sobota, 25 lipca 2015

Twarde dowody Tomasza prestissimolive Sidora.

   Nie tak dawno mieliśmy przykład, jak Sidor widząc na spotkaniu w Rzeczce właściciela muzeum militariów, chciał za wszelką cenę skłócić starszego pana z Darkiem. Jest to typowe zachowanie Sidora, który działa na zasadzie rodem z przedszkola, "jak ja nie mogę się bawić w piaskownicy, to będę tam podrzucał kocie kupy".
   Jakoś teraz Sidor nie wrzuca do neta błagalnych rozmów z prowadzącym muzeum, pewnie usłyszał opinię o samym sobie. Gdy w takich momentach Sidor nie dostaje tego czego oczekuje (skłócenie ze sobą innych), zaczyna tę osobę atakować. Śledząc Sidora, widać to na wielu przykładach...

    W tych Sidorowych komentarzach jest schemat zdobywania dowodów. Coś sobie Sidor ubzdura, napisze sobie jako anonim, chwilę odczeka, przemyśli, a potem traktuje to jako pewnik. Takich przykładów jest więcej...

7 komentarzy:

 1. Zastanawiałem się ile czasu minie kiedy P Gabryś trafi na czarną listę Sidora. A tu nic z tego . Od razu do prokuratora Sisior sprawę zapodaje.

  Przedszkolne zachowanie Tomeczka jest dla niego typowe.
  Złapany za rączkę nawet się nie tłumaczy tylko od razu atakuje.

  -"Tomeczku masz smarki pod nosem "
  - " A ty jesteś gupi ".

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałem również podziękować ktosiowi podpisującemu się Autochton na blogu Sidora.
  Panie lokalny patrioto ( i ?) Ty Sidorze . Dziękuję za szerokie uświadamianie ludziom, że w góry Sowie nie ma po co przyjeżdżać.
  Nie ma żadnej tajemnicy Riese. Wszystko jest dawno wyjaśnione. Zostały tylko jakieś stare sztolnie. W pensjonatach i ośrodkach (żydzi) trują, ludzie spadają z koni. Jak ktoś oprowadza i opowiada jakieś legendy to niech uważa bo dostanie po ryju. A w ogóle niech nikt o autochtonach nie opowiada bo spotka go to samo.
  Żadnych tajemnic, żadnych legend , żadnych sztolni. No poza tymi gdzie są muzea ale te zbadał już "komputerowo" Tomasz Sidor i wszystko wyjaśnił.
  Parę pagórków gdzie szwęda się jakiś psychol. No strach i szkoda czasu.
  "Zachęceni" potencjalni turyści wybierają np. Zakopane. I choć - proszę uwierzyć- nie potrzeba mi więcej turystów za to właśnie dziękuję.
  A we wrześniu, cóż przejadę się w te gory "bez atrakcji" . Być może poznam pana "Autochtona-patriotę" wśród bezrobotnych miejscowych pod sklepem.
  ps. Czy 'obdarta ' z tajemnic "muchołapka" przerobiona na karuzelę we wrześniu będzie jeszcze czynna ?

  Pewnie nic nie rozumiem i się czepiam. Otóż każda reklama jest dobra. Prawdę historyczną zostawcie dla historyków. A legendy są najlepszym sposobem na przyciągnięcie klienta. DK już dawno to zrozumiał. Pan "autochton " na razie jest na etapie "dawania w ryja" czyli tak jak górale ze wsi wokoło Zakopanego 30 lat temu.
  Różnica jest taka, że Giewont, Góbałówka, Kasprowy, Morskie Oko to hasła znane każdemu 10 latkowi.
  Riese wśród 10 latków kojarzy się z ryżem po angielsku.

  I zamiast krzyczeć na cały świat, że TU (prawdopodobnie) pewien pan z wąsikiem "robił kupę" to "autochton" robi dokładnie na odwrót.
  Do zobaczenia panie patrioto pod sklepem może wytłumaczysz mi jak się robi interes na "atrakcyjności miejsca"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I nie licz na "złotówkę do browara".

   Usuń
 3. Ssijdor, czytasz jak się okazuje. Muszę cię rozczarować: nadal nie aspirowałeś do miana "chuja". Nie powodujesz wrogich emocji, jedynie niesmak, chociaż przyznam - niemały. Nie stać cię na więcej, więc ja zostanę "chujem zaropiałym", ty nadal nawet chujem nie jesteś.

  Cmokaski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zaropiały to powinno być " Ssij-odor ". Pozdro Władysław !

   Usuń
 4. Prawdziwi miejscowi z tych terenów Sidor powinni podziękować ci za reklamę. Naprawdę jak ktoś sobie poczyta co wypisujesz to Sowie ominie szerokim łukiem. Nie zmienia to faktu, że Mikołajczak ma gości, Darek pracę, region reklamę...itd
  No ale co może rozumieć ktoś kto od nastu lat rozwija interes po piwnicach reklamując się "pół darmo". Wiele byś wyciągnął Tomaszku z mojej krytyki ale za głupi jesteś.
  Nawet nie wiesz jaki mamy ubaw wieczorami oglądając twoje fotki z paroma setkami w ręce z podpisem "na drobne wydatki" czy z lansem na 300 M ! I nie było by w tym nic śmiesznego gdybyś na siłę nie robił z siebie "mundrula nad mundroli".
  Wiedz ,że jesteś pośmiewiskiem, pajacem i głupkiem. Bawisz nas i dzięki za to. Tylko staraj się, bo jak się znudzimy to wiesz :"stare zabawki" też mają "zastosowanie" :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sidor zjebie , tchórzu i kłamco opublikuj pozew przeciw tobie kreaturo , który dostałeś od Dariusza Jastrzębia , jak ty tego nie zrobisz opublikuję go ja , gdyż mam do tego prawo jestem świadkiem przeciw tobie , śmieciu internetowy i debilu to dopiero początek , dla ciebie szumowino Pan Gabryś także specjalnie pojechał do prokuratury we Wrocławiu i tu dopiero się bój to już jest KK , śmieciu Kodeks Karny.
  PS debilu zarejestrowałeś nowy interes i wynająłeś nowy lokal przy moście ... Dawaj Sidor dawaj ....

  OdpowiedzUsuń