niedziela, 27 grudnia 2015

No i po świętach...

   Sidor jednak nie skorzystał ze świątecznej amnestii i dalej swoje. No to OK. Przez ostatnie dni spłodził tyle komentarzy że dekiel mu się bardziej zagrzał niż jego wiekopomny wynalazek:
   Kolejna Sidora teoria na temat Darka to "Darek-dziadek-wnuczek".
   Całość komentarza wylewnie przesadzonego wiadomo gdzie. Tak na marginesie, to Darkowi prędzej do dziadka, niż Sidorowi do ojca:)
   Oczywiście Sidor nagle sobie przypomniał o swojej porażce w Witoszowie. 
   Jest tylko jeden baran na świecie żeby napisać taką głupotę. Ciężko nie zgadnąć kto nim jest. Nie dawno miałem okazję być u Pana Gabrysia i wszystko jest na swoim miejscu:)
   Także jak widać wszystko jest pod kontrolą i tylko Sidor cały w spazmach...

ps. Wysłałem ci Sidor wczoraj maila. Nie przyznajesz się do jego treści?

                              A mail pierwotny wyglądał tak:
 
                     koniczyna_kon@tlen.pl

9 komentarzy:

 1. Dziwolągu przebrzydły naucz się pisać. Był już tutaj post jak rozpoznać styl twojej pisaniny, a teraz kolejny sposób. Ja wiem, że edytor tego ci nie podkreśla, bo oddzielnie te dwa słowa, bez doszukiwania sensu są poprawnie napisane. Upór stosowania złego połączenia świadczy, że sisir jest tępy.
  A tu mała lekcja
  http://sjp.pwn.pl/zasady/;629476
  Zobaczymy teraz czy coś się poprawi. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A czego się spodziewać po debilu który nawet zawodówki z powodu swojego zakutego łba nie mógł ukończyć ?
  Wydaje mu się przy tym, że jest niesamowicie inteligentny i elokwentny. Wynalazca i racjonalizator. Atu łepek pusty.
  Nawet głupiej bajki o potworach nie potrafi opowiedzieć tylko musi się posiłkować opowieściami Darka.
  Zostało mu pisanie donosów i wymyślanie kosmicznych bzdur o przemytach itp.
  Istny kabaret. Tylko, że to sisior gra w nim rolę głównego pajaca.
  Slepy, stary, zboczony dureń.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiecie co boli chorego zjebca ? To ze wiemy kim naprawde jest i nie moze sie przy nas wylansowac. Karolek też wie kto mu wylizuje ale dopuki jest fajnie nadstawia wtaroje jajco . Uważaj hopie bo użre ci je w koncu i z Sa...a zostaniesz Sietniakiem .

  OdpowiedzUsuń
 4. Sisior ! To jest próba zabójstwa. Omal nie się nie przekręciłem ze śmiechu. Piszesz :

  "Gall Anonimwtorek, 29 grudnia 2015 12:34:00 CET
  Wypraszam sobie te docinki!!!!!
  Ja jedynie prostuję kłamstwa kwietnia i staram się ciężką mozolną pracą pokazać wam prawdę i to jak byliście przez tą łysą pałę oszukiwani i zwodzeni za nos.
  Kwiecień was oszukiwał z tymi wilkołakami i stworami porywającymi dzieci. To nie były wilkołaki tylko dinozauro-wampiry o czym już pisałem.
  Kolejna sprawa, kwiecień usiłuje skierować waszą uwagę od poszukiwań we właściwych miejscach na poszukiwania w górach Rybnickich gdy tymczasem tu pod nosem w tunelach pod Wołowcem, Sajdakiem i Świerkach leżą tony złota! które ja wskazałem.
  Tak więc nie wiem kto tu jest bardziej durniejszy :)


  Gall Anonimwtorek, 29 grudnia 2015 15:47:00 CET
  No dobra.
  Skoro mi nie wierzycie, że w tych tunelach, które wskazałem jest złoto to proszę bardzo.
  Ostatnie znalezisko. Nic o tym nie mówiłem by nie rozpętać gorączki złota w Górach Sowich, ale skoro sceptycy nie dowierzają i tak mnie atakują to proszę:

  https://drive.google.com/open?id=0BxXvVpLB6DgtZ01sSFJOODhSNkE

  I co? Łyso?
  Acha informacja dla poszukiwaczy od kwietnia. Wszystko już wybrane. Nie ma co tam szukać. Chociaż pozostało jeszcze jedno miejsce na 223 metrze tunelu od północnej strony, w którym jest zbyt ubita ziemia, której nijak łopatą nie dało się ruszyć.
  PS
  z oczywistych względów musiałem zamazać oznaczenia sztabek by się nikt nie czepnął, że to jego złoto.
  Pozostają jeszcze do sprawdzenia dwa pozostałe tunele gdzie może tego być reszta z tych 20 ton złota jakie gdzieś powinny być, co wynika z dokumentów jakie przy okazji znaleźliśmy."
  --------------------------------------------------------

  Dobrze ,ze nie wywołałeś gorączki złota. Dla DŚ byłoby to zabójcze.

  No i przejrzyj dobrze te dokumenty. Nie ma w nich czasem nic o twojej niepoczytalności ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Pitolenie o niczym, a merytoryczna dyskusja o Riese kuleje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powitać. To nie miejsce na Riese.
   To "loża szyderców".
   Pieśń politowania nad jednym takim pinokiem co się podpisuje Sidor ( i drugim co mu się wydaje, że tymi sznurkami to nie da rady sobie krzywdy zrobić.)
   Zresztą, jak dyskutować na poziomie chorego bezsprzecznie Sidora ? Dyskusja z kimś kto wypowiada się w sprawach o których nie ma pojęcia ? To już naprawdę wole wikipedię. /:)
   Zapraszam jednak do dyskusji na temat zaburzeń Sidora nygusa co to po parkach sexy fotki pstryka.

   Usuń
  2. Powitać. To nie miejsce na Riese.
   To "loża szyderców".
   Pieśń politowania nad jednym takim pinokiem co się podpisuje Sidor ( i drugim co mu się wydaje, że tymi sznurkami to nie da rady sobie krzywdy zrobić.)
   Zresztą, jak dyskutować na poziomie chorego bezsprzecznie Sidora ? Dyskusja z kimś kto wypowiada się w sprawach o których nie ma pojęcia ? To już naprawdę wole wikipedię. /:)
   Zapraszam jednak do dyskusji na temat zaburzeń Sidora nygusa co to po parkach sexy fotki pstryka.

   Usuń
  3. "To nie miejsce na Riese.
   To loża szyderców" - rozumiem. Napiszę natomiast tak: czytałem wpisy i oglądałem video Kwietnia przez wiele miesięcy, pewnie nawet i lat. Nie powiem, natchnął mnie bardzo do odwiedzenia tamtych okolic - ciekawie opowiadał, pokazywał różne miejsca. Historią Riese zresztą interesowałem się także dużo wcześniej - patrz Wołoszański, magazyn "Odkrywca", panowie Kazek i Sikorski też tam czasem z kamerą się pokazali i coś w TV/internecie z tego było itp, itd. Przyznaję jednak że chyba nikt tak jak Kwiecień (a przynajmniej ja nie dotarłem do takiego internauty) po prostu wychodził w teren z kamerą i kręcił interesujące mnie rzeczy. Problem jest natomiast jeden i ten sam - Kwiecień po prostu myli wiele, nawet podstawowych faktów historycznych, pojęć i miejsc. Najprawdopodobniej nie ma co wierzyć w jego słowa, tym bardziej że nigdy nie pokazuje swoich świadków do kamery. Pokazuje za to czasami książki zajmujące się ważkimi tematami takimi jak Lebensborn czy obozy zagłady, publikacje które poleca. I fajnie, tyle że w tych materiałach nie ma potwierdzenia słów o AŻ TAK BARDZO zaawansowanej III Rzeszy, modyfikacjach genetycznych, cudownych broniach, kreacji rasy panów, hybrydyzacji czy ogólnego specjalnego przeznaczenia Riese - nikt tego nie udowodnił jak dotąd, a Kwiecień twierdzi że tak i z tego wiele jest w książkach, które pokazuje do kamery - zapoznałem się z wieloma z nimi i nic AŻ tak tam sensacyjnego nie ma. Nic co potwierdzało by założenia bloga o hybrydyzacji rasy panów w Riese. Z biegiem czasu przestałem oglądać Darka, bo rozstrzał między historią a bajaniami był coraz większy. Znalazłem blog hmmm? Sidora? Ale liczba inwektyw tam wypisywana też mnie przytłacza - na co to komu? Teraz mnie atakują też "zwolennicy" Darka, bo po prostu piszę, że w książkach które Darek pokazuje do kamery, nie ma tego co on mówi, że tam jest. Co ciekawe autor mnie nie zbanował, a nawet kiedyś podziękował w notce za naprostowanie jednej sprawy. No ale generalnie - jeden wielki stek wyzwisk z jednej i drugiej strony. Na co to komu? :) Nie mam pojęcia kto tutaj jest chory - chyba nie chcę się w to zagłębiać. Mam tego po prostu dość, chociaż zainteresowanie Dolnym Śląskiem (Riese) nie słabnie, ale jakoś klimat wokół tego jest przerażający na tych dwóch blogach.

   Rozmawiałem też kiedyś z "koniczyną", na YT chyba - napisał że jest świadomy tego jak Darek naciąga fakty do swoich tez, ale dalej będzie szperał w temacie i wyciągał ciekawostki o Riese i IIWŚ - i bardzo fajne wyciągał rzeczy z bibliotek cyfrowych, tyle że chyba nawet on zobaczył że żadnej konkretnej tezy z bloga Darka przy dostępnych materiałach nie sposób potwierdzić. Bardzo mi brakuje koniczyny - robił merytoryczną robotę: ciekawy cytat w temacie, link, było ok. A teraz na tych blogach to tylko steki wyzwisk - na co to komu.

   Dobra, mniejsza ;) Pozdrowienia dla Koniczyny, też zawsze lubiłem ciekawostki historyczne. Fajnie że tutaj można dodawać komentarze bez oczekiwania na moderację, mam nadzieję że wpis nie zostanie skasowany.

   Pozdrawiam i wszystkim z okolic moje-riesje-zakłamana życzę MNIEJ JADU i naprawdę - czytajcie książki, tak nawet te, które Darek pokazuje do kamery. Tylko ze zrozumieniem :)

   Usuń
 6. Degenerat Sidor zieje nienawiścią do wszystkiego co nie jest takie jakie ON sam sobie nie wykoncycypuje. Kto sieje wiatr...
  A Darek ? Cóż przecież nie pisze bloga pt; " Jedyna najprawdziwsza,poparta 100 % dowodami rzeczywistość historyczna" tylko "Moje Riese"
  Lucas stworzył swoją sagę, Tolkien inną. Tylko głupiec próbowałby konfrontować te opowieści z tzw. "prawdą historyczną".
  Czym karmi się nienawiść Sidora ? Zazdrością bo 70 parę tysięcy zamkniętych ufo-relacji a 6.5 mln wejść na "Moje Riese" musi boleć.
  Teraz Sidor próbuje sam tworzyć legendy.
  Jedyne jednak co do tej pory stworzył to legendę o Sidorze idiocie.

  OdpowiedzUsuń