poniedziałek, 13 lipca 2015

Jak to Tomasz prestissimolive Sidor manipuluje informacjami dla swoich korzyści.

   Temat był wałkowany przez Sidora jakiś czas temu, ale warty jest przypomnienia, aby pokazać tok rozumowania Wielkiego Sidorowego rozumku.
   Był post:

http://antysidor-koncz-schwarz-niczyna.blogspot.com/2015/03/niezrozumiany-tomasz-sidor.html

   W poście tym jest pokazany ciekawy przykład manipulacji dokonanej przez Tomasza Sidora.
   Odpowiedź dla Tomusia też jest warta przypomnienia:

   Co mówi nam definicja manipulacji:
Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp) – w psychologii oraz socjologii forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora.

   Jak widać, w tym przypadku Sidorowi nie udało się zmanipulować informacji, co było jego wielkim pragnieniem. Sidor myśli że inni nie myślą i musi myśleć za innych.
   Z tego wynika wniosek, że to nie Kwiecień zrobił bandytę z "Łupaszki", czyli Majora Zygmunta Szendzielarza, a właśnie zrobił to Tomasz prestissimolive Sidor. 

   Przykładów manipulacji, których dopuszcza się Tomasz Sidor jest więcej. Poniżej przedstawiam jeden przykład z wielu...9 komentarzy:

 1. Bidula Sidor napisał sobie koma, w którym pewnie jest święcie przekonany że pisze to ktoś inny:) Zakończenie komentarza brzmi tak:
  "KWIECIEN MASZ CHUJOZO SZCZESCIE ZE TOMASZ JEST OPANOWANYM I DOBRZE WYCHOWANYM CZLOWIEKIEM"
  Zapisałem sobie koma do wykorzystania w przyszłości:)
  Sidor jest jednak tępakiem:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bidula Sidor wypisuje sobie też inne bardzo odkrywcze rzeczy. Tak jak tutaj:

  http://h17.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?8,2010

  "Okazuje się w praktyce, że takie działanie jest czymś w rodzaju pułapki na takie obiekty i to pułapki.... mentalnej! Co to znaczy? Ano to, że stawiając kamerę na okno i kierując ją w dowolny obszar nieba wysyłamy w przestrzeń fale mózgowe z informacją o tym, w której to informacji są zawarte dane kiedy to zrobiliśmy, gdzie i w jaka stronę skierowaliśmy obiektyw. Ktoś pomyśli, no tak obcy to odbiorą podprogowo i będą omijać ten obszar nieba? Nic podobnego! Obcy będą pakować się w ten obszar właśnie dla tego i bynajmniej nieświadomie! Jak to zapytacie? Ano tak to bo tak jak my tak i oni podlegają takim samym mechanizmom myślowym i kiedy jak my wyczuwają stan zagrożenia to ich intuicja również nie zawsze działa poprawnie i zamiast ominąć niebezpieczne tereny lub obszary pakują sie irracjonalnie właśnie tam gdzie takie zagrożenie istnieje."

  Często sidor zakładasz "pułapki męntalne" ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Opowieść oczywiście ma dalszy ciąg. I jak to bywa u Sidora ufo sprowadza się do GWAŁCICIELA. O czym myśli Sidor w swojej chorej głowie ?

  "...ale jeśli założymy, że nie zawsze lataj na tzw. auto pilocie tylko kierują swymi obiektami sami i świadomie to jest szansa, że nasza pułapka kamerowo-mentalna sprawi, że wpakują się nam w obiektyw jak ja motorem w to cholerne bajoro. Ale żeby wam ten mechanizm irracjonalnego pchania się w kłopoty wszystkich istot żywych ostatecznie udowodnić dam jeden koronny przykład. Otóż bandzior, gwałciciel zasadza się w ciemnej bramie i spokojnie czeka na swoja ofiarę. W promieniu kilku ulic nie ma żadnej potencjalnej ofiary. Jest noc cisza i spokój, aż tu nagle z jednego domu kilka ulic dalej wychodzi młoda kobieta wystraszona grozą nocy i jej upiornością. Postanawia przemknąć jak najszybciej ulicami do swojego domu wracając od chorej załóżmy babci. Autobusu nie ma, na taksówkę jej nie stać więc postanawia przejść tymi ulicami które jest przekonana, że są najbezpieczniejsze. W tym momencie w ułamkach sekund ustanawia plan swej drogi nie świadoma, że właśnie odbiera i nadaje fale mózgowe od potencjalnego napastnika i do napastnika. Napastnik jako drapieżnik wysyła do niej podświadomie plan drogi sugerujący jej i wiodący ją koło swej zasadzki i teraz są dwie możliwości..."

  OdpowiedzUsuń
 4. Sidor jak sam przyznaje ĆPA. Oczywiście winni są Żydzi...

  http://h17.blox.pl/html/1310721,262146,14,15.html?8,2010


  "Obcy na festynie na Ząbkowskiej
  Jak co roku na Ząbkowskiej organizowany jest festyn. Żydowska kuchnia i piosenka, wiele straganów i tysiące ludzi. Skusiłem sie oczywiście na kromkę żydowskiego chleba ze smalcem za jedyne 5 zeta i żydowskie pyzy z garnka. Naćpany tym mącznym jadłem polazłem se w ten tłum focząc to i owo na około. Tylko jeden raz skierowałem swój aparat w niebo-jeden jedyny raz i..."

  OdpowiedzUsuń
 5. Mimo naćpania nie traci czujności i w komentach pod postem reaguje z "szcunkiem"

  "h17
  2010/09/11 15:48:56
  szanowny RT wyjebałem twój post bo wprowadza ludzi w błąd i niczego nie dowodzi. Mówiąc krótko pierdolisz populizm i wypierdalaj."

  http://h17.blox.pl/2010/09/Obcy-na-festynie-na-Zabkowskiej.html#ListaKomentarzy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wy tu gadu-gadu a tymczasem Tomcio Sraluch nadal wydzwania do ludzi a ludzie się na niego skarżą w necie że jakiś świr wydzwania :D

  http://www.nieznany-numer.pl/Numer/500420579

  OdpowiedzUsuń
 9. Sisiorek ogląda sobie filmy z Tworek. Pisze ,że są ciekawe.
  Ja też jak tęsknię to oglądam sobie filmy z ulubionych miejsc. Chorwacji, Malty, Kaliforni...

  OdpowiedzUsuń