! Teraz już masz czas na prokuratury,sądy i adwokatów.
   Geniusz ,no qfa geniusz !


   Usuń
  2. już nie powiem kto go podpierdolił do sanepidu w Warszawie :D już nie wspomnę że pewna osoba z mojej rodziny z Warszawy była już u Pana właściciela Arkad i nie powiem co tam pokazał i skąd i kim jest :D już nie wspomnę o tym kto go podjebał do urzędu skarbowego :D ale cicho!! to nie ja :D:D:D:D:D

   Usuń
  3. Trzeba było jeszcze pokazać, co ten człowiek wypisuje na innych ludzi w Internecie, z podkreśleniem każdej "kurwy", "chuja" i "pierdolca" :D

   Usuń
 5. A ja wracam do tekstów:
  http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/12/fryzjer-damski-arkada-poniatowski-u.html

  Parę tekstów sisiorka jest świetnych.

  "Załatwię cię na odległość. To co robisz jest dziecinne i podłe, by nie powiedzieć skurwysyńskie. Zapłacisz za to najwyższą cenę".

  Fajne jest to słowo "dziecinne" w tekście sisiorka nabiera nowego znaczenia, ale on sam nie wie o co chodzi.
  On jak pisiorki (nawet podobnie brzmi) sądzi, że prawo jest po jego stronie, bo w końcu to prawy obywatel wymierzający czasem najwyższą zapłatę.
  Jak to się ma do jego "salonu niskich cen"?

  OdpowiedzUsuń