niedziela, 20 grudnia 2015

Sublimacja uczuć Sidora.

   Kadr z filmu Sidor-Movie-Pictures o Panu Wersalce. Kadr podesłany dziś z opisem:
   

  Komentarz zaczerpnięty z filmu https://www.youtube.com/watch?v=vo25IWYApX4

24 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. łowca wilkołaków....
   ......uciekamy ! .......

   Usuń
 2. Sidor jakiś biały lakier na paznokcie zarzucił. Pewnie chciał grzybicę oszukać i samego siebie.

  OdpowiedzUsuń
 3. sidor gupku nie ważne jakiego nicka swinioz lipskiej nie wymyślisz to itak wiadomo ze toty

  OdpowiedzUsuń

 4. Sidor jest w fazie pomiędzy obłędem, a resztkami świadomości. Zmusza się by zachować pozory normalności. Gdyby nie moje krytyki już dawno rozwinął by skrzydła paranoi, a tak dusi w sobie obłęd. Tylko takie duszenie pogarsza sprawę. Zapewniam was, że prędzej czy później, a właściwie prędzej usłyszycie u Sidora pełne objawy obłędu i zobaczycie go z przysłowiowym garnkiem na głowie.
  Obłęd będzie się pogłębiał, aż pewnego dnia przybierze taki stan, że sidor straci nad nim kontrolę. To tylko kwestia czasu.
  To, że nie jest cwany i nie potrafi jeszcze panować nad psychiką i udawać normalnego nie znaczy, że takim jest. Każdy psychol ma praktycznie większą lub mniejszą świadomość swej choroby. Większość potrafi doskonale się maskować i ukrywać swoje schizy, pracować i normalnie funkcjonować w społeczeństwie, ale to ich kosztuje wiele wysiłku i koncentracji. Sidor zbyt często nie panuje już nad sobą co jest objawem, że stany chorobowe pogłębiają się.
  Nawet przy założeniu, że nie jest nienormalny i wszystko zmyśla o tych UFO dla kasy i rozgłosu, samo w sobie takie kłamanie jest tylko do pewnego momentu świadome. Z czasem kłamca zaczyna w to wierzyć i pojawiają się fobie, schizy, zwidy, złe przeczucia, podejrzenia, lęki, manie prześladowcze itd, co właśnie w ostatnim komentach zademonstrował twierdząc, że dostaje pogróżki od różnych ludzi .
  Tak więc spokojnie, niedługo sidor wyląduje na oddziale dla ciężko chorych i sami się wtedy wszyscy przekonają ile prawdy jest w tych jego opowieściach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj zachowany jest nawet styl sisiora. Albo inaczej. Napracował się chłopina :)

   Usuń
  2. A ja myślę, że przepisał tekst ze swojej karty choroby. Przecież "dobry" tekst nie może się marnować ;).
   Oczywiście dla niepoznaki musiał okrasić swoimi swoim stylem.
   Jak dla mnie to pierwszy dowód na jego żółte papiery.

   Usuń
  3. A jak dla mnie, to Sidora tekst z cyklu "o kimś, czyli sam o sobie". Atak tym, co najbardziej dokucza atakującego. Ile to już razy było...

   Usuń
  4. No tak, właśnie o to chodzi, ale to dokładna diagnoza sidorka, ale autorem raczej jest lekarz. Siusiak pozmieniał tylko jak to ma w zwyczaju dla niepoznaki.

   Usuń
  5. nie siusiak tylko ja ;;;; to ze str. matoła :)

   Usuń
  6. bełkot psiego sisiora musiał ulec przeredagowania.

   Ta wersja wydaje sie odpowiedniejsza

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ok. Komentarz jest mój. Zdazylem o nim zapomnieć. Wydawało mi się dziwne, że sisior go nie przeedytowal, a przecież to nie był komentarz pod jego filmem.

  Podtrzymuje to, co napisałem wtedy. Zresztą temat rozpoznawalnosci stylu sisiora jest szerszy. Jego "warsztat" jest bardzo łatwo rozpoznawalny także aby przestał być tak oczywisty w swoich komentarzach musiałby... zatrudnić ghostwritera.b

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję że nie masz mi za złe, że wykorzystałem koma. Z reguły jak mam taką możliwość, to się najpierw pytam o zgodę. Oczywiście jak masz chęć to możesz spokojnie dopisać swoje sugestie co do bohatera tego bloga. Możesz tu, albo na maila, twoja niczym nie skrępowana wola:) Pozdrawiam.

   Usuń
 8. Ps. Pisze na telefonie, coś się dubluje i czasami autokorekta popierdoli mi sens zdania.

  OdpowiedzUsuń
 9. Robta co chceta. Nie jestem autorem teorii o sublimacji. Ja tylko zauwazylem idealną egzemplifikacje teorii psychiatrii w praktyce ;)


  Sisior: przestan czytac bloga kwietnia. Zacznij Freuda. O, zapomnialem... Żyd...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sidor żeby zrozumieć Freuda musiałby najpierw dorosnąć.

   Usuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń